Глобальні оголошення!



Штори, жалюзі, ролети...

Модератори: олеся, Любов

Штори, жалюзі, ролети...

Повідомлення Dashko » 10 червня 2010, 01:04

Хочу в дитячу кімнату (або спальню :) ) пошити штори. Хотіла би одні прозорі, а другі темні, щоб на денний сон можна було гарно затемнити кімнату. Але, навіть, не знаю з чого почати, як шити :?: , який матеріал :?: , як кріпити :?: , якій дизайн :???: Дивилася в інтернеті, поки що нічого не знайшла підходящого. Чекаю на поради від форумчан :sos: :sos: :sos: Бажано, якійсь простий варіант, бо я не дуже добре шию, та й хочеться по-швидше зробити.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Пошиття штор

Повідомлення kamisia » 10 червня 2010, 04:59

Я тож шию так, шо ліпше не питайте )))) но!!! маю практичний досвід вирішення такої проблеми. Другу щільну штору ми купили на секонді, там вже всьо готове, пришита тасьма, тре тільки призібрати при вішенні. Можна натрапити на нову. І що немаловажно секондовські штори двохслойні, до кімнати гарний щільний шар а на двір біле полотно, яке не притягує сильно сонце (не нагрівається так кімната в спеку) і не вигорає на сонці файний слой. З тими шторами може бути пару "проблем" вони зазвичай на вагу то і відповідно можуть багато потянути..... Важко прати, якшо велика то не поміщіється, ну або з трудом в пралку. Або навпаки, як у мене штора лиш до підвіконника. Потипу шоб на зиму батареї не закривали. Думала шо куплю ше літні, довгі, наразі маємо те шо маємо. І шо ше мені подобається в таких штивних шторах троха не пропускають вітер з шпар на вікнах. ото ніби все.)))) :crazy: А моя дитина граються, в півп'ятої, йола-пала :o :o :o
Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву

Зображення
Зображення
kamisia Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 633
З нами з: 25 лютого 2010, 18:16
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 463 раз.
Діти: чудо Софія

Re: Усе, що ми вміємо

Повідомлення Nymydora » 02 лютого 2011, 14:41

ану, рукодільниці, порадьте. Треба в дитячій повісити якісь прикраси на тюль, а то дуже скучний, а шторів нема - замість них бамбукова ролета, яка на день згортається. Щоб то таке придумати і з чого?
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Усе, що ми вміємо

Повідомлення TanenRom » 02 лютого 2011, 16:04

Nymydora написав:ану, рукодільниці, порадьте. Треба в дитячій повісити якісь прикраси на тюль, а то дуже скучний, а шторів нема - замість них бамбукова ролета, яка на день згортається. Щоб то таке придумати і з чого?


можна з фетру - різні квіточки, машинки, хмаринки, метелики повирізати!
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Усе, що ми вміємо

Повідомлення Anyri » 02 лютого 2011, 18:11

Nymydora написав:ану, рукодільниці, порадьте. Треба в дитячій повісити якісь прикраси на тюль, а то дуже скучний, а шторів нема - замість них бамбукова ролета, яка на день згортається. Щоб то таке придумати і з чого?

Можу скинути пару книжок про штори, може на якісь ідеї наштовхнуть :)
Зображення
Anyri Офлайн


 

Re: Усе, що ми вміємо

Повідомлення mavpusya » 02 лютого 2011, 22:49

Anyri, буду дуже вдячна, якщо десь викладете. Або хоча б назви книг і авторів підкажіть.
Теж актуальне питання із шторами.
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Усе, що ми вміємо

Повідомлення eney » 03 лютого 2011, 01:28

реєструєтесь на сайті
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
, в пошуку вводите "штори"(бажано рос мовою) і вам видають цілу кипу книг журналів... і т п,
також на цьому сайті можна знайти цікаві подборки по інших видах рукоділля, самі нові фільми, музику ...
о мало не забула для скачування файлів треба мати програмку, найдете її в гуглі тід назвою торент, розібратись як нею користуватись не важко. :)

ше можете пошукати на
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
у відповідному розділі (тексты - журналы или обучение)
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Хвалимося!!!

Повідомлення Liza » 23 лютого 2011, 18:30

flower написав:Зображення


flower
не можу не запитати - що то за чудо-штори на знимках?
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Хвалимося!!!

Повідомлення flower » 24 лютого 2011, 10:36

Liza це тканинні ролетки, ми в всіх кімнатах почіпляли такі тільки з різніих тканин, тепер штор не треба, тільки тюль буду чіпляти в спальні і вітальні, а ці в кухні так і залишаться. Я просто страшно не люблю жалюзів, того життя в полоску, для мене це суто для офісів або в ванну.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Хвалимося!!!

Повідомлення krapk@ » 24 лютого 2011, 12:33

а вони не просвічуються? Тобто якщо живеш на 1 поверсі то з двору не видно о в кухні? А де робила на заказ?
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Далі

Повернутись до Домашній затишок



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron