Глобальні оголошення!



Складаєм одяг. Дитячий і дорослий

Модератори: олеся, Любов

Re: Порядки у шафі

Повідомлення happymami » 16 січня 2011, 06:02

Ухтиии. Кльова шафка. Але я не уявляю, щоб в мене був такий поряжок))) Я естет, і до такого прагну. Але з дітьми то нереально... Хібашо якась веееличезна кімната, то може б ще... Та й як на мене, у нас неможливо робити такі відкриті полички - порохів багато буде. Бо особисто я люблю вічно відкрите вікно. А звідти стіко сипеться всього... При наших то дорогах пилючних нам полки зле мати. От за кордоном взуті на ліжко сідають. Бо там і поняття таке, як болото, мабуть мінімальне. А ви в тих мештах шо ходите на двір всілися б на ліжко??? Я ні :nea:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Порядки у шафі

Повідомлення LeeLoo » 16 січня 2011, 06:57

Wafa- kype dlja mojix i 4olovikovux re4ej.
Velu4enjkuj komodik-dlja Lizo4kunux re4ej-vse akyratnenjko poskladane pid linije4ky :)
ja ljybljy wob byv PORJADOK :lol:
LeeLoo Офлайн


 

Re: Порядки у шафі

Повідомлення Перлинка » 16 січня 2011, 12:10

У нас одна величезна шафа-купе 2,2м*2,4м,я так їй раділа,що нарешті мені все поміститься,та де там ,знову тісно,при тому що є ще окремо шафа з дитячими речами і ще одна шафа старшого сина чоловіка.А якщо тісно,то порядок важко зберегти,в мене також все поскладане ,особливо зручно 5 великих шухляд ,що ще поділені навпіл ,всього 10 відділів під білизну ,труси ,носки,колготи,я ще як не було так забито ізвращялась і по кольорах складала.Тільки через те що місця малувато,доводиться вже все вішати одне на одне,а це я ненавиджу,особливо потім діставати.А ще люблю щоб вішалка була широка,як стало тісно довелось поміняти на тоненькі.В новому будинку спочатку хотіла зробити гардеробну,тільки щось вона мені ніде не грала, у подруги аж в підвалі,я б сказала ,що туди далеко і не зручно ходити,та й наш підвал ще не скоро буде закінчений,тому вирішила в спальні довжелезну на всю стіну шафу забабахати.Дуже велике значення для порядку має начинка та простір шафи,аби були зручно саме для вас продумані всі поличкиі вішачки.Оце якраз дуже гарно все можна підібрати в ікеа.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Складаєм одяг. Дитячий і дорослий

Повідомлення mavpusya » 16 січня 2011, 17:26

Я сортую не потрібні дитячі речі по віку і ховаю у м"якому кутку.
Цілий пенал тепер займають Малюсикові речі, починалось із однієї полиці. На верхній, до якої потрібно тягнутись, теплі речі лежать. Нижче окремими купками бодіки, під ними сорочечки, і чоловічки та під ними повзуни і штанята котонові.
ще нижче пеленки, рушники, марлічки і слюнявчики. Так як, комоду немає, то носочки і колготи у мене в пакетах поряд із пеленками. А прогулянкові речі, конверт і комбез в валізі, з якою я їздила в роддом. :zybu: вона у нас гарна, як елемент інтерєру :)

Наші ходові речі, попрасовані на вішаках у шафі. Для коротких маємо різні шафки із чоловіком. То навіть не шафки. Там колись був сервант, знаєте такий радянський із дзеркалами на фоні і купою кришталю? Я той посуд гарно склала і сховала в тумби, полиці вийняли. А скло ми заклеїли клейким папером, точно в тон стінки із текстурою дерева. Прикрутили там залізного держака на вішачки і безмежно щасливі, що тепер не треба перепрасовуватись перед виходом в люди. Решта речей просто поскладані в тумбах і чекають сезону, щоб розвіситись на зміну.

Із появою дитини і плануванням ще діточок, виникла гостра проблема, де то все зберігати. Задивляюсь на вакуумний пакувальник... Може у когось є? Виправдовує потрачені кошти?
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Складаєм одяг. Дитячий і дорослий

Повідомлення TanenRom » 16 січня 2011, 18:37

сама про нього думаю, бо як відпочивали в Іспанії привезла звідти пакети для вакуумного пакування - повітря витягувала насосом (тобто іншою його стороною) - мене вразило, як з величезної ковдри - робився невеличкий пакетик, думаю якби спеціальним пристроєм користуватись, то було б ще краще ;-)

але можливо хтось має такий пристрій і поділиться враженнями :)
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Складаєм одяг. Дитячий і дорослий

Повідомлення мешканка » 17 січня 2011, 10:33

в нас, хоч і шаф достатньо, але все одно простір захламлюється, тому, час від часу, викидаю те, що вже має зовсім не товарний вигляд. (а те, що вже давно не ношу відношу в Карітас) Наразі якогось особливого принципу складання не маю. (те, що на вихід, або довге -на вішаках, джинси і футболки та домашній одяг-на поличках, білизна, майки і шкарпетки (колготи) в шухлядках.) Для дитячого одягу маємо окрему шафу в дитячій. По юоках -два відділення на порлички з шухлядками, а по-середині-на вішачки і дві великі полички (зверху і знизу) для чогось об"ємного. На вішаках-нові светрики і платтячка, на поличках ( в Яринки) окремо те, що в садочок і те, що вдома. Шухлядки-для шкарпеток, білизни, колготок і капчиків. Для одягу, який вже не носиться-маю чудову схованку: в Яринчиному ліжку піднімається матрас і там все, що вже не підходить-чекає на свій час, як і зимові комбінезони влітку.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Складаєм одяг. Дитячий і дорослий

Повідомлення krasunja » 12 березня 2011, 12:41

У нас велика шафа купе, наразі нам двом з чоловіком вистачає, ще є місце для дитинки. Особливих технологій складання речей не маємо. Чоловікові сорочки, мої блузки і плаття на вішачках у відділі шафи для одягу короткої довжини, пальта, шуби чоловічий костюм у відділі для довгого одягу. У останьому зверху ще є поличка для білизни а внизу стоїть пилосос і коропки із взуттям. На палицях по купочках розкладаю футболки, кофти, спідниці і штани. Чоловік в мене теж акуратіст - так що в нього речі часто паскладені ще краще чим у мене, може тому що їх у нього менше!?? В тому, що була сьогодні складаю у ванні а потім через день через два що не потрібно прати назад кладу у шафу, те що до прання у машинку.
Але у нашій шафі є маленький секрет який впровадив мій чоловік - на кожній полці і практично в кожній купці є кусок мила. Речі гарно пахнуть завжди!!! : ) І навіть футболку яку я пів року не носила через зиму, сміло беру а вона пахне як щойно випрана!!! ; )
Зображення
krasunja Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 36
З нами з: 09 березня 2011, 16:37
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 15 раз.
Подякували: 94 раз.

Re: Складаєм одяг. Дитячий і дорослий

Повідомлення mari » 24 квітня 2013, 22:00

Мене цікавить де ви і як колготки і панчохи тримаєте? складаєте?
Може хтось придумав якийсь функціональний спосіб? ви їх в тих пакетиках в яких купили тримаєте?
Бо мене то нервує, я б щось таке хотіла як шуфляду з ячейками, в кожній- 1 пара.
Я там перстні тримаю в упаковці з фереро роше, в тих ячейках де цукерки були. Дуже зручно. Зразу все видно.

Діліться досвідом по колготках.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Складаєм одяг. Дитячий і дорослий

Повідомлення taranjka » 24 квітня 2013, 22:24

mari є такі ячейки для білизни в шухляду :yes: вони ткнинні
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

я робила хендмейдові - з пластикових пляшок :hi:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Складаєм одяг. Дитячий і дорослий

Повідомлення westa » 24 квітня 2013, 22:49

mari написав:Діліться досвідом по колготках.

Я зберігаю колготки в шухляді , в торбинках ( тканинних з-під взуття ). Окремо зимові , окремо на 40 ден і на 15-20 ден. І ще одна торбинка на зашиті колготки :hi: , йдуть під штани ,не на вихід. Тут же в мене і носки , поділені на капронові , кольорові і білі .
А от з білизною проблема :cry: все на купу. В торбинках незручно. Хочу якісь коробочки придумати , але все чогось бракує : то коробок , то часу , то фантазії.
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Поперед.Далі

Повернутись до Домашній затишок



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron