Глобальні оголошення!



Кухонні меблі

Модератори: олеся, Любов

Re: Кухонні меблі

Повідомлення nikod » 29 жовтня 2013, 15:08

скільки електрики бере пусодомийка, якщо не секрет? хочу собі на кухню придбати, але не знаю чи варто!
nikod Офлайн


 

Re: Кухонні меблі

Повідомлення TanenRom » 29 жовтня 2013, 19:58

nikod в інструкції до посудомийки вказано скільки електроенергії вона споживає - тому обирайте модель і рахуйте чи вигідно.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Кухонні меблі

Повідомлення TanenRom » 04 листопада 2013, 21:52

Дівчата хто замовляв кухні на фабриці "Нова"?
як якість?
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Кухонні меблі

Повідомлення taranjka » 04 листопада 2013, 22:11

TanenRom в мене родичі замовляли - дуже важко складалося, трохи браку, частину гвіздиків самі докупляли, трохи самі підпилювали :crazy: але мій свекор любить таке діло, то задоволений. мені таке не сподобалася б
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Кухонні меблі

Повідомлення Liza » 04 листопада 2013, 22:56

Багато рокiв тому (бiльше нiж 10) менi хтось казав, що кухнi там поганенькi. Цiкаво, чи шось змiнилося. Напевне не дуже змiнилося, судячи по допису Тараньки.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Кухонні меблі

Повідомлення TanenRom » 04 листопада 2013, 23:00

Liza от чула те саме, а батьки вперлись, що будуть там замовляти бо ціна недорога, і головне пояснення, що там дуже багато людей замовляє, що якість не може бути поганою :crazy:
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Кухонні меблі

Повідомлення flower » 05 листопада 2013, 10:20

Я б меблів там не купляла. Я взагалі за деревяні меблі більше, можна знайти де зроблять на замовлення і різниця не буде аж такою надто великою, зате це дерево. Єдине, то признаю шафу купе із інших матеріалів. І кухня це не те, на чому потрібно економити. Якщо так подумати, то найбільше користується саме меблями в кухні, день в день відкриваються шафки, шухлядки, найбільше часу проводиться на кухні. Тому найкраще на кухню вибрати якісну гарнітуру і матеріал, який гарно миється і легкий в експлуатації. Я наприклад не знаю як би я була з глянцевою кухнею, це ж треба ходити і хухати на неї тільки, відбитки пальців видно, постійне протирання, ні це не для мене. Як ви з тим справляєтесь не уявляю. І ще я дуже і дуже задоволена, що ми зробили столєшницю з граніту. Не переживаю, що пролилася чи капнула десь вода і потрібно вже бігом витирати, чи що поцарапається, як дерево наприклад. Можна різати і без дошки. А ще, я роблю вареники прямо на граніті і не потрібно дошки спеціальної і потім видумувати де її сховати. І тісто абсолютно не прилипає, лиш повитирала тряпочкою мокрою і чисто.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Кухонні меблі

Повідомлення Anjuta » 05 листопада 2013, 10:26

TanenRom написав:Liza от чула те саме, а батьки вперлись, що будуть там замовляти бо ціна недорога, і головне пояснення, що там дуже багато людей замовляє, що якість не може бути поганою :crazy:

Таня, я там би не радила ніяких меблів брати, а особливо кухню......ми маємо звідтам ліжко і комод ще з весілля, то руки не доходять то барахло замінити :crazy:
Anjuta Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 693
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 739 раз.
Подякували: 540 раз.
Діти: Хлопчик Арсенчик !

Re: Кухонні меблі

Повідомлення Milichka » 05 листопада 2013, 10:30

Мої батьки замовляли кухню на "новій", років 10 точно уже служить і все прекрасно, нічого не поздувалось , не повідлітало, співвідношення ціна-якість нормальна.
У нас кухня з дерева, фасади замовляли "фабрика художніх меблів" у Білій, а середину чоловік робив сам - подобається мені страшено.
Єдине він на фурнітурі трохи зеекономив,шкодую, що не настояла но свому, тепер та різниця в гроша навіть би не згадувалась, а мені там працювати))) було б комфортніше.
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Кухонні меблі

Повідомлення TanenRom » 05 листопада 2013, 11:50

Milichka написав:Мої батьки замовляли кухню на "новій", років 10 точно уже служить і все прекрасно, нічого не поздувалось , не повідлітало, співвідношення ціна-якість нормальна.
У нас кухня з дерева, фасади замовляли "фабрика художніх меблів" у Білій, а середину чоловік робив сам - подобається мені страшено.
Єдине він на фурнітурі трохи зеекономив,шкодую, що не настояла но свому, тепер та різниця в гроша навіть би не згадувалась, а мені там працювати))) було б комфортніше.


от багато хто каже, що 10 років тому, було трохи якісніше в них, а зараз просто конвеєр :sad:
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Поперед.Далі

Повернутись до Домашній затишок



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей

cron