Глобальні оголошення!



Хто куди їздив? Місця, які дуже сподобались

Модератор: taranjka

Re: Хто куди їздив? Місця, які дуже сподобались.

Повідомлення pepi » 11 квітня 2010, 14:33

Була в Карпатах і Закарпатті - їздили по замках. Дуже мені сподобалась екскурсія по Чинадієвському замку , замок Паланок , замок Шенборнів .
Взагалі люблю всілякі історичні місця відвідувати .......
На медовий місяць їздили в Крим ( Гурзуф), так як ми були машиною , то об"їздили майже увесь півострів, також відвідували воронцовський палац, Лівадійський ( найулюбленіший ), Ласточкіно гніздо , Херсонес , Нікітінський сад, і т.д ....
2 роки назад відпочивали з чоловіком в Турції ,містечко Кемер - готель " grand ring 5 " - залишились дуже задоволенні .
В цьму році знов плануємо в Турцію , але в інший регіон, або.............
Греція , Крит , Туніс, Хорватія і т.д - Тааааак хочеться усюди побувати 8-) :oops: :???:
А взагалі я як "лягушка-путішественніца" - дуже люблю подорожувати :)
Измениться не может никто, но стать лучше может каждый.
pepi Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 216
З нами з: 28 листопада 2009, 23:00
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 228 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Павлушка (12.07.2011)
Сергійко (04.01.2013)

Re: Хто куди їздив? Місця, які дуже сподобались.

Повідомлення гра з вогнем » 11 квітня 2010, 16:52

pepi, а коли Чинадіївський замок відкрили?

Ми їздили туди три роки тому, був закритий, забитий дошками і казали, що його якийсь іноземець викупив, буде готель робити :( Ми тільки в підвал позгалядали через вибиті вікна :(

А де замок Шенборнів? Розкажіть, будь ласка. більше :)

Ми ще на руїнах Невицького були. Тоді коло нього проводили розкопки і починали реставрувати. А потім я бачила фото відреставрованого :(
Мені здається, лишили б руїни і підтримували їх, наж така реставрація :(

Ще були в одному дуже цікавому місці (маю на увазі руїни). Зараз подивлюся і напишу. Місце таке містичне. загадкове.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Хто куди їздив? Місця, які дуже сподобались.

Повідомлення гра з вогнем » 11 квітня 2010, 16:59

В Поморянах нам ще сподобалося. Ось фотка з моєю недолугою обробкою
Зображення

Це мої спогади про цю споруду

Побудований на початку 16 століття. Резиденція польського короля Яна Собєського, пізніше власність Радзивилів, Прошинських, Потоцьких. Був його стінах і райком, ПТУ, а тепер стоїть пусткою.
Дивної форми, буквою "Г" з двома вежами, круглою та квадратною. Як я і думала, спершу це був замок квадратної форми з 4 вежами, пізніше два крила були зруйновані і замок втратив своє оборонне значення.
У дворі замку, досить далеко від головного входу, знайшли старовинний погреб, що вів до самого замку. Місцеві розповіли, що колись там тримали різні закрутки і маринади, але тепер він завалений. У палаці знайшли 3 чи 4 завалених ходи, 2 з них точно вели у підземелля, але усе завелене і занедбане. Можна було залізти, але якось лячно. Говорять, що підземні ходи у підземеллях ведуть більш ніж на 7 км, і колись ними люди рятувалися від татарських навал.
Усередині можна надибати перекриття різних років (залізобетонне і дерев"яне), дуже-дуже багато дірок для коменів, мабуть у кожній кімнаті було шонайменше 2 каміни, або грубки, пізніше їх заклали цеглою і повставляли батареї. Все-все стршно занедбанне, ходити можна тільки перекриттям, денеде залишки сходів на 1 поверх.
Перший поверх зараз виглядає як підвал. Як то кажуть "культурний шар грунту" :), підземелля, підвали ще нижче. У квадратну башту залізти неможливо, сходи обвалені; у круглу Андрій лазив через підземелля, каже там багато цікавого.

Ще є фото. але не знаю чи цікаво.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Хто куди їздив? Місця, які дуже сподобались.

Повідомлення Liza » 11 квітня 2010, 19:31

одне із місць на Західній Україні, яке на довго в мене залишило враження - Бакота. я покищо не в мальовничому настрої, щоб цікаво описувати свої враження, та й мало знаю історії цього місця, хіба що в інтернеті пошукати, зокрема можна прочитати тута - на ресурсі, де його авторка дуже цікаво розповідає про цікаві місця.
хотіла показати вам фотку і ось в інтернеті знайшла свою рідненьку фото-кровиночку, розміщену на чужому ресурсі і з підло зрізаним копірайтом!.. :
- вкрадене обрізане фото тут
- фото мого авторства тут
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Хто куди їздив? Місця, які дуже сподобались.

