Глобальні оголошення!



Будинок чи квартира

Модератори: олеся, Любов

Де б ви хотіли жити: в квартирі чи в власному будинку?

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

 
 
Переглянути результати

Будинок чи квартира

Повідомлення Dashko » 23 грудня 2009, 20:02

Ми зараз знімаємо квартиру. Але я інколи люблю помріяти. Та ніяк не можу визначитися, де б я хотіла жити. Цікавить думка наших форумчан з цього приводу.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: будинок чи квартира

Повідомлення Melisa » 23 грудня 2009, 23:04

Ми живемо у моїх батьків. Але я дуже хочу жити окремо. Та й чоловік вже аж "згорає" від бажання. Якщо б постало питання:квартира чи будинок? Я б обрала будинок. Так, згідна, багато праці потрібно вкласти, ремонти і т.п. Але там стільки переваг: можна зробити садочок, город, басейн (по фін.можливості). А для дітей яка перевага, зимою є де погуляти, влітку-також. свіже повітря.... Це я зараз малюю собі картину, коли будиночок знаходиться недалечко від міста. так, щоб зручно було і в місті побувати, і вдома. Можна пікнічок влаштувати в любий момент, бо все ж в квартирі цього не зробиш. Собаку чи кота можна заводити легко, бо є де вигуляти. Короче, багато писати. Особисто я хочу будиночок. Ні, не трьох-чотирьох поверховий. Двохповерхового буде достатньо. :)
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: будинок чи квартира

Повідомлення mala-karta » 24 грудня 2009, 01:34

з мене цілком вистачить одноповерхового :)
а всі інші думки - ну такі ж самі як у Нелі :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: будинок чи квартира

Повідомлення mari » 24 грудня 2009, 11:31

Будиночок звісно краще. Але треба дуже багато грошей,зусиль і файного господаря чи господиню для нього. Часто ще й автотранспорт.
Якщо цього немає-справлятись дуже і дуже важко.
Особисто я не мала б часу це все робити! знаю ,бо і сестра і багато друзів живуть в БІЛІЙ І Т.І. 8-)
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: будинок чи квартира

Повідомлення happymami » 24 грудня 2009, 12:10

2 роки тому знімали з чоловіком кавалочок приватної хати під Києвом. Народ, та то чудо. Дитина в пісочку весь день, голопопить, басейник під вікном надули, каштанчики збирає, общім, то шо дитина постійно на дворі казати не треба, правда? Дуже зручно і дуже кльово. Я ЗА приватну садибку. Але не надто велику. Бо таки так - длубатися в землі коло хати троха тре і доглядати більше, ніж квартиру. Вікна треба частіше мити, павутиння зі стін знімати, підмітати подвір*я, підфарбовувати, підмуровувати, прополювати, ой. Общім)) :fine:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: будинок чи квартира

Повідомлення Liza » 24 грудня 2009, 15:31

і я мрію про приватний домик. для мене серед переваг в такому випадку є те, що можна вирощувати рослинки - я то дуже люблю. тобто вирощувати надворі. і хочеться, щоб в самому помешканні теж було достатньо місця для хатніх рослинок.
ааааааААА!!!
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: будинок чи квартира

Повідомлення Naya » 24 грудня 2009, 20:55

Dashko написав:Ми зараз знімаємо квартиру. Але я інколи люблю помріяти. Та ніяк не можу визначитися, де б я хотіла жити. Цікавить думка наших форумчан з цього приводу.


Ми теж знімаємо квартиру.
І однозначно будинок. Мені ці квартири вже .... в горлі стоять.
На даний момент ми будуємо свій будинок на дачі. Не в місті, зате свій двір, травичка, кущики смородини, дитина на траві гратиметься, а не на асфальті.
І фінансово, ми прорахували, що нам однієї й тієї ж суми вистачить щоб збудувати будинок і привести до ладу одну кімнату, кухню, ванну, і не вистачить, щоб купити однокімнатну квартиру. :(
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: будинок чи квартира

Повідомлення Oksana » 25 грудня 2009, 13:42

Однозначно будинок! :)
Невеличкий, але з садочком біля дому :) Свіже повітря, свої фрукти, овочі біля дому, це ж просто супер для дітей!!! ;) Звичайно, роботи набагато більше ніж в квартирі, але це того варте!
Правда, поки що, мені такий домик ще не світить, надіємось хоча б на свою квартирку :) А там будемо думати. В чоловіка недалеко від Тернополя є село, де просто пропадає земля, от і мріємо колись там щось своє поставити :) Тільки спочатку потрібна машина :D Вобщім не так все просто :D
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: будинок чи квартира

Повідомлення гра з вогнем » 26 грудня 2009, 21:11

мені б хотілося будиночок. але чоловік не поділяє мої прагнення. він хоче жити в квартирі у великому мегаполісі. а я у будиночку на відшибі.
поки що у нас наймана квартира на відшибі :D
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: будинок чи квартира

Повідомлення Natalinda » 29 січня 2010, 20:01

гра з вогнем, ми з вами "подруги по нещастю". :bye: Я взагалі в селі виросла і завжди мріяла втекти до міста. Але от вийшла заміж, чоловік знімав квартиру, я переверти до нього :xlolx: ... а тут... ні розвернутися ні нічого. Я як і Ліза рослинки обожнюю: різні квіточки, помідорчики, баклажанчики, перчики...А тут один підвіконник :cry: Коротше сум один. Народився синок то ми до моїх батьків перебралися, я тішуся не натішуся, а чоловік чекає недочекається літа, щоб знову квартиру "на відшибі" знімати. Не хоче він власного будинку так само сильно як я його хочу. А це ж така красота! І малинка своя, і клубнічка, і гостей накликати можна, літом особливо... Обшем :"Мечты, мечты!.."
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Далі

Повернутись до Домашній затишок



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron