Глобальні оголошення!



Зоопарк

Модератор: taranjka

Re: Цирк і зоопарк

Повідомлення pan_kotskyy » 28 травня 2011, 09:33

Оті страшнючі пересувні зоопарки взагалі потрібно заборонити на міжнародному рівні. :scare:
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Цирк і зоопарк

Повідомлення TanenRom » 28 травня 2011, 10:03

і я не можу дивитись на тварин у маленьких клітках, ще й накачаних ліками, щоб сиділи тихо.

а київський зоопарк я також дуже люблю - багато місця для тварин, та і людям є де відпочити. ось на наступному тижні планую піти з малою - надіюсь їй сподобається :)
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Цирк і зоопарк

Повідомлення Melisa » 28 травня 2011, 12:43

Я в зоопарку була ще 9 років назад. В Миколаївському. Не знаю як зараз, але тоді він був найбільшим в Україні. Гарно було.
Щодо цирку, то в ньому була в дитинстві. Зараз не хочеться чогось.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Цирк і зоопарк

Повідомлення Ludmila » 30 травня 2011, 16:57

Ми теж з чоловіком були в Миколаївському зоопарку 3 роки тому влітку, враження позитивні, оскільки тварини там, при наймі на той момент були доглянуті, площі там великі для кожного виду тварин, справді Миколаївський зоопарк найбільший в Україні, щоб його весь обійти ми потратили півдня, хочемо в майбутньому завітати туди уже з донечкою.
Зображення
Ludmila Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 271
З нами з: 22 вересня 2010, 10:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 496 раз.
Подякували: 325 раз.
Діти: дівчинка Сашенька

Re: Цирк і зоопарк

Повідомлення taranjka » 30 травня 2011, 20:14

а як вам тернопільський живий куточок? чесно мені шкода тих тварин. пеліканчик досить того що сам саменкий, так ще й голодний. а коли люди з нього дражняться - кидають всяку фігню, щоб він дзьоба відкрив, то хчеться їх в клітку посадити :o
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Цирк і зоопарк

Повідомлення Перлинка » 02 червня 2011, 10:27

TanenRom написав:а київський зоопарк я також дуже люблю - багато місця для тварин, та і людям є де відпочити. ось на наступному тижні планую піти з малою - надіюсь їй сподобається :)


бачила передачу що за останніх кілька років там труять,морять голодом ,розпродають та в прямому смислі слова доводять до самогупства тварин,аби звільнити територію в центрі міста для забудовників
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Цирк і зоопарк

Повідомлення Oksana » 02 червня 2011, 10:51

місце там дуже вигідне просто, розташування... Я ще коли вчилась в КПІ (а зоопарк якраз навпроти головного корпусу і парку КПІ), то там ще тоді вже говорили про те, що дууууже вже ласий той шматок, і на нього бажаючі вже є...
Але незнаю як зараз, а тоді я просто закохана в цей зоопарк була. ТАм дійсно, як каже Таня, і прогулятись є де, і відпочити... І качельки для діток і паравозики.... Маю бажання цього року також з малими зїздити в Київ і відповідно в зоопарк, але чи вдасться...
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Цирк і зоопарк

Повідомлення TanenRom » 04 червня 2011, 15:57

ось в четвер була в зоопарку - не виглядає він занедбаним.
деяких тварин дійсно немає, але побільшало майданчиків для діток.
ми відпочили дуже класно, посиділи в тіньочку, подивились на тваринок, Дана навіть погодувала кроликів.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Цирк і зоопарк

Повідомлення svetla » 15 вересня 2011, 13:48

Минулого року влітку ми ще ходили в "Диканьку" на ведмедиків дивитись. Ацього літа ніразу там не була. Плакати хочеться,дивлячись на тих тварин закритих в клітці 2*2 :shock: Як були вони маленькі то може тої клітки і вистачало. А зараз... :istereka: :istereka: :istereka:
Якось бачила передачу(чи то по новинах),що в Закарпатті відводять територію для ведмедів,що утримуються в придорожних кафе і ін. умовах не придатних для їх існування. То має бути загороджена територія, тварин будуть годувати,бо ж вони не звикли самі добувати їжу. То чи не подзвонити їм, щоб приїхали в нашу "Диканьку" :? :? :?

Кілька днів тому були ми з дитиною в парку біля тваринок... Шкода мені їх :cry: :cry: :cry: Ослик прив'язаний.Як дітки коню дають травичку,то він дивиться такими жалібними оченятами. Головне,що висять таблички про заборону годування тварин. А ЩО вони там мають їсти? Але,я вам скажу,що і люди наші не завжди дають тваринам те що можна. Що то за суть людська така "аби познущатись"? :o :o :o
svetla Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 530
З нами з: 22 березня 2010, 18:00
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 477 раз.
Подякували: 471 раз.
Діти: сестричка Оленка і братик Іванко

Re: Цирк і зоопарк

Повідомлення Natalinda » 15 вересня 2011, 21:11

svetla написав: Але,я вам скажу,що і люди наші не завжди дають тваринам те що можна

Ооооо то для мене болюча тема!!!!!!!!!!!!!!!!!
Були ми в миколаївському зоопарку, мама з татом давали дитині хлібчика шоб погодувала козерогів маленьких, табличка на табличці шоб не годувати, ми не стрималися, зробили зауваження, почули у відповідь російський чутьнемат, мол шо тут такого, а не тямить воно шо в природі той козел хлібчику не їсть і шлунок його до хлібчику не пристосований і здохнути він може від такої кормьожки :evil: Була б я директором зоопрку то було б як в міжнародному розшуку, хто покормив тваринку - фотки в базу даних і ні в який зоопарк світу б не пустила більше :evil:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Відпочинок та туризм



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей