Глобальні оголошення!



Порядок

Модератори: олеся, Любов

Re: Порядок

Повідомлення Кокетка » 20 жовтня 2016, 15:02

TaniaPicaSSo написав:Дівчата, а в мене темно-коричневий ламінад в коридорі, і на тому темному так видно кожну порошинку, якби ж я знала до того :dash:
А от в кухні вгадали. Плитка світло-коричнева, на ній практично ніякого бруду не видно :hi:

ох як я тебе розумію, у нас теж темнокоричневий ламінат , то мию кожен день або частіше, все видно кожну порошинку і особливо шерсть від білої киці :crazy: навіть як нема настрою на прибирання, то коридор помити тре обов"язково)) у нас нема ковриків ніяких
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Порядок

Повідомлення erinaceus » 04 березня 2017, 22:09

Що там у вас зараз з порядком вдома? Бо мене щось ця сфера вганяє в депресію :cry: От робиш-робиш, витратиш купу часу-нервів-зусиль, а результат або незначний, або скороминучий :dash: От і думаю, чи підхід до прибирання неправильний, чи взагалі спосіб життя не так побудований, чи може то ще дитина мала... Як то розібратися з тим мотлохом в домі і в голові?
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Порядок

Повідомлення TYulia » 04 березня 2017, 22:18

erinaceus написав:Що там у вас зараз з порядком вдома? Бо мене щось ця сфера вганяє в депресію :cry: От робиш-робиш, витратиш купу часу-нервів-зусиль, а результат або незначний, або скороминучий :dash: От і думаю, чи підхід до прибирання неправильний, чи взагалі спосіб життя не так побудований, чи може то ще дитина мала... Як то розібратися з тим мотлохом в домі і в голові?

Як про мене написано. Та ж сама біда :=):
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Порядок

Повідомлення nelly » 04 березня 2017, 23:22

книжка Вам в підмогу :wink:
Для мeнe останній місяць бардак цe коли я взагалі нe можу пройти в кімнату бо там годину гралися моі дівчата :crazy: я інколи дивуюся скільки ім рeчeй трeба за годину і як цe всe умудряється вміститися на підлозі.
От стало мeні по фіг на той бардак. Розумію що з появою малоі дитини станe щe гіршe, тпк що зараз нe всe погано :crazy: Єдинe що турбує, що свeкров скоро приідe як буду в пологовому і будe думати чого в мeнe нe помиті фасади на кухні, плитка чи бардак в якісь там тумбочці бо вона пeвно спить з віником, алe то проходить чeрeз півгодини. :hi:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Порядок

Повідомлення vikilandi » 22 жовтня 2017, 10:25

І я вже як афірмацію повторюю, що бардак поки діти малі - це щастя. Значить вони здорові і бадьорі. Я вже змирилась, що у мене не може бути порядок одночасно всюди. Якщо кладовці поскладено, то гардеробна із взуттям в безладі, як там все організую, то вже одяг чи книжки треба сортувати. Тішу себе, що ще 2-3 роки і з дівчатами буде так само легко як і зі старшим.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Порядок

Повідомлення Dolorosa » 22 жовтня 2017, 11:44

Помірний бардак - ознака жилого приміщення , а не музею. Ну, особин з командою прислуги до уваги не берем )))
Зображення
Зображення
Dolorosa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 260
З нами з: 09 грудня 2010, 17:02
Дякував (ла): 152 раз.
Подякували: 135 раз.

Re: Порядок

Повідомлення TaniaPicaSSo » 22 жовтня 2017, 23:55

В мене з порядком зараз повний абзац. Я не можу домогтися, щоб на підлозі нічого не валялось... А там вічно встелено :impossible: А по шафках і тумбочках то якраз легше, бо поскладав і закрив. І на якийсь час спокій. А на підлозі в нас вічно гори іграшок, одягу і куау інших речей поміж тим. Я реально не встигаю то все збирати. А діти так швидко встмгають накидати. А збирати їх щось неможу навчити ніяк :dash:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Порядок

Повідомлення Vikibee » 23 жовтня 2017, 11:31

TaniaPicaSSo, в мене таке саме: у шафах порядок, близький до ідеалу)))), а підлога - "наше все". Ще якщо ввечері поскладають, то зранку перед садком встигають то все порозкидати, погратися, а от на місце поставити нема часу)))))) я не дуже прискіплива в порядку, але та підлога реально дістає і виводить з рівноваги(
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Порядок

Повідомлення TaniaPicaSSo » 23 жовтня 2017, 12:03

Я теж колись була неприскіплива, і чоловік не був. Ми були обоє раніше взагалі байдужими до чистоти і порядку. Але те, що відбувається зараз, це просто жесть :scare:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Порядок

Повідомлення taranjka » 23 жовтня 2017, 15:05

згадуючи своє додіточне життя, мені здається, що взагалі ніколи не прибирала і було чисто:) знайома нагадує, що часом були погроми, але ті, що зараз бувають - затьмарюють своєю грандіозністю все, що було :hi: :hi:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Поперед.Далі

Повернутись до Домашній затишок



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

cron