Глобальні оголошення!



Літній відпочинок. Де були вже?

Модератор: taranjka

Re: Літній відпочинок. Де були вже?

Повідомлення Belle » 25 липня 2015, 15:07

А мені,навпаки,хочеться хоч літом відпочити від міста.Кожного року їздимо в Затоку на Лиманську.Під час відпочинку вибираємо один день і їдемо в Одесу на прогулянку-обожнюю морський вокзал.А цього року вперше пішли в зоопарк в Одесі-в дитини була ціла купа позитивних емоцій)))
Belle Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 49
З нами з: 18 серпня 2012, 00:22
Звідки: Тернопіль,БАМ
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 10 раз.
Подякували: 14 раз.
Діти: Донечка

Re: Літній відпочинок. Де були вже?

Повідомлення Sms » 25 липня 2015, 18:17

Belle написав:А мені,навпаки,хочеться хоч літом відпочити від міста.Кожного року їздимо в Затоку на Лиманську.Під час відпочинку вибираємо один день і їдемо в Одесу на прогулянку-обожнюю морський вокзал.А цього року вперше пішли в зоопарк в Одесі-в дитини була ціла купа позитивних емоцій)))


Як Вас зоопарк? Роздумую над походои
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Літній відпочинок. Де були вже?

Повідомлення Belle » 25 липня 2015, 23:34

Ну,там все старе,совдепівське і клітки,і вольєри,але нам було цікаво.З тварин там були леви,зебри,леопард,ведмеді,верблюди,рисі,вовк,лами,лисиця і ще багато всякої дрібноти.Вхід 40грн. з дорослого,діти до 5р.безплатно.Звичайно,з київським зоопарком не порівняється,але піти можна.
Belle Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 49
З нами з: 18 серпня 2012, 00:22
Звідки: Тернопіль,БАМ
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 10 раз.
Подякували: 14 раз.
Діти: Донечка

Re: Літній відпочинок. Де були вже?

Повідомлення Marichka » 26 липня 2015, 10:01

СМС,там за такі умови ще дорожче виходить.Просто я відпочиваю економніше,то мені дорого:)
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Літній відпочинок. Де були вже?

Повідомлення flower » 27 липня 2015, 10:40

Хто шукає спокійний відпочиок з дітьми і десь недалеко, як от я наприклад, то гарна база відпочинку тут
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
, недалеко від Кременця. Ми були цих вихідних, нас на день народження запросили. Яка ж там краса!!! Все як в смерековому лісі, хвойні дерева, на території квіти, водоспадик який переходить в фонтан, в жару досить багато тіні. Ми собі забронювали котедж з баньою і терасою на 5 днів на серпень, змовити вже зараз на вихідні взагалі нереально, бронювати треба наперед. Ми вже барали дати які вільні були, а не які хотіли. Цих вихідних жили тому більшому будинку, то на кухні є все необхідне, посуд дорогий, склянки, всі прибори, посудомийна машина, духовка і газова варочна панель. Дуже сподобалась їдальня з панорамними вікнами, хоча ми там ні разу не сиділи, бо альтанка не менш симпатична і літом хочеться свіжого повітря. До кожного будинку своя альтанка, гриль, мангал. Всі казанки, жаровні і т.д і т.п також є, нічого везти не треба з собою. Для дітей майданчик гарний, є будинок на дереві. Озеро мілке, пісок. Дорослі напевно зможуть перейти через нього, глибини там нема великої, альтанка на воді гарна, я мала де сісти в тіньку і почитати, поки чоловік з малою в воді бавились. Щев окремому приміщенні тенісний стіл, можна грати хоть цілу ніч і нікому не заважати. Є майданчик для футболу, волейболу і баскетболу, але м ячі треба брати свої, бо не найшли там. За окрему плату квадроцикл і "джип -сафарі" :hi: як пишуть на сайті. Чоловік їздив але екстріму не получив, бо не було для нього там де їздити, він в мене любітєль бездоріжжя і їздив недавно по Карпатських горах, то казав що по полі вже не цікаво) Чекаю не дочекаюсь коли ми поїдем туди вже на довше, бо цих 2 дні буо замало.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Літній відпочинок. Де були вже?

Повідомлення Галина » 27 липня 2015, 17:42

flower, Оля, а як там з цінами?
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Літній відпочинок. Де були вже?

Повідомлення flower » 27 липня 2015, 19:17

На сайті ціни є, дешевше брати більший будинок на більше сімей, в тому де ми жили цих вихідних. Але ми не маємо з ким їхати, то забронювали той менший.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Літній відпочинок. Де були вже?

Повідомлення Kisja » 28 липня 2015, 14:34

Там потрібно брати весь будиночок?
Номера окремо не здають?
Наприклад у великому будинку взяти 2 номери
Зображення
Kisja Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 762
З нами з: 10 листопада 2011, 20:08
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 173 раз.
Подякували: 442 раз.
Діти: Донечка Софія

Re: Літній відпочинок. Де були вже?

Повідомлення flower » 28 липня 2015, 16:20

Kisja дзвони питай, я звідки знаю. Це ж не готель. Знаю, що всюди надають первагу здачі всього будинка, лиш коли не сезон і нема клієнтів, то вже можуть здавати кімнати щоб хоч щось заробити, то думаю тут так же.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Літній відпочинок. Де були вже?

Повідомлення oksana_tern » 22 січня 2016, 23:03

Ми відпочивали в Шаяні в санаторії, там дуже красиво, тільки тяжко добиратись без машини, маршрутка ходить тільки зранку. Можна нечайно перейти границю з румунією , але бажано не попасти на місцевих )))))))))) бо здають зразу ))))
oksana_tern Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 410
З нами з: 11 січня 2014, 16:07
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 327 раз.
Подякували: 222 раз.
Діти: Донечка Катруся

Поперед.Далі

Повернутись до Відпочинок та туризм



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

cron