Повідомлення гра з вогнем » 11 квітня 2010, 19:49

правильно!
а фото чудове! і місцинка кльова!

Скільки ж красоти є в нашій країні!
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Хто куди їздив? Місця, які дуже сподобались.

Повідомлення pepi » 11 квітня 2010, 21:30

Liza , фото дійсно дуже красиве , аде саме це місце знаходиться ?
Гра з вогнем, в Чинадієвському замку ми були в липні минулого року . Правда я також спочатку подумала , що він закритий, але коли ми почали кружляти вокруг нього двері відкрила жіночка середніх віків і запросила в середину. Замок знаходиться під опікою людини ( прізвища непам"ятаю ) якій дозволили в 2004 році взяти в аренду на 50 років , але з умовою відреставровувати за власний кошт .Ми бачили цього чоловіка - це художник і літературний діяч, він влаштовує літературні вечори і збирає благодійні кошти , на які приводить замок до ладу. Сам малює портрети колишніх власників замку. Екскурсія по замку безкоштовна , але кожен допомагає чим може, жіночка яка проводила екскурсію , дуже цікавиться історією Закарпатських замків (вони в деякій мірі пов"язані між собою) вона дуже цікаво розказала нам історію минулих часів.
А ще в Чинадієвському замку можна справляти день народження, деякі пари проводять виїзну церемонію одруження, нам пропонували пообідати там а колись туристи які потрапили в зливу залишились там переночувати . Якщо зможу , то виставлюфото в середині замка.
Замок Шенборнів - це теперешній санаторій Карпати . в середину нам невдалось потрапити , бо була обідня перерва, а зовні дуже красивий .До речі хто бачив фільм "Доярка їз Хацапетовки 2 " то він знімавс в цьому замку . Там ще десь є озерце закоханих, але ми до нього також і недійшли .
Измениться не может никто, но стать лучше может каждый.
pepi Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 216
З нами з: 28 листопада 2009, 23:00
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 228 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Павлушка (12.07.2011)
Сергійко (04.01.2013)

Re: Хто куди їздив? Місця, які дуже сподобались.

Повідомлення pepi » 11 квітня 2010, 21:39

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Измениться не может никто, но стать лучше может каждый.
pepi Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 216
З нами з: 28 листопада 2009, 23:00
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 228 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Павлушка (12.07.2011)
Сергійко (04.01.2013)

Re: Хто куди їздив? Місця, які дуже сподобались.

Повідомлення гра з вогнем » 11 квітня 2010, 22:17

клас! це добре, що відновлює.
ми теж кружляли, але сторожа не було. Були якісь хлопці з сусіднього будинку, то вони розказали таке. ще казали, що будуть робити для весіль. все таки праві були.

добре, що зараз пускають і відновлюють. тільки щоб не продавали.

гарне фото, ви дуже гарна!
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Хто куди їздив? Місця, які дуже сподобались.

Повідомлення Liza » 12 квітня 2010, 13:29

pepi написав:Liza , фото дійсно дуже красиве , аде саме це місце знаходиться ? .. .

а ось беру з Вікіпедії.
Бако?та — затоплене село. Входило до Колодіївської сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області. Було розташоване в 55 км від залізничної станції Кам'янець-Подільський, недалеко від смт Стара Ушиця. У зв'язку з будівництвом Дністровського гідровузлу рішенням облвиконкому від 27 жовтня 1981 року виключено з облікових даних.

ми в тій місцевості були зустріли дядьку, котрий казав, що він в цьому селі народився і провів дитинство. а тепер село має вигляд річки з вигинами, ну або ж водосховища (то, що і є на фотці).
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Хто куди їздив? Місця, які дуже сподобались.

Повідомлення Apolloniya » 13 квітня 2010, 19:53

Можу поділити свої подорожі на 3 категорії: гори, море і великі міста.
Якщо гори- то Альпи. Багато людей хвалять Австрію, а я люблю гірську Францію і Швейцарію! Захоплює дух, забирає тебе з буденності і підносить ввись, наповнює позитивом і радістю! Цього року на лижах катались в Іспанії та Андорі - дуже гарно, але маючи Українські Карпати, в Іспанію на лижі, це як іспанцю на морский курорт в Херсон!
Якщо море - Індійський океан! Мальдіви, Сейшельські острови чу Маврикій - для любителів Bounty! Шрі Ланка має багато цікавинок для активних людей.
Якщо місто- Брюсель, Париж, Барселона, Копенгаген- як чотири типи характеру!

А ще серцю дорогі подорожі по Фінляндії та поїздки в Тезе. Останнє - дивовижне місце, за яким я сумую, як і багато моїх друзів!

Хто був десь в Азії- розкажіть, будь ласка! А ще цікаво, як відпочивається в Греції.
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy

Поперед.Далі

Повернутись до Відпочинок та туризм



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron