Глобальні оголошення!



Подушки

Модератори: олеся, Любов

Подушки

Повідомлення Liza » 26 грудня 2011, 18:34

які у вас подушки? (розміри, наповнення).
ви колись їх змінювали? якщо так - чому?
чистите їх?
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Подушки

Повідомлення Natalinda » 27 грудня 2011, 03:42

В нас зараз 50*70
4 штуки
наповнення піря
ні на шо його не проміняю найближчим часом, навтіь не хочу думати ні про які кліщі, блохи, мухи, чи хто там має в тому пірї жити. Як перешивали подушки то відповідно піря почистили.

Ненавиджу ті силіконові кульки, вроді Магія комфорту називається фірма, купувала там де Херсонські руншники, продавщиця розказувала шо в неї все таке з тих кульок шо не збивається шо вона в машинці пере, буквально за 2 місяці спати реально не було на чому, не дивлячись шо ми купили величезні 70*70, зато є чим тепер набивати іграшки з фетру)))
Liza якшо цікавить точно наповлювач і фірма то знайду ярлички
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Подушки

Повідомлення гра з вогнем » 27 грудня 2011, 04:13

да_то_правда...
недорогі_подушки_з_тими-су4асними_наповнюва4ами_збиваються_4ерез_2-3_місяця
ми_останнього_разу_купили-якісь_дорож4і,_вже_півроку_тримаються

але-такі_подушки_(не_піря4і)_рекомендують_змінювати_раз_в_півроку.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Подушки

Повідомлення Liza » 27 грудня 2011, 18:19

Natalinda написав:Ненавиджу ті силіконові кульки, вроді Магія комфорту називається фірма, купувала там де Херсонські руншники, продавщиця розказувала шо в неї все таке з тих кульок шо не збивається шо вона в машинці пере, буквально за 2 місяці спати реально не було на чому, не дивлячись шо ми купили величезні 70*70, зато є чим тепер набивати іграшки з фетру)))
Liza якшо цікавить точно наповлювач і фірма то знайду ярлички

цікво було б дізнатися, ага. пошукай при нагоді. але я напевне їх всодно не буду обирати, раз ти написала такий відгук. але цікаво - чи то зі всіма кульками така ситуація, чи просто вам попалися неякісні...
ще шукаю інфо.

маємо міняти подушки. та й вся постіль в нас невдовзі повинна помінятися. стосунки з пір"ям в нас наче не проблемні. але малий іноді - дуже зрідка - покашлює, і до мене дійшло, що варто поміняти подушки, бо я раніше над тим замислювалася тільки через те, що подушки стали бруднуватими ззовні. про внутрь не подумала. а вони в нас давно.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Подушки

Повідомлення TanenRom » 27 грудня 2011, 19:42

Liza у нас також зараз пір'яні подушки - 50*70.
ось поміняли нові напірники, і одразу почистили пір"я - вони в нас тоненькі - бо не люблю високих подушок.
доня спить взагалі без подушки.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Подушки

Повідомлення олеся » 27 грудня 2011, 23:09

В нас подушки великі... 85*85, а в діток 50*70 і наші і 2 дитячі з пір'я, а 2силіконові, одна силіконова з дорожчих, то служить 2 роки, як нова а інша силіконова за пів року розтріпалася тре викинути, хоча можна попробувати і для наповнювача використати як писала Natalinda. Дитячих аж 4 бо сплять двоє на великому дивані і дві подушки їм мало... А з пір"я то можна їх часто чистити, і знаєш що там всередині :) ...
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Подушки

Повідомлення ksana » 28 грудня 2011, 01:07

Natalinda мене теж цікавить силіконова подушка. якої в тебе фірми вона і скільки ти за неї дала?

я маю подушки з піря, мені бабця моя зробила. виявилося, що маю на піря алергію. треба заміняти подушку. нині пішла в магазин, щоб дізнатися ціни на антиалергенні подушки. мені показали силіконову. тепер думаю, що то робити.
треба однозначно заміну піряній подушці :?
ksana Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1566
З нами з: 25 жовтня 2010, 01:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 883 раз.
Подякували: 1043 раз.
Діти: ще немає

Re: Подушки

Повідомлення mariana » 28 грудня 2011, 03:00

А я в один момент всі пір"яні подушки з дому викинула, забоялася тих кліщів. А вийшла заміж - в чоловіка виявилася алергія на пух-перо, то проблема зникла. Маю подушки білербек. чортківські, силіконові, трохи позбивалися. але ще спати можна, може дорожчі моделі і кращі є, не знаю. Але до пір"я повертатися не планую.
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Подушки

Повідомлення Перлинка » 28 грудня 2011, 03:04

mariana написав:А я в один момент всі пір"яні подушки з дому викинула, забоялася тих кліщів. А вийшла заміж - в чоловіка виявилася алергія на пух-перо, то проблема зникла. Маю подушки білербек. чортківські, силіконові, трохи позбивалися. але ще спати можна, може дорожчі моделі і кращі є, не знаю. Але до пір"я повертатися не планую.


я тоже викинула і поміняла на білєрбек ,нормально ,задоволена,в мене не позбивались
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Подушки

Повідомлення гра з вогнем » 28 грудня 2011, 03:05

а-я_навпаки-піря_хо4у
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Далі

Повернутись до Домашній затишок



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей