Глобальні оголошення!



Кухонні меблі

Модератори: олеся, Любов

Re: Кухонні меблі

Повідомлення okcana » 06 квітня 2015, 15:00

Якщо б змогли то запитайте будь-ласка розміри шафи і ціну , щоб орієнтуватися в їхніх цінах... Дякую!!!
okcana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 701
З нами з: 18 вересня 2011, 14:21
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 935 раз.
Подякували: 607 раз.
Діти: дівчинка Настуся, 5 рочків

Re: Кухонні меблі

Повідомлення Irysja » 06 квітня 2015, 23:47

Привіт! і як справи з монтажем? Нам теж потрібні ще і шафа і диван і так далі...
Irysja Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 72
З нами з: 03 вересня 2012, 11:41
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 29 раз.
Подякували: 89 раз.
Діти: Є синочок - Марко

Re: Кухонні меблі

Повідомлення flower » 07 квітня 2015, 11:07

okcana написав:Якщо б змогли то запитайте будь-ласка розміри шафи і ціну , щоб орієнтуватися в їхніх цінах... Дякую!!!

Я не думаю, що це щось дасть, бо ціна залежить не лише від розміру. А найбільше від фасаду шафи (дверки з прінтом можуть коштувати дорожче ніж сама шафа), тоді начиння шафи (оті всі полочки і труби на вішаки, є ті які опускаються, висуваються і вони значно здорожчують шафу), також матеріал (буває що в кольорі може бути різниця, якийсь модний і популярний колір буде дорожчим). Тому я б радила якщо важлива ціна, шукаєте де дешевше, то ходити по виробниках, але щоб рахували вам точнісінько одинакові шафи і по начинню і по фасаді і навіть по кольорі. З досвіду скажу, що дешевше замовляти в хлопців за рекомендацією людей (кому довіряєте), які роблять самі на себе десь в гаражі, ніж на якійсь фірмі. Самі розумієте, що оплата виставкового залу, продавця, монтажників виробнику значно піднімає ціну. Нам 5 років тому не пам ятаю вже правда де саме нашу шафу порахували в 10 тисяч грн, тоді це були шалені гроші (переведіть в долари на той час), а одні хлопці ту саму шафу з тих же матеріалів зробили за 3,5 чи 4 тис грн, якось так точно вже не пам ятаю. Потім ми в них робили ще одну здоровенну шафу- гардеробну, більшу навіть від першої шафи купе, але вона нам вийшла дешевше через те, що колір ми обрали який був в той час найдешевший. Потім ті хлопці розбіглись і ніби не робили вже нічого, але нам нічого і не треба було. Тепер є можна сказати родич, який робив меблі теж сам на себе, але от в Польщу поїхав, тепер там меблі робить на фірмі. Приїде аж в кінці літа, а нам запізно, треба когось шукати іншого. Якщо можете когось порекомендувати, пишіть.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Кухонні меблі

Повідомлення Галинка 13,06 » 07 квітня 2015, 21:01

okcana написав:Якщо б змогли то запитайте будь-ласка розміри шафи і ціну , щоб орієнтуватися в їхніх цінах... Дякую!!!

Шафа купе+ компютерний стіл, ніші для фото або декору, комод, типу пенал, дуже класне сучасне, зробили гарно, це все 17000грн))) а також ставили її нішу в прихожії типу купе то 6200, але все дійсно залежить чим її нафарширувати в середині, який матеріал, двері, скло чи ні))) Краще дійсно йти питатися і вони все вам порахують)
Завдяки дітям хочеться жити.
Галинка 13,06 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 185
З нами з: 13 жовтня 2010, 17:51
Дякував (ла): 150 раз.
Подякували: 157 раз.
Діти: Синочок

Re: Кухонні меблі

Повідомлення Marichka » 10 травня 2016, 08:57

Напишіть,що зручніше біля столу в кухні: стільці чи диванчик-куток?
Я колись надавала перевагу стільцям,бо легкше мити-перествляти.А тепер вагаюсь.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Кухонні меблі

Повідомлення Ogirock » 04 травня 2017, 10:45

Замовляли кухню в компанії КРЕДЕНС. Дуже задоволені якістю і ціною, матеріали обирали самі, ну і изайн так само.
Повідомлення Модератора М
Неприховане посилання видалено модератором
Ogirock Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 1
З нами з: 04 травня 2017, 10:42
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: 1

Re: Кухонні меблі

Повідомлення кcuxa » 04 травня 2017, 23:07

Сказано на сайті "Працюємо по Львові і Львівській області" А це Тернопільський сайт. Читайте де реєструєтесь.
кcuxa Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 472
З нами з: 18 лютого 2016, 01:37
Дякував (ла): 122 раз.
Подякували: 184 раз.
Діти: 2

Re: Кухонні меблі

Повідомлення TattyMummy » 10 серпня 2017, 09:53

Дівчата, хочу на кухні поміняти меблі. Не знаю куди податись за ними. Хочу, щоб були якісні і звичацно недорого :) підкажіть хто де робив ;)
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Кухонні меблі

Повідомлення nelly » 11 серпня 2017, 14:48

Коліжанка колись на Миру замовляла нe знаю чи вони щe є, то гарна кухня
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Кухонні меблі

Повідомлення Галина » 12 серпня 2017, 22:14

Робили кухню і дитячу в сфера-меблі. Впринципі задоволена, деякі нюанси є, але то вже мої недорахунки.
Шафу робили в одного знайомого наших друзів, то задоволені дуже. Але щоб було дешево, то навряд... Ціни всюди кусючі...
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Поперед.Далі

Повернутись до Домашній затишок



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей