Глобальні оголошення!



Кухонні меблі

Модератори: олеся, Любов

Re: Кухонні меблі

Повідомлення Liza » 25 жовтня 2011, 17:19

mavpusya, класна кухня :). покажу своєму Г.В.
мені подобається, що вона не коричневого кольору. є гарні коричневі кухні, але це надто популярний колір в меблях узагаі, то ж я вирішила, що хочу некоричневу кухню. на жаль в кухнях "Ніка" майже всі кольори коричневі, а один некоричневий мені не подобається.
і розмір твоєї кухні схожий на наш. і розташування довшої та коротшої сторін - таке ж :) може щось перемавпую від тебе :). але холодилку ми покио спланували ставити вздовж протилежної стіни - я сильно женуся за великою робочою поверхнею.
що стосується посудомийки - я всьо житя переконана, що то не для мене - жалко віддавати їй простір і здається, що через свою економність я буду постійно наскладувати гори посуду, щоб було якнайповніше завантажння машинки. але - дивлюся по твоїй пораі - економність води мене приваблює :))
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Кухонні меблі

Повідомлення flower » 25 жовтня 2011, 17:25

mavpusya дякую за ідеї!!!!!!
Liza повір ти потім не уявлятимеш свого життя без посудомийки. :) А з 2 дітиськами заціниш ти той час який би мала потратити на посуду а потратиш на щось інше ;-)
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Кухонні меблі

Повідомлення Liza » 25 жовтня 2011, 17:43

рррр! я вже й так завдяки форуму купила хлібопічку та морозилку :))))
ну от не підбивайте мене, дівки :)
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Кухонні меблі

Повідомлення Перлинка » 25 жовтня 2011, 19:33

в мене кухня кльова,а меблі погані,старі їм вже 4 роки,і вони не з цього приміщення

купуали в епіцентрі ,тоді була дуже задоволена,а зараз :mrgreen:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Кухонні меблі

Повідомлення mavpusya » 03 серпня 2012, 01:00

Звітую по своїй кухні. Посудомийку треба ставити поряд із плитою, подалі від шафок, де щось може зіпсуватись. Я собі між посудомийку і духовку втиснула пенал для пляшкових(олії, оцети) Все псується, тепер там живуть пакети, мочалки нові, запаси кухонних полотенець.....
Посудомийка у мене по сусідству із тумбою з мусоркою. Хоча остання у мене й з кришкою, запашок стоїть ще той. Посудомийка, коли сушить посуд нагріває навколо тумби. Мусорку виносимо при кожному виході із хати. Коротше трохи розстроїлась я, що так прогадала із розміщенням. Бажаю Вам гарно спланувати свої кухні!
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Кухонні меблі

Повідомлення ulia » 07 лютого 2013, 17:33

дешевше замовити кухню чи купити в магазині??
ulia Офлайн


 

Re: Кухонні меблі

Повідомлення flower » 07 лютого 2013, 21:50

mavpusya написав:Звітую по своїй кухні. Посудомийку треба ставити поряд із плитою, подалі від шафок, де щось може зіпсуватись. Я собі між посудомийку і духовку втиснула пенал для пляшкових(олії, оцети) Все псується, тепер там живуть пакети, мочалки нові, запаси кухонних полотенець.....
Посудомийка у мене по сусідству із тумбою з мусоркою. Хоча остання у мене й з кришкою, запашок стоїть ще той. Посудомийка, коли сушить посуд нагріває навколо тумби. Мусорку виносимо при кожному виході із хати. Коротше трохи розстроїлась я, що так прогадала із розміщенням. Бажаю Вам гарно спланувати свої кухні!

глянула фото твоєї кухні, а саме де посудомийка. так там не так всьо страшно, можна переробити і перемістити посудомийку до плитки, а ту висувну на пляшки до кутка де мусорка. В мене теж трохи перероблялося після того як з явилась посудомийка, спочатку ми забули про те чудо шо рано чи пізно купиться.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Кухонні меблі

Повідомлення Dribchuk » 08 лютого 2013, 00:56

я про свою кухню взагалі мовчу, вже 10 років меблям - і добре що я більш-менш чистюля,бо вона б не "вижила" до цього часу. Останньою краплею стало те що нас повільно топили сусіди, а ми не здогадувалися навіть, поки меблі буквально не поросли мохом :scare: :scare: :scare: . Тепер я чекаю і молюся що на весну буде ремонт. :():
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Кухонні меблі

Повідомлення Ulkanet » 08 лютого 2013, 03:31

Dribchuk написав:я про свою кухню взагалі мовчу, вже 10 років меблям - і добре що я більш-менш чистюля,бо вона б не "вижила" до цього часу. Останньою краплею стало те що нас повільно топили сусіди, а ми не здогадувалися навіть, поки меблі буквально не поросли мохом :scare: :scare: :scare: . Тепер я чекаю і молюся що на весну буде ремонт. :():

а як це повільно топили??? воно коли сирість то зразу видно і запах є. :sad: пишу по своїй квартирі де дуже сиро. :cry: :cray:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Кухонні меблі

Повідомлення TanenRom » 08 лютого 2013, 09:40

ось і ми будемо замовляти кухню
надіслали вчора креслення, в кого які думки?
| +
Зображення
Зображення


весь стиль у нас в чорно - білих тонах, тому кухню хотілось поєднати з яскравим кольором.
кухня трішки нестандартна, за рахунок ніші у кутку. столом у нас буде частина справа, і ще частина стола в нас буде висуватись - тобто довжина усього стола буде 2,60 - думаю для гостей вистачить.
може, ще хтось щось підкаже?
Востаннє редагувалось TanenRom в 08 лютого 2013, 09:44, всього редагувалось 1 раз.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Поперед.Далі

Повернутись до Домашній затишок



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей