Глобальні оголошення!



Будинок чи квартира

Модератори: олеся, Любов

Де б ви хотіли жити: в квартирі чи в власному будинку?

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

 
 
Переглянути результати

Re: Будинок чи квартира

Повідомлення Галина » 12 лютого 2017, 10:45

!OLGA!, якщо клопоти біля будинку вам в радість, то мабуть варто купувати будинок. Бо якщо ні то таки квартира краще.
Подружка моя пожила і в квартирі і в будинку. Їй добре всюди, а чоловік тепер категорично проти будинку, бо приходить з роботи і замість відпочинку йде траву косити, або на городі щось робити. То продають будинок і куплятимуть квартиру. Я дуже хочу свій будинок і надіюсь, що колись таки дочекаюся, що моя мрія здійсниться. Мене не лякає робота на землі, навпаки, отримую від цього задоволення.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Будинок чи квартира

Повідомлення Vikibee » 12 лютого 2017, 11:24

taranjka, та у квартирі теж сусіди є. Для мене спільний під'їзд це вже дискомфорт, немає власного простору, колись жила у квартирі на 5-му поверсі, а на 3-му наркомани бакшиш варили, зливали в унітаз, смерділо жахливо, на Злуки так моя кума ще й досі живе, вагітна ходив чоловік сваритися, бо думала не витримає:(
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Будинок чи квартира

Повідомлення flower » 12 лютого 2017, 12:22

taranjka Ми в будинку живемо і сусідів не маємо. :wink: Одних лиш які за садком нашим живуть і глухим парканом :wink: Я з ними за все літо можу бачитись 1-2 рази, привітатись і от і все наше спілкування. А в чоловіка батьки живуть на вулиці де хата на хаті і в кожного лиш по 6 сотих, там дійсно сусід на сусідові. Мої батьки план брали пізніше і будувались, то у них теж сусіди не так близько, що у вікна прям можуть заглядати.
Місця в будинку значно більше і коли приходять гості, то вони в радість, а не в напряг, бо зайняли кожен квадратний метр в вітальні чи кухні.
Щодо господарки, маю лише грядку, хоч є і хлів і кладовка і підвал. Грядка не в ідеальному стані в мене, бо я не маю часу і не хочу там робити від ранку до ночі. Я беру з неї те, що можу взяти, не напрягаючись, ну є буряни собі трохи але і урожай є. Ми їмо свою зеленину в салати, свої помідори, моркву і буряк. В мене буквально по пару рядочків того всього, а не гектари. Коли я готую суп чи ще щось і помічаю, що пусто в холодильнику, варто вийти лиш на двір, не треба бігти на ринок чи магазин за тим пучком цибулі, кропу і петрушки. А ще я точно знаю, що все це в мене органічне)))
Раз в тиждень чоловікові треба газон стригти. І садок весною постригти, осінню тоже там порядок навести, то займає часу буквально день. Але теж є яблука свої, абрикоси коли не змерзнуть, малинка, черешні (якщо шпаки не з'їдять :hi: ). Ще на подвір'ї є дитяча площадка для дітей, є альтанка, де збираємося з друзями на шашлики, печену рибу і лаваш з сиром. Є місце на травичці де позагоряти і не обов'язково їхати на дальній пляж чи шукати місце де б то на дах будинку вилізти для того загоряння. Є місце де дітям покататись на самокаті, велику, машині на акумуляторі, побігати. Ми привикли робити самі, а не чекати, що за нас це мають зробити інші. Я не скажу, що аж так наробляємось.
Нам ніхто не товче зверху чи по батареях, не чути як за стіною приймають душ сусіди чи їде ліфт. Нас ніхто не затопить зверху.
От з чим погоджусь, так з тим що в будинок потрібно більше вкласти фінансів. Бо мусиш сам собі обгородитись, зробити подвір'я, територію облагородити.
Але однозначно в будинку для мене більше плюсів. :yes: От така моя думка.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Будинок чи квартира

Повідомлення nelly » 12 лютого 2017, 13:31

Я з дитинства жила в сeлі в будинку, то дійсно з ностальгією згадую ту органіку на городі. Алe рeально за дитинство напахалася і на городах і козу пeрeд школою доіла і свинeй годувала— ну цe так про диття в сeлі, а нe в будинку..
В будинку класно, алe коли маєш фінанси до путя його довeсти. Бо якщо жити на зарплату то всe життя в будинку йдуть рeмонти. В мeнe коліжанка живe у Франківську то 15років про тe і балачка, що бруківки трeба, того, того. Я нe маю бвжання на хута всe життя працювати, тому мeні в квартирв комфортнішe навіть в плані прибирання ,якого я нe люблю. Ідeально купили б хату стару під Тeрнополeм щоб туди літом по ягоди приіжати.
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Будинок чи квартира

Повідомлення Ulkanet » 13 лютого 2017, 03:41

та грошей треба і там і там багато. все залежить від того - що купуєте, або на шо хватило грошей :crazy:
якщо грошей "хватає" то ви купите нормальне житло. а якщо - не дуже - то купуєш стару хату чи стару квартиру. І там і там тре ще купу вложити. А якщо грошей немає - то це затягуєть на роки. :dash: а якщо квартира з централізованим опаленням - то явно дім буде дешевше опалити :crazy: бо хто зна, що там буде з тими субсидіями далі.
а ще кількість потрачених грошей і часу залежить від того накільки ви будете тим свім заморочуватися.
є люди, які цілий час щось будують, міняють і роблять ремонти. Незалежно де вони живуть :crazy:
під моєю свекрухою живуть люди, які почали робит ремонт ще як я небула вагітна. а закінчили - як Ані було 5 років :crazy: і свекруха їх затопила :crazy: запечатала їм ремонт :crazy:
помилка люлей в тому, що вони спішать і роблять "бігом" і "як попало" - і потім через кілька років те все тре переробляти. або ще гоняться за модою :dash: був час, як пластиковою вагонкою обшивали ВСЕ :dash: пройшло пару років і все - не модно. тре свіжі гроші на ремонти. а ще роблять - те що їм не подуші. потім переробляють :sad:

проблема тих хто вибирає дім - в тому, що вони спішать і хочуть все і зразу. сад можна насаджувати багато років - не треба в перший жеж рік корчувати старий сад і бігом садити молодий. теж саме і город - перший рік можна собі зробити грядку на 2-3 сотих, а решту засіяти травою, траву косити і віддавати сусідам, або використовувати як мульчу на градках. не треба зразу купувати 20 курок, 2 свині, 30 крілів, корову і козу :hi: краще тих 2-3 роки купувати в місцевих молоко, яйця і мясо. а за той час вивчити чи дійсно варто: бо де брати зерно,траву, солому, сіно; хто буде годувати, пасти, збирати каки :hi: і де ті каки дівати - вони ж воняють :hi:
дуже багато сімей так себе заганяють і за перший же ж рік життя в "селі" руйнують свої сімї :sad:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Будинок чи квартира

Повідомлення erinaceus » 13 лютого 2017, 14:47

Я б однозначно в будинку не жила. Бо як на мене, то купа роботи, яку ніколи не переробиш. І все будеш незадоволена, що щось десь не помито, не підстрижено, не посаджено і т.д. Хіба мати якогось помічника. Двір до ладу привести чи в будинку поприбирати. Бо якщо 90% часу займатися лише домом, то коли жити. Це лише місце проживаня, а не самоціль :pardon:
Та й мені міське життя цілком підходить. Я не прагну вільного простору, відсутності сусідів, самотності і т.д. Тому мене квартира не напрягає :wink:
Але кожному своє. Кому до чого душа лежить, де комфортніше. Треба слухати своє серце і зважувати фінансові можливості.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Будинок чи квартира

Повідомлення !OLGA! » 13 лютого 2017, 22:35

Для мене життя в будинку не асоціюється з городом чи свійськими тваринами. Для мене це особистий простір, який не залежить від когось. Мій чоловік каже,що в квартирі він злежний від людей які живуть зверху, знизу і т.д. Скоріше за все, ми зупинимо свій вибір на будику.
Зображення
!OLGA! Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 191
З нами з: 22 вересня 2013, 11:54
Дякував (ла): 289 раз.
Подякували: 162 раз.
Діти: Синочок

Re: Будинок чи квартира

Повідомлення Marichka » 13 лютого 2017, 23:23

Я 6 з чоловіком пожили у квартирі,але теж,що6 не 6ула тісна.
Наперед о6думайте,чи чоловік "господар",6о ро6ота все-одно йому знайдеться,навіть,якщо не мати городу і господарки.
Також тре6а рахувати тре6а доїзд до ро6оти,школи,6ільші суми на газ і т.п.
Оля гарно описала своє проживання в 6удинку.Але по коштах,то вийшло 6 дві квартири чи 6ільше.Для мене,що6 в 6удинку 6уло так,як хочеться,то теж тре6а 6агато грошей...
Гарної вам покупки.Що6 там вам 6уло найкраще!!!
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Будинок чи квартира

Повідомлення !OLGA! » 13 лютого 2017, 23:28

Marichka написав:Я 6 з чоловіком пожили у квартирі,але теж,що6 не 6ула тісна.
Наперед о6думайте,чи чоловік "господар",6о ро6ота все-одно йому знайдеться,навіть,якщо не мати городу і господарки.
Також тре6а рахувати тре6а доїзд до ро6оти,школи,6ільші суми на газ і т.п.
Оля гарно описала своє проживання в 6удинку.Але по коштах,то вийшло 6 дві квартири чи 6ільше.Для мене,що6 в 6удинку 6уло так,як хочеться,то теж тре6а 6агато грошей...
Гарної вам покупки.Що6 там вам 6уло найкраще!!!

Дякую :rose:
В тому і суть саправи,що він в квартирі не має чим зайнятися,то вже мріє, як буде газон косити ,чи ще щось робити в дворі....))))
Зображення
!OLGA! Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 191
З нами з: 22 вересня 2013, 11:54
Дякував (ла): 289 раз.
Подякували: 162 раз.
Діти: Синочок

Re: Будинок чи квартира

Повідомлення vit.mosom » 16 лютого 2017, 13:38

nelly написав:Я з дитинства жила в сeлі в будинку, то дійсно з ностальгією згадую ту органіку на городі. Алe рeально за дитинство напахалася і на городах і козу пeрeд школою доіла і свинeй годувала— ну цe так про диття в сeлі, а нe в будинку..
В будинку класно, алe коли маєш фінанси до путя його довeсти. Бо якщо жити на зарплату то всe життя в будинку йдуть рeмонти. В мeнe коліжанка живe у Франківську то 15років про тe і балачка, що бруківки трeба, того, того. Я нe маю бвжання на хута всe життя працювати, тому мeні в квартирв комфортнішe навіть в плані прибирання ,якого я нe люблю. Ідeально купили б хату стару під Тeрнополeм щоб туди літом по ягоди приіжати.


В мене така ж сама історія :wink: Як подивлюся, що батьки постійно щось роблять то в самому будинку (постійні ремонти), то на дворі весь час треба все до ладу доводити. Стільки роботи. Тому як почали з чоловіком жити в квартирі, то для мене це було як свято. Буквально за декілька годин все прибрав і все - роби, що хочеш. Єдиний недолік, який може бути в квартирах, - сусіди. Комусь подобається рок на повну слухати рано вранці, а комусь двери так грюкати, що в тебе все трясеться.
vit.mosom Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 89
З нами з: 11 жовтня 2016, 13:11
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 20 раз.
Діти: Планую

Поперед.Далі

Повернутись до Домашній затишок



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість