Глобальні оголошення!



Літній відпочинок. Де були вже?

Модератор: taranjka

Re: Літній відпочинок

Повідомлення Marta » 31 серпня 2010, 13:07

О, і я ще не писала про свій відпочинок. Ми їздили в Карпати, в Ворохту, класно відпочили, але мало..((( 4 дні.
Трохи були пригоди, одного дня після грози не було ні води, ні світла, а ми на самій горі, вся Ворохта внизу, то ми перли годину до бару, щоб хоч поїсти, і чистили зуби там же...))) Слава Богу, що швидко все полагодили...
Ще Ліза абсолютно відмовлялася щось їсти крім грудей, ну і ще деколи м"яска і яйця, я була в паніці, знаючи апетит своєї дитини....Але коли вона реготала, я побачила, що біліє верхнє ікло! Оце так!..) Ще трошки ми всі спочатку хворіли, бо поїхали фактично хворі, але свіже повітря робить свою справу, і приїхали вже здорові, рум"яні і щасливі!=) Гори-це моя слабість...)
Marta Офлайн


 

Re: Літній відпочинок

Повідомлення Natalinda » 31 серпня 2010, 13:17

Marta а де ви жили?
Мій чоловік дуже хоче в осінні Карпати, і я теж загорілася. Сподіваюся що не всю осінь буде така погода як сьогодні.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Літній відпочинок

Повідомлення Marta » 31 серпня 2010, 14:08

Ми жили в Ворохті, але будиночок на вершині гори. Ось тут класний сайт, на будь-який вибір можна підшукати
http://www.karpaty.info/ua/uk/, а ми жили ось тут, але фотки там зимові.
http://www.karpaty.info/ua/uk/if/jr/vor ... s/teremok/,
хоча на вершині лісу нема, зате краєвид-супер!
Marta Офлайн


 

Re: Літній відпочинок

Повідомлення Marta » 31 серпня 2010, 14:14

ну от типу такий...троха не видно, але все ж..
| +
Зображення
Marta Офлайн


 

Re: Літній відпочинок

Повідомлення Natalinda » 31 серпня 2010, 14:27

Марта, яка краса!!!!!!!!!! :heart: :heart: :heart:
Всьо сідаю вивчати ссилочки
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Літній відпочинок

Повідомлення happymami » 26 листопада 2010, 12:04

Нарешті дійшли руки до мого літнього відпочинку.
Цього літа я відірвалася на повну і об*їздила практично всі фестивалі. які хотіла. Дуже хотілося б ще по замках поїздити, але ше все попереду. Було в мандрівках дуже багато екстриму. Фактично в кожному місці траплялися якісь непербачувані і доволі страшненькі ситуації, але з Божою поміччю все завершувалося лише купою адреналіну і клятвами, шо то вже буде моя остання поїздка)) Але після пляви нового сходу сонця все мінялося і все повторювалося по новому колу ;)
Трошки хронології та фоток для любителів подивитися (типу Малої-карти) ;) ;) ;) ;)
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Літній відпочинок

Повідомлення happymami » 26 листопада 2010, 12:04

Перший фестиваль на Бережанщині. Рурисько. Їхали з Камісією енд Ко. Чоловік в неї - золотий, чемний і просто хароший :good: .
Там було дуже миловидно. Майже як в Карпатах
| +
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Літній відпочинок

Повідомлення happymami » 26 листопада 2010, 12:16

Далі - Підкамінь. Вперше я ризикнула поїхати з ОБОМА дітьми. Було дуже спекотно, але не обійшлося і без зливи та кількахвилинного урагану, який пошкодив колонки на сцені, щоглу на символі Підкаменя - камені, ну і який дав всім невіруючим зрозуміти, що Бог таки існує.
Була на фестивалі дитяча територія, з купою іграшок, саморобними гойдалками та фарбами та майстер-класами. Була і екскурсія в монастир на горі, яку нам провів один з місцевих археологів спільно з місцевим істориком (добре всюди мати знайомих ;) ). Я дізналася стільки всього цікавого, чого ніде в інтернеті нема. Той же археолог і привозив нам смачнющі домашні обіди, типу вареників та борщу. Такшо ми почувалися, як вдома. Ну і дискотека під ТІК була як вдале завершення фесту)))
| +
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Літній відпочинок

Повідомлення happymami » 26 листопада 2010, 12:23

Третя поїздка - на 12-ий Фестиваль лемківської культури. Монастириська. Терноп. обл.
Там було цікаво тим, що це був дуууже етнічний фест. Нічого сучасного, зато купа розваг і організація на найвищому рівні. була купа купезна наших чиновників (які потім вночі співали і бухали в спеціально загородженому кутку лісу :lol: ), також було дуууже багато сімей, людей старших, не було такої "риганинин" як на молодіжних фестах. Але горілка лялася ріками і співали і танцювали цілі ночі :lol: . Було дуууже багато народних умільців і цікаві спортивні забави. Ну і знов гроза. котра повалила мені намета. І я зі сміхом зараз згадую, як лежала в наметі, годувала малого, а одною ногою тримала стелю. шоб на голову не валилася))) Це всьо під дощ і вітер))) І була на себе зла і казала шо більше ні ногою ні на які мандрівки :lol: А ще того разу і вперше їла шашлика з курки. І скажу вам - ПАЛЬЧИКИ ОБЛИЖЕШ. Після першого куштування ми замовили кур з Тернополя на ще одну ніч)))) Надзвичайно добре мати барбекюшницю. Рекомендую всім, хто має приватну хатку :good:
| +
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Літній відпочинок

Повідомлення happymami » 26 листопада 2010, 12:29

Ну а далі самий важкий, самий цікавий і самий екзотичний фестиваль "Захід" ажд на Львівщині. Добиралися важко, бо електричками до Львова і звідти до Старого села. Але воно варте того. Там шикарна фортеця. Такої великої я ще не бачила ніде. Правда місце для фесту з дітьми не надто зручне. бо з дітками тре втікати подалі від музики і подалі від сонця. То було важко мені вночі бігати від сплячих діток аж заь кілометр до сцени. Зато я вперше вживу побачила гурт "Мертвий півень" і закохалася у нього назавжди. А ще - літературні читання. Общім, то був фест для моєї душі))) Відпочила. Правда не добули до кінця, бо я втравилася. А ще познайомилася з давніми онлайн знайомими. А ще бачили справжню повітряну кулю
| +
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Поперед.Далі

Повернутись до Відпочинок та туризм



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей