Глобальні оголошення!



Хто куди їздив? Місця, які дуже сподобались

Модератор: taranjka

Хто куди їздив? Місця, які дуже сподобались

Повідомлення мешканка » 08 квітня 2010, 09:28

Бачила тему про подорожі з діточками... А хтось кудись їздив без дітей? Що можете порекомендувати: Україна і ближнє зарубіжжя? Які нюанси, на що треба звертати увагу, при виборі поїздки? Пишіть свої відгуки, як позитивні, так і не дуже... :crazy:
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Хто куди їздив?

Повідомлення happymami » 08 квітня 2010, 11:12

Іро, без дітей. типу ДО їх народження? Бо серед моїх знайомих може тільки дві сім*ї їхали без дітей, лишаючи їх на бабусю... але то було без ГВ :unknown:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Хто куди їздив?

Повідомлення мешканка » 08 квітня 2010, 11:50

Маю на увазі ще до народження діток, до одруження...ну в кого-як.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Хто куди їздив?

Повідомлення mala-karta » 08 квітня 2010, 21:49

о, до одруження?

це ж стільки можливостей!!!
і Карпати, і печери...
я по такому в основному і їздила.
Потім ми одружилися, поїхали на медовий місяць, потім я взяла чоловіка в спелео міні-експедицію (печеру підірвану розкопувати), йому не сподобалося (ну так, а хто ж любить лопатою махати...), більше не хотів.
А потім сильно побив ногу, місяць ходив до хірурга, потім ще довго його боліло - я тоді теж не їздила.
Потім зі знайомими поїздила по замках області (а дехто їздити не хотів і сидів дома), а потім я завагтітніла і мені хотіліося спати і їсти :) І вже не їздила :)
От цього літа плануєм в Карпати, може й вдасться :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Хто куди їздив?

Повідомлення Melisa » 08 квітня 2010, 22:44

От і ми б тоже хотіли кудась поїхати, навіть в ті самі Карпати, де ще ніколи не була (аж соромно), але у нас ГВ і лишати нема на кого, бо щось собі того не уявляю, мама з татом відпочивають, а дитя синіє, бо хоче бачити батьків. :)
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Хто куди їздив?

Повідомлення гра з вогнем » 08 квітня 2010, 22:48

ми в карпати перед вагітністю таки подалися. теж перший раз!
а потім вже брали дитину в гори. але не на маршрути. так просто - погуляти.
ми їздили на 2 дні. 1 день погуляти горами, потім на ніч брали готель. і на другий день теж гуляли.
але звісно то вже в людинх місцях. вже на гору собі не видряпаєшся так щоб аж про час забути. дитинка трохи обмежує в цьому плані, але не всіх :)))
у мене є знайомі, які дітей беруть у самі звичайні походи і на сплави.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Хто куди їздив?

Повідомлення мешканка » 10 квітня 2010, 18:57

Невже ніхто не їздив по ближньому зарубіжжю:Польща, Угорщина...?
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Хто куди їздив?

Повідомлення Natalinda » 10 квітня 2010, 23:57

Ми до малятка їздили в Шацьк і в Солотвино.

Солотвино - то був медовий місяць (якщо точніше, то 4 дні :D ).
Негатив то те що поїхали автобусом і на горбі тащили все саме необхідне до бази, яка була дуже далеко.
Решта сам позитив!!! Я навіть плавати навчилася :lol:

В Шацьк - машиною - то позитив!!!
Хотілося б серпні місяці з малятком ризикнути, але на базу якусь, бо перший раз, то ми з палатками були.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Хто куди їздив? Місця, які дуже сподобались.

Повідомлення mari » 11 квітня 2010, 10:10

Сподобались такі місця:
Долина нарцисів, Ужгород ізамок в Мукачево,
Львів (подобається особливо Центр, палац Потоцьких),
Київ (моє улюблене місце- Андріївська церква і навколо, а також Михайлівська, там між іншим є моя улюблена галерея Є.Гапчинської.
Одеса (порт, оперний),
Софіївка (парк),

згадую...

За кордоном-
Краків (центр, Вавель, джазклуби, тихі кафе). Чудове місто, красиве.
Париж- моя мрія і моє місто по духу. Широкі сквери, красива архітектура (нотрДам, Сена, Версаль, музеї, "УСТРИЦЫ",вино), люди які нікуди не спішать і читають книжечки в кафе, у яких у всіх прозорі вікна.
Дісней ленд. :heart:
Лондон- парки-диво, Лондонське око, двохповерхові автобуси, магазини, Темза в музеї, мій улюблений- Мадам Тюссо і Шерлока Холмса. Для тих, хто любить мегаполіси.
Лас-Вегас- побувати варто хоч 1 раз в житті. Тут є все, що Вам не треба, і все що потрібно також. Надзвичайно, казково, захоплююче. Місто яке спить вдень. Лімузини, відкритий рот... Ресторани які крутяться на 104 поверсі, куди ліфтом ми заїхали за 1 хв., музика, шоу. Опера- Привид опери, яку я там бачила і можна побачити на ЮТЮБ- це СИЛА!
Каліфорнія- океан, любов до тварин, їзда тільки на машині, пальми, люди які займаються спортом. Яхти. Піцци, кола. Чудовий зоопарк в Сан-дієго, сафарі парк.
Мексика- їхати тільки на курорт. Туристично, як ми на 1 день- страшно дуже. Природа- неймовірна, все решта- ні.
Прага- дуже романтична і гарна, особливо мені до вподоби старе місто!
А ще Відень (центр) і Барселона (собор св. Сімейства ГАУДІ) і Мілан (Площа св. Марка).
Окремо хочеться згадати РИМ- місто надзвичайного покликання: перші печери і поховання християн, Папські палати і ПАПА, небо, яке чомусь так низько над головою, бездомні коти в руїнах в центрі міста і церква монахів з їхніх кісток....., яка говорить про те, що ніщо не вічне на Землі, але кожен може бути святим!
Лурд І Фатіма-святі місця. Місця, де хочеться більше пізнати і менше цінувати!

:heart: Я дуже люблю подорожувати, і завжди намагаюсь користуватись такими нагодами. Більшість своїх поїздок я провела по дорозі в Тезе та на зустріч молоді з Папою, де ми могли за 1 поїздку оглянути до 5 країн. Тому , якщо любите подорожі- збирайте гроші не на машини, а на туристичні автобуси :???:
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Хто куди їздив? Місця, які дуже сподобались.

Повідомлення LeeLoo » 11 квітня 2010, 11:34

Моя найулюблен1ша кра1на-це Тайланд-кра1на м1льйон посм1шок....А так 11 назвали тому,що там д1йсно вс1 посм1хаються,весел1 1 прив1тн1.Найблишчим часом я спод1ваюсь,що знову туди по1ду,але нехай моя ляля тр1шки п1дросте :)
LeeLoo Офлайн


 

Далі

Повернутись до Відпочинок та туризм



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron