Глобальні оголошення!



Штори, жалюзі, ролети...

Модератори: олеся, Любов

Re: Хвалимося!!!

Повідомлення flower » 24 лютого 2011, 12:52

Є різні тканини шо трошки просвічують і шо взагалі не просвічують, наші ці шо на кухні то трошки просвічують але я ходила на двір в вечері спеціально шоб глянути і не видно шо робиться. Мій чоловік займається тими ролетками і вікнами і жалюзями, співпрацює з Тернополем і з ІваноФранківськом, маємо 2 каталоги з тканинами. В Тернополі такі мають продаватись там де і вікна пластикові. Ціна залежить від того яку тканину вибрано і від ширини вікна. Знаю шо колись в епіцентрі були алевже зроблені стандартні розміри то вони хоть і дешевші а,ле тканина в них пореться з часом і кріплення зовсім не ті гірші, я такі брала батькам ше до того як чоловік почав цими займатись, і тепер шкодую. І друг наш брав то тоже незадоволений.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Хвалимося!!!

Повідомлення mavpusya » 24 лютого 2011, 13:33

flower А який догляд за тими ролетами? У вас такі цікаві під льон невибілений. Дуже мені сподобались! Ми також в пошуках чогось такого цікавого на вікна. От в роздумах. Дуже не хочу штор.
І ще, чи не багато клопотів із кроликом? То на майбутнє, колись це питання стане актуальним для доні...
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Пошиття штор

Повідомлення flower » 24 лютого 2011, 14:06

Ці ролетки як на мене не вибагливі, коли мушка закакала то просто мокрою тряпочкою з миючим засобом повитирати. Прати їх не можна!!! Хоча я одного разу не прала але оці шо в кухі опускала в ванну з мильною водою вони там трохи полежали а потім ше раз в чисту воду, але при кріпленні тканина трошки відклеїлась то я супер клеєм пройшлася і все як було. А робила я це все тому шо мій чоловік мені так допомагався одного разу. В нас вівчарка є, ну і їсти їй варимо в відрі на 2 дня, так ось я вагітна і мені погано було, то він ввечері поставив варити їсти, а аж зранку коли прийшов на кухню виключив! :scare: Можете уявити який штин був в кухні і все як в тумані. Я всьо всьо потім ше тиждень мила і стіни і стелю і меблі і навіть посуду прийшлось перемити бо вона пожовтіла :scare: А ролетки ті ж з тканини і прованялись ужас то того купала їх :hhh: , та і крісла в нас з обивкою то тиждень провітрювання. Короче зла була як ну :evil:
Про кролика напишу в Балачки ні про що і про все
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Пошиття штор

Повідомлення flower » 24 лютого 2011, 14:07

Якшо ше шось цікавить питайте :hhh:
Доречі Dashko є такі ролети які взагалі нічого не пропускають, і в день коли ними закрити вікна получається вечір в кімнаті, такшо може подивіться собі їх десь, є і малюночки гарні дитячі на них.
Востаннє редагувалось flower в 24 лютого 2011, 14:24, всього редагувалось 1 раз.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Пошиття штор

Повідомлення Yummy mummy » 24 лютого 2011, 14:11

Ці ролети дійсно дуже класні(різноманітний вибір тканин дозволяє вибрати саме під свій інтер"єр) ;-) , тоже хочу такі на балкони, але є в них один мінус(як на мою думку) -вікно або повністю відкрите або закрите, і навіть якщо відкрити до половини, то все видно, а може є такі шо відкриваються зверху вниз(тобто верх відкритий, а низ-ні) :hz: .???
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Пошиття штор

Повідомлення flower » 24 лютого 2011, 14:21

Напевно таких нема :hhh: Вони добрі для тих в кого висить тюль а штор не хочеться, тож на вечір можна повністю закрити а на день повністю відкрити. А на кухні і в коридорах в мене в день напів відкрито і нічого ніхто в вікна мені не заглядає. Ви би бачили як в Голандії я взагалі в шоці була, там ніхто ні від кого не ховається, і вікна в них величезні, їдемо по вулиці і можна через вікно все побачити шо роблять, хто їсть, хто читає, там діти ганяють. Трохи незвично мені було, бо в вечері якраз коли включаєш світло то все і видно, а вдень зовсім не так.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Пошиття штор

Повідомлення Yummy mummy » 24 лютого 2011, 14:38

Шкода, а може їх можна кріпити верх ногами :hhh: , бо мені варіант "все видно" не дуже підходить.За кордоном простіше (я тоже не закривала), в них там майже у всіх так(там люди не такі цікаві), а в нас кожен буде заглядати(особливо в кого перший поверх).
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Пошиття штор

Повідомлення flower » 24 лютого 2011, 14:42

догори нагами ви їх не вчепите аж ніяк, тоді беріть трохи прозору тканину і хай собі будуть закриті весь день, всерівно краще буде дивитися ніж жалюзі ;-)
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Пошиття штор

Повідомлення TanenRom » 24 лютого 2011, 14:52

дівчата, а мені подобаються римські штори, але вони дуже дорогі.
правда подруга у мене замовила з Києва собі всю комплектацію, і сама пошила, сьогодні піду на розглядини і напишу вам враження!!!
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Пошиття штор

Повідомлення flower » 24 лютого 2011, 17:12

Мені тоже вони подобаються але не всюди я їх би вчепила. ІваноФранківська фірма де ми ролетки берем також і їх продає, але мені не хотілося їх. В мене є ще один поверх який ми ше не робили то може вже туди я повішу...
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Поперед.Далі

Повернутись до Домашній затишок



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість