Глобальні оголошення!



Мінімалізм

Модератори: олеся, Любов

Мінімалізм

Повідомлення mari » 24 травня 2010, 20:51

Є така відома Д.Ларо,яка читає семінари для тих, хто не знаю що таке мінімалізм.І радить для покращення свого самопочуття, своїх успіхів і здоров"я:
- Залишити вдома лише функціональні речі і красиві предмети, лише те, чим ви користуєтесь хоч 1 раз в місяць. Переписати з Сд на пусті диски лише те, що слухаєте, позбавитись всіх непотрібних книг і журналів, використовувати лише багатофункціональний комбайн і кометику 3 в 1, в гардеробі залишити лише по 5 речей з кожної категорії( штани, блузи, спідниці плаття, футболки..)Викинуті тріснуті і надбиті чашки і тарілки, поломану техніку і дюраві простирала.
Мати лише те, що любиш по-справжньому. Але в маленькій скриньочці тримати приємні згадки( преша розпошонка, плюшевий ведмедик...)

Ну як , слабо? Бо мені- слабо. А ви як мінімалізуєтесь?
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: МІНІМАЛІЗМ

Повідомлення happymami » 24 травня 2010, 21:38

Вау. то я крутааааа 8-) 8-) 8-) . Легко викидаю всьо надщерблене і все вищеперечислене :cleaning: :cleaning: :cleaning: . Тю. Я максималіст за складом характеру але мінімаліст по життю, виходить :unknown: :lol:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: МІНІМАЛІЗМ

Повідомлення Melisa » 24 травня 2010, 22:06

а я б рада, та мама не дає. всього їй шкода " то ше окмусь віддам, то ше в село завезу ..." :)
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: МІНІМАЛІЗМ

Повідомлення Natalinda » 25 травня 2010, 00:23

:( А я самий справжній плюшкін. Всьо мені треба, всьо ше може знадобиться. Якось так виходить що як тільки я викину якусь непотріб, вона мені відразу знадоблюється.
От назбиралося шось 5 пляшечок з-під тоніка для обличчя, набралася мужносі - викинула, а тут треба десь їхати з ночівлею і нема куди шампуню переляти :crazy:
Чоловік каже "Ти з своїми пуделочками :fool3: "
Як то того мінімалізму набратися :???:
Мені слабо :dash:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: МІНІМАЛІЗМ

Повідомлення happymami » 25 травня 2010, 09:35

Nelya написав:а я б рада, та мама не дає. всього їй шкода " то ше окмусь віддам, то ше в село завезу ..." :)

Я знаєш як поступала в таких випадках? Всьо шо ше можна кудись завезти ми складали в мішки/ящики і виносили в підвал. Воно там роками лежить і непомітно (ну кому не помітно, а кому спеціально :lol: ) по одному викидається/віддається. Мама там памнятає, шо там в неї є. якшо вона в підвал в мене не ходить :lol:
Якось так виходить що як тільки я викину якусь непотріб, вона мені відразу знадоблюється.

А я живу за таким принципом, шо технічний прогрес в наш час пішов ого го як далеко і незамінних речей зараз нема. Викинула баночку для шампуню? Прекрасно. Знач в дорогу купую одноразові пакетики Пантіну. Завжди можна шось замінити чимось іншим :???:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: МІНІМАЛІЗМ

Повідомлення Naya » 25 травня 2010, 09:42

я викидаю....
про те не все
от чоловік в мене такий, що все б повикидав...купили більші горнята, знач малі тре викинути... :crazy: як викинути, як вони цілісінькі??????????????
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: МІНІМАЛІЗМ

Повідомлення happymami » 25 травня 2010, 09:46

ого. То він в тебе не мінімаліст. Він - марнотратчик))))
О. Чуєш, а він же ж за слінг тебе сварить. То ти так: ну ми ж купили нового слінга? Знач старий викидаємо. Бац в смітник. А потім нічкою тихенько витягни і носи наздоровля :lol: :lol: :lol: Оце я гоню, нє :lol: :lol: :lol:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: МІНІМАЛІЗМ

Повідомлення мешканка » 25 травня 2010, 09:53

і в мене чоловік все б повикидав... то в нього вже алергія на всяке барахло, яким обростаєш постійно... ми як жили з його батьками в двокімнатній квартирі-то там всі можливі закутки були чимось заставлені...а як перебиралися окремо-то чого тільки не познаходили батьки: речі, про які давно забули і років з 10 не бачили...то нащо ж вони там стоять? В мого батька така сама риса, правда хата на 2 поверхи-тож не так все в очі кидається..а в нас вдома все по-мінімуму.... хоча з дітьми мінімалізму бути, як такого, не може... самі ж знаєте, скільки всякого дитячого назбирується. :scare: а я зі своєї шави нещодавно більшої половини позбулась... взлостилася на то все, що одягу - хоч греблю гати, а вдягнути немає що..зате після такого прибирання аж на душі легше стало... відкриваєш шафу, а там-пусті вішачки...давненько такого не було. Думаю, це дуже добре, коли людина бореться із накопичуванням речей і вчиться не прив"язуватись до них.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: МІНІМАЛІЗМ

Повідомлення kamisia » 25 травня 2010, 10:55

Nelya написав:а я б рада, та мама не дає. всього їй шкода " то ше окмусь віддам, то ше в село завезу ..." :)

Неля, як я тебе розумію..... в нас до криків іногди доходить :crazy:
Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву

Зображення
Зображення
kamisia Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 633
З нами з: 25 лютого 2010, 18:16
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 463 раз.
Діти: чудо Софія

Re: МІНІМАЛІЗМ

Повідомлення Chocolat » 25 травня 2010, 10:58

О, це про мене. Люблю, щоб в шафі були лише речі, які ми носимо, щоб на нашому письмовому столі стояв лише ноут, щоб на холодильнику -тільки вазонок, а не різний мотлох. Щоб в кухні усі робочі поверхні були чистими, тобто незакладеними. Ой, то вже більше скидається на наведення порядків :D !
Мінімалізм мені подобається в інтер*єрі: люблю коли є багато простору.
І тут в нас з чоловіком і з старшим сином конфлікт інтересів. Вони в мене такі Плюшкіни :scare: . Так, раніше в дитячій я прибирала тільки тоді, коли малий був в садочку, а потім в школі. Тому що сварився, не давав викидати весь той мотлох :scare: .І так само чоловік, каже, що на господарці все знадобиться :D .
Chocolat Офлайн


 

Далі

Повернутись до Домашній затишок



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей