Глобальні оголошення!



Зоопарк

Модератор: taranjka

Зоопарк

Повідомлення гра з вогнем » 20 вересня 2010, 19:30

Хто був?, де були? Фоточки покажіть, враження розкажіть.
Чи діткам сподобалося? Що сподобалося найбільше?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: зоопарк

Повідомлення taranjka » 20 вересня 2010, 20:16

ну ми не в зоопарку були, а в зоокуточку - коні, поні, осел, олені, кози, ну і гуски, качки, лебеді і Пелікан)))) всьо пре, особливо коні. а ше вівці))) сьоня з ними переМекувалос дитя))))
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: зоопарк

Повідомлення Ira » 21 вересня 2010, 00:07

І ми в зоокуточок час від часу навідуємся. Лєруся дуже любить годувати травичкою коників, кіз, лебедів і гусочок. Їі потім звідти тяжко забрати :good: Ось фото: Зображення
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: зоопарк

Повідомлення Marta » 21 вересня 2010, 00:46

Ліза любить всяких курочок, голубів, павлінів, лебедів - птахів, короче...) Ходимо в зоокуток мало не щодня...
Бачили ще лисичок, страусів, коней, ведмедів, ще кози їй подобаються, овечки...
Я вважаю, що з дітками обов"язково треба ходити дивитися на тваринок, потім така радість і стільки емоцій!!!
Ліза недавно годувала лебедя травичкою, і він її щипнув за палець, вона сміялася і вже от більше тижня всім розказує і показує, що "коко" її за пальчик "щип-щип" і заливається сміхом..))))) Фотки робили, та не скинула ще, впадло...може потім скину якусь..
От на днях плануємо в зоокуток до того пелікана...)))
Marta Офлайн


 

Re: зоопарк

Повідомлення happymami » 21 вересня 2010, 08:45

Ми в Києві ходили в зоо. Короче, емоцій купа, але найбільше дитину пре те, до чого можна торкнутися, шо можна погладити, погодувати, хто лизьне, тощо. Але на нас найбільше враження справив ведмідь, котрий був від нас лише через шкло. Він такий великий, шо навіть на мене справив враження))))
Зображення
Зображення

А ще справив враження тераріум. Всі ті жабки, змії і павучки мали троха стресу. Бо вона в мене тоді була любітєль комашок. І хотіла їх брати в руки, або била вітрячком. То такий знак любові))))
Зображення
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: зоопарк

Повідомлення Vika » 21 вересня 2010, 10:33

ми недавно були в зоопарку але щось сильних емоцій не побачили тому навіть весь не обійшли . а найбільше враження на нас справляють гави і киці на вулиці :D
Vika Офлайн


 

Re: зоопарк

Повідомлення Natalinda » 21 вересня 2010, 10:37

Я з малим ще не була, в нас свій зоопарк: свині, кури, гуси, качки, корови, песики, котики...

А я колись була в зоопарку в Миколаєві, то знаєте шо мене сільську дівчинку найбільше вразило? "Карова обичная" :shock: Я тоді ше не знала що корів в містах, а ше й таких великих не тримають, а тому й бачать в живу лише завдяки зоопарку :)
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: зоопарк

Повідомлення kamisia » 21 вересня 2010, 10:39

Зображення ледве відтягнула....
Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву

Зображення
Зображення
kamisia Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 633
З нами з: 25 лютого 2010, 18:16
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 463 раз.
Діти: чудо Софія

Re: зоопарк

Повідомлення happymami » 18 жовтня 2010, 13:05

Директор Київського зоопарку звільнилася :( . кажуть, що за останні роки там вимерло 10 тварин. В тому числі слон, верблюд... А за мого життя в Києві там ше й медведиця забилася. Шкода мені тих тварин. Дивуюся взагалі за рахунок чого вони виживають в тих клітках. Памятаю, колись бачила по ТБ, як наші місцеві якогось там павліна, чи фазана в зоокуток завезли. Ну а чим їх там годують?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

зоопарк

Повідомлення Lesya » 27 травня 2011, 23:14

В пересувні зоопарки не ходжу з 7 класу. Коли в клітці 2/2 живе ведмідь чи тигр... Ну це як людину закрити в клітку де можна стояти і лежати в діагональ. А київський зоопарк мені подобається. Там в тварин є простір ходити, скакати по каменях, купатися... Та і живуть у вольєрах по 2 і більше одного виду - є компанія для спілкування.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Далі

Повернутись до Відпочинок та туризм



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей