Глобальні оголошення!



Плануємо на море

Модератор: taranjka

Re: Плануємо на море

Повідомлення flower » 16 березня 2011, 12:11

Перлинка написав:Дівчата,а кондиціонер безпечний для діток ,особливо маленьких?Бо остання наша машина,коли вже була доця не мала такої опції.Просто знаю ,що дорослі часто ним не користуються,бо потім шмаркають.


Треба вміти користуватися кондиціонером, неможна робити дуже різких перепадів. Наприклад надворі 35 чи 40 градусів жари а в машині +18. Все треба з розумом і в міру. Раджу ше подивитися передачу Комаровського про кондиціонер, багато цікавого. Ми збираємося на літо в себе в спальні ставити, а там і малеча з нами буде, бо витримати таку жару як була того літа я більше не зможу. В нас всі кімнати мають по 2 вел. вікна і з сонячної сторони.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Плануємо на море

Повідомлення Marta » 16 березня 2011, 18:11

про кондиціонер-то я сама його боюся, навіть як температуру виставляти на 5 градусів менше, все одно, в мене вон тато все літо через це шмаркає.
Marta Офлайн


 

Re: Балачки: ні про що і про все 3

Повідомлення Oksana » 10 квітня 2011, 23:32

І знову я :lol:
Дівчатка, а хтось щось знає про Єгипет? Як в них там зараз? В мене знайома приїхала на днях звідти, і каже, що там все тихо, вже давненько :dance: приїхала дуже задоволена і сповнена вражень!!! І в мене знов проснулась надія таки потрапити цього року туди, ну раз там все спокійно вже... :oops:
Може хтось ще щось знає, що в них зараз робиться????
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Балачки: ні про що і про все 3

Повідомлення mavpusya » 11 квітня 2011, 00:21

Я б не їхала, хоча мене дуже приваблюють піраміди :tipok: Мене і Індія дуже приваблює, але як уявлю санітарну обстановку в тих місцях.... Знайомі кожного разу із Єгипту приїздять із кишковими паличками :scare: І ніби п"ятизіркові готелі... Може, як кому повезе...
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Балачки: ні про що і про все 3

Повідомлення Перлинка » 11 квітня 2011, 01:38

а чого ж вони туди їздять,як в них без зарази не обходиться?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Балачки: ні про що і про все 3

Повідомлення mavpusya » 11 квітня 2011, 01:59

Перлинка За новими впєчатлєніями і пріключєніями на свою дупу :grin:
Я серйозно насторожена до таких поїздок із пригодами :mrgreen:Може спеціально розказують, щоб не їхали?...
Поки що вражена чистоплотністю чорногорців і турків! Може і єгиптяни не такі страшні, як розказують. :niger:
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Балачки: ні про що і про все 3

Повідомлення Oksana » 11 квітня 2011, 12:16

Пішла цікавитись Турцією і Чорногорією... ;-) Мене просто цікавить система "все включено" і ціни, щоб приємлимі, цікаво то реально в них? :?
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Балачки: ні про що і про все 3

Повідомлення mavpusya » 11 квітня 2011, 12:44

Oksana Якщо із дітками, то в Туреччину найкраще, як на мене. Але травень-початок червня, або ж початок вересня. В Чорногорії краще брати житло або із сніданком, або зовсім без харчування, із дітками також найкраще червень і початок вересня. Не всі готелі совісно готують, точніше смачно. А там виберете собі бар, чи ресторанчик, де харчуватиметесь. Ми снідали йогуртами купленими в супермаркеті і тістечками із пекарень, їх там море. Обід на пляжі і вечеря в ресторанчику коло готелю, точніше вілли. У номері був холодильник. В Чорногорії відпочинок зіпсував день відїзду. Краще летіти літаком, тоді неприємні моменти відпадуть. Нам обіцяли виселення до 12-ї, а потім один номер на весь заїзд, щоб скласти речі. Ми останній день були виселені до 10-ї ранку із речами на вулицю. Автобус відбув об 11 вечора. Варто цікавитись такими от моментами. В Чорногорії часто обідали в лотках на пляжі, також в кафешках. Жодних проблем із животами.
В Туреччину їздили від Туртесс, дуже задоволена цим туроператором. Були в чотиризірковому невеличкому із великим басейном. Коло великих готелів важко знайти затінене місце на обід, щоб побути із дітьми біля басейну. Багато гуляли, харчувались поза готелем, жодних проблем із травленням. Хоча рекомендують все-таки не харчуватись із дітьми поза готелем. Варто дивитись, чи готель надає воду щодня безкоштовно. Не памятаю скільки вона коштує, але теж влітаєш в копійчину, якщо ні.
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Плануємо на море

Повідомлення Oksana » 11 квітня 2011, 13:27

Я от якраз і думаю про травень, ну в крайньому випадку вересень. В чоловіка відпустка літом, але літом боюсь буде нестерпно жарко, навіть в нас, не те що в ТУрції чи десь інакше. ТО думаємо тиждень може десь викроїти раніше, і злітати на море. Добиратись, якщо закордон, то однозначно літаком. Бо якби сама, то ще так сяк, по суті без різниці, може і в автобусі помучитись трохи, а з малявками не ризикну.
Марта, ти як? Найшла щось цікаве в Турції? Я дала сьогодні чоловіку завдання, він займеться тим питанням :) Якщо в Чорногорії краще брати без харчування, а в Єгипті є натяк на антисанітарію, то я поки настроїлась таки на Турцію. От правда цін ще незнаю, то може зразу перенастроюсь :lol:
Писала тут mariana що краще в Турцію в Бодрум,Мармарис,або Фетхіє летіти, зараз пошукаю в неті, що і до чого і по скільки там, бо як мякий клімат, то супер якраз було б :)
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Плануємо на море

Повідомлення Перлинка » 11 квітня 2011, 14:39

Дівчата ,а давайте виставляти прайс,кому де за скільки обійшовся відпочинок?Вартість путівок,і скільки попри то потратили.


Бо я як наслухаюсь тої реклами путівок по 300 у.о,то що тижня їздилла б :lol: ,а приходиш в агенцію і відкривається зовсім інша картина,та й всім моїм знайомим обходиться значно дорожче,що мене й відлякує.

може хтось взагалі має досвід роботи в туркомпаніях і можете дати які практичні поради,щоб обійшлось дешевше

П.С за кордоном на морі ще не була ,гуляла по березі Атлантичного окаеану ,але то було прохолодно ,то лиш ноги мочили :grin:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Відпочинок та туризм



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей