Глобальні оголошення!



Мінімалізм

Модератори: олеся, Любов

Re: МІНІМАЛІЗМ

Повідомлення Перлинка » 04 грудня 2010, 23:04

Я коли перїхала до чоловіка жити,то була пуста(без меблів) квартира після ремонту з купою всякого мотлоху.Залишила лиш саме необхідне,решту просила викинути,він не погодився,то виніс в підвал.Де все й досі лежить,тобто ті речі за 6 років нам так і не знадобились,вже в хаті є повно такого що пора викинути,або хоча б в підвал винести,тільки там місця нема.Добре,що скоро переїжджаємо,то я під шумок все почищу.Також не люблю захламлення та старих речей,лиш важко вмовити чоловіка з ними розлучитись.Я вважаю,що потрібно звільнятись від старого і робити місце для аналогічного нового,бо поки користуєшся старим,то в новому ніби й потреби нема ,якось не критично.
З одягом це в мене завжди діє,чищу шафи від того що давно не вдягала,потім бачу що пусто реально нічого нема,і починаю скупляти новеньке,купа задоволення :aaaaa: :aaaaa: :aaaaa:
А чоловік навпаки вважає,що спочатку треба мати то нове,а тоді позбавлятись від старого,тільки я переважно роблю покупки як мене вже притисло.От не подобається мені наприклад чайник,щоразу думаю,тре купити новий,і всеодно не купую роками,те що під руку потрапляє не подобається, щоразу думаю що знайду щось краще.А наприклад старий чайник побився,і я побігла того ж дня купила який був,і тішуся що вже новенький.
Я фен-шуєм не захоплююсь,але колись читала,що старі речі якими ми себе захламляємо наганяють депресняк.І є перешкодою до того аби їх заміняли нові аналоги.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: МІНІМАЛІЗМ

Повідомлення Перлинка » 04 грудня 2010, 23:21

Вважаю що зберігати всякий мотлох(виключення дорогі серцю речі ,як память,хоч я й то часто викидаю),то риса песиміста та невдахи.Бо людина наперед налаштовується,що на таке ж нове не буде грошей,тому їх і не буде.

Я чесно кажучи лиш недавно навчилась розставатись з дзюравими колготами,все собі думала
-ці можна під штани чи довгу спідницю ,де не видно,а ці (подерті на пальцях)в чоботи,як не буду ніде роззуватись,тільки скільки бувало таких ситуацій,що роззуватись не плануєш,а доводиться :zybu: .
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Мінімалізм

Повідомлення mari » 19 березня 2011, 12:59

Залишити вдома 100 самих важливих речей, які особисто кожному треба для життя, а все інше- віддати, роздати, викинути. Просвітити розум- спасти планету. Хто розпочинає? :clapping2:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Зображення
Зображення
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Мінімалізм

Повідомлення Перлинка » 19 березня 2011, 13:07

mari написав:Залишити вдома 100 самих важливих речей, які особисто кожному треба для життя, а все інше- віддати, роздати, викинути. Просвітити розум- спасти планету. Хто розпочинає? :clapping2:


а що входить в той список 100 речей?Чи то на свій розсуд,що кому дорожче?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Мінімалізм

Повідомлення mari » 19 березня 2011, 13:10

На свій розсуд
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Мінімалізм

Повідомлення ksana » 22 березня 2011, 00:21

вирішила скористатися порадою mari. 100 важливих речей трохи тяжко залишити, бо крім мене ще брат і тато. зате повикидала лишній хлам із шафів, виявилося тепер пустих 3 тумбочки :shock: :гуд: ще б десь сплавити клаптики шкіри та дитячі журнали, тоді вже буде 4 тумба пуста. :dance:
ksana Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1566
З нами з: 25 жовтня 2010, 01:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 883 раз.
Подякували: 1043 раз.
Діти: ще немає

Re: Мінімалізм

Повідомлення pan_kotskyy » 29 січня 2012, 01:31

а я загубила важливий документ... маю сподівання, що таки десь в хаті всунула, а не на дворі посіяла....
перешукала всі можливі місця, повикидала купу старих непотрібних папірців :cry: , тепер шукаю в неможливих.. :?
то вже з три тижні роблю набіги на вибухонебезпечні місця і скупчення речей, розбираю-сортую-викидаю в надії що десь там в дебрях носків і колгот "а вдруг" заникався випадково...
єх, надії все менше, зате хата все чистіша... сьогодні під шумок розібрала скупчення дрібничок на підвіконнику на кухні (хоч там і так видно було, що нема того, що шукаю... ) :cleaning:
отак вимушено прямую до мінімалізму...
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: МІНІМАЛІЗМ

Повідомлення flower » 29 січня 2012, 09:59

Перлинка написав:Я коли перїхала до чоловіка жити,то була пуста(без меблів) квартира після ремонту з купою всякого мотлоху.Залишила лиш саме необхідне,решту просила викинути,він не погодився,то виніс в підвал.Де все й досі лежить,тобто ті речі за 6 років нам так і не знадобились,вже в хаті є повно такого що пора викинути,або хоча б в підвал винести,тільки там місця нема.Добре,що скоро переїжджаємо,то я під шумок все почищу.Також не люблю захламлення та старих речей,лиш важко вмовити чоловіка з ними розлучитись.Я вважаю,що потрібно звільнятись від старого і робити місце для аналогічного нового,бо поки користуєшся старим,то в новому ніби й потреби нема ,якось не критично.
З одягом це в мене завжди діє,чищу шафи від того що давно не вдягала,потім бачу що пусто реально нічого нема,і починаю скупляти новеньке,купа задоволення :aaaaa: :aaaaa: :aaaaa:
А чоловік навпаки вважає,що спочатку треба мати то нове,а тоді позбавлятись від старого,тільки я переважно роблю покупки як мене вже притисло.От не подобається мені наприклад чайник,щоразу думаю,тре купити новий,і всеодно не купую роками,те що під руку потрапляє не подобається, щоразу думаю що знайду щось краще.А наприклад старий чайник побився,і я побігла того ж дня купила який був,і тішуся що вже новенький.
Я фен-шуєм не захоплююсь,але колись читала,що старі речі якими ми себе захламляємо наганяють депресняк.І є перешкодою до того аби їх заміняли нові аналоги.



О, Перлинка, нагадалося мені. Ви не уявляєте скільки речей я викинула вдома у своєї мами, коли вона поїхала закордон. В гаражі стояли коробки з нашим дитячим одягом, ну ладно якби там було шось нормальне, ато і подерті райтузи можна було найти. Короче з величезного ящика я не найшла нічого в шо би змогла вдіти свою дитину, все спалили. В них ще є горище і там купа мішків тоже з всяким добром. А в шафах шо робиться, старі пальта куртки, а нових речей нема де ставити. Там ще ревізію поїду робити весною, тата відправлю з Веронікою гуляти, а сама за діло. Бо знаю, що приїде мама і нічого не викине, все їй жалко. Я також вважаю що знайдуться гроші на нове і викидаю з задоволенням. А ше мене тоже дуже дратує як куплять якусь річ і не користуються нею майже, бо вона нова і дорога наприклад. То нашо було її купляти? Раз живем і тре зробити то життя комфортним, поломиться. побється та річ, купиться нова, яка буде сучасніша, модніша і краща.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Мінімалізм

Повідомлення Сніжинка » 29 січня 2012, 14:14

Точно. Я теж би викидала, а чоловікові шкода. Я так викидала весь непотріб після ремонту, шо викинула нові фужери. Їх свекруха передала з Іспанії. Коли купили квартиру, то попередні господарі не все забрали. От я зробила чистку, подумала, що то їхнє. Чоловік теж те все збирав зі мною, нічого не сказав. Де там чоловікам звертати у вагу на стакани.
Бабці мого чоловіка ніц не викидають, їм шкода. Шафи і горище тріщить від того всього.
Сніжинка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 109
З нами з: 14 жовтня 2011, 22:32
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 54 раз.
Діти: дівчинка Мартуся

Re: Мінімалізм

Повідомлення Marichka » 12 березня 2018, 10:28

Вчуся цього протягом життя.Не накопичувати,викидати непотрі6не,а6о комусь віддавати.
Але 6оюсь не перегнути планку,6о повикидала всі зошити-малюнки дітей.А сусідка каже,що тримає,що потім 6уде показувати їм,як виростуть.
А ви як?З6ерігаєте такі дитячі речі?
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Поперед.Далі

Повернутись до Домашній затишок



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей