Глобальні оголошення!



Чудотворні місця, паломництва, ікони, монастирі

Модератор: taranjka

Re: Чудотворні місця, ікони, монастирі.

Повідомлення pepi » 16 квітня 2010, 21:47

Мешканка , а де той Люрд знаходиться ?
Измениться не может никто, но стать лучше может каждый.
pepi Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 216
З нами з: 28 листопада 2009, 23:00
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 228 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Павлушка (12.07.2011)
Сергійко (04.01.2013)

Re: Чудотворні місця, ікони, монастирі.

Повідомлення мешканка » 16 квітня 2010, 21:57

В Франції, майже на кордоні з Іспанією. Там є купелі з водою з джерела, яке з"явилось коли дівчинці Бернадеті об"явилась Матір Божа і в тому джерелі зцілювались люди, які просили в Бога такої милості. Між іншим, з Тернополя регулярно організовують паломництва.
Ось фото:
Приєднані файли
lurdes 111.jpg
lurdes 102.jpg
lurdes 010.jpg
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Чудотворні місця, ікони, монастирі.

Повідомлення Chocolat » 17 квітня 2010, 00:52

С. Язлівець, Бучацького р-ну, санктуарій Блаженної Марцеліни Даровської- римо-католицька святиня. Там є предивний парк навколо монастиря і після його відвідин у нас з*явився Дениско. Молитви до Марцеліни допомогли мені успішно виносити вагітність і народити здорового синочка.
Chocolat Офлайн


 

Re: Чудотворні місця, ікони, монастирі.

Повідомлення mari » 17 квітня 2010, 10:43

Так, так, там дійсно гарно. Ми щороку їздимо з чоловіком туди в табір з неповоносправними дітьми з "Віри і Світла".
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Чудотворні місця, ікони, монастирі.

Повідомлення Ромашка » 05 листопада 2010, 20:09

Минулого тижня були з чоловіком у Люрді.Просили,щоб Господь благословив наше подружжя дітками.
Так вийшло,що ми приїхали до Люрду серед ночі і використали момент,коли нікого небуло,щоб помолитися коло Гротти(печера,де з"явилася Богородиця).Було тихо-тихо і палало багато свічок.Хотілося,щоб час зупинився...


Також були у Зарваниці,Фатімі, в Монсерат і Сант"яго де Компостела
Ромашка Офлайн


 

Re: Чудотворні місця, ікони, монастирі.

Повідомлення Yummy mummy » 11 червня 2011, 01:53

Як я вже писала відвідали ми вчьора святі місця-на джерелі св.Анни побували і на Божу Гору ходили :-| -дуже нам сподобалося :гуд: ..
А вот Почаївська Лавра якось не дуже...Напишу все попорядку...
Зустріли нас при вході мужики в формі "воєнні" і дивлячись мені на ноги сказали що закоротке в мене плаття(це при тому що я його до колін натянула)..Тому мені потрібно взяти в них в оренду довгу спідницю типу фартуха за 30 грн...
А так як в нас було тільки 20 і 200 -то як на базарі стояли і спорили що в них здачі не буде,хоча зразу і найшлася....
А місце де ті спідниці видають називається "видача спідниць" а на англійській "delivery of skirts"цікаво як англомовні туристи це перекладуть. :crazy: ...
Зображення
А воєнні були не тільки на вході,вони всюди і їх забагато :shock: ,якесь відчуття воєнної бази(а це я знаю "не понаслышке")...
Потім купа попрошайок,які зустріли нас словами"О ще ви нам нічього не давали" :omg: ...
А вже при виході сидів ще один ,просив гроші,більш подібний на п"яничку ніж на бідного солдата,як він себе називав,і коли ми пройшли не подавши йому ще довго гарлапанив які ми погані,майже як прокльони :dash: ....
Але останньою краплею було коли ми побачили нашу машину,зверху хтось насипав насіння і позліталося багато голубів...Добре що ми вчасно підійшли,а то крім того як нагадити вони ж могли і поклювати краску на машині :( .....
Вот і думаю,таке святе місце,а людей святішими нічьо не робить...Думаю, ідуть молятся,шишки в поклонах б"ють,а потім озлоблені,заздрісні тільки і думають як зробити шкоду :dash: ..
Звісно я ж не про всіх людей,але вот так нам прийшлася наша подорож до Почаїва :( ...
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Чудотворні місця, паломництва, ікони, монастирі

Повідомлення mari » 01 березня 2012, 14:21

Цілі для подорожі душі на диво часто протилежні цілям розуму. От наприклад що надихає людей іти пішки пелігрімами по тій дорозі Сантьяго (40 днів вони йдуть з перервами). Або пішки в Зарваницю 2 дні. І цікаво чи як ідеш пішки але з наміром і як їдеш автобусом з тим же наміром, що робиться в душі?
Багато про це знаю, хочеться почути від ВАС.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Поперед.

Повернутись до Відпочинок та туризм



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей