Глобальні оголошення!



Система "Флай-леді". І як вам?

Модератори: олеся, Любов

Система "Флай-леді". І як вам?

Повідомлення happymami » 26 березня 2010, 20:43

Прочитала в неті про цю систему. Здається не складно. Хочу спробувати, але не вірю, шо то дієво. Хтось вже пробував? На скільки вас вистарчило? Бо я надто повільна якась в домашньому господарстві. Не вірю, шо таку як я можна навчити швидко, а головне ефективно шось робити по плану :?
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Система "Флай-леді". І як вам?

Повідомлення mala-karta » 26 березня 2010, 22:47

я почитала.
Взяла до уваги тільки кілька пунктів.

Наприклад, про раковину, яка завжди має блищати.Так як живу я з сімейством, в якому бардак і його розведення - норма, то раковину я замінила на свій стіл. :D Ітого - наша кімната і коридор навіть можна, не сильно стидаючись, показувати людям :)))

І ідейки взяла типу йдеш в коридор, захвати з собою телефон - постав на місце. Ідейки про кожен день, але по чуть-чуть.

Всяке таке, що по 15 хв, про зони - не, я відкинула.

Але в ЖЖ є тьоті які цим всім користуються і успішно.


Так що, якщо тобі подобається - є є сенс попробувати :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Система "Флай-леді". І як вам?

Повідомлення Natalinda » 27 березня 2010, 00:05

Ой, я про це вже давно читала. Пробувала. Мене шось не пре :( Лінива я якась стала :(

Але знаю точно що то просто собі мету тре поставити...

happymami пробуй і ділися досвідом!!! :clapping:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Система "Флай-леді". І як вам?

Повідомлення Dashko » 27 березня 2010, 13:57

Мені ця система дуже подобається. Але, справді, якщо живеш з батьками, певно не вийде, хіба що всі будуть підтримувати.
Ще для мам з дітками певно та система підходить найменше, бо я вдень прибираю набагато більше ніж 15 хвилин, а все одно постійний бардак.
Я якраз збираюся починати "жити по системі". При чому хочу модифікувати цю систему під себе, щоб користуватися при прибиранні тільки натуральними засобами. От все збираюся з силами, щоб почати. Хепімама, ти мене надихнула до активних дій :kiss:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Система "Флай-леді". І як вам?

Повідомлення mari » 30 березня 2010, 00:34

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Календарик- пінарик
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Система "Флай-леді". І як вам?

Повідомлення гра з вогнем » 06 квітня 2010, 00:12

нам не дуже підходить. я не така обов'язкова :( мені здається то тре бути троха педантичним до тієї флай-леді.

короч я пробувала. тільки оте про мийку, то не для мене. мийка й так у нас нормально вроді. мию посуд, стараюся відразу. нам тре вводити сушку. бо я лінюся помитий посуд розкладати :)

ну вирішила я прибирати шматочками. прибрала вітальню до кухні. через 15 хв -знов все порозкидано. я знов прибрала, син порозкидав. він заснув - я прибрала, встав - порозкидав.
на другий день я лишила в спокої розкидані іграшки і прибрала кухню, ну кухня була прибрана, поки я не почала вечерю робити :( а всі інші помагати.

лишилася я того і не прибираю більше (мається на увазі за системою). приберу, попилесошу і хай що хочуть - те роблять! другий раз прибираю, як підійде настрій.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Система "Флай-леді". І як вам?

Повідомлення мешканка » 06 квітня 2010, 08:34

я думаю, що та система не всім по характеру підійде... Хто любить різного роду режими, системи і т.д. то тим-так...а я такого всього не люблю... прибираю, коли треба прибирати, коли є сила, час і бажання... Можу за 2 год. всю хату "вилизати", а можу і 2 дні те ж саме робити...Я більше схильна до спонтанності, хоча є речі, які обов"язково роблю щодня, не залежно від настрою, чи часу... ;)
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Система "Флай-леді". І як вам?

Повідомлення happymami » 15 травня 2010, 09:00

Пробувала троха. Не зовсім флай-леді, а просто по режиму якомусь жити і по плану. І шо я вам скажу - мама з дитиною точно по плану жити не буде. З дітьми життя на стільки непередбачуване, шо планувати шось - то тіки людей насмішити.

Тепер роблю так - виписую в блокнот всі справи які тре зробити і під настрій ті справи роблю. Не щодня певні якісь, а план на тиждень складаю. І тоді щодня по крупинці роблю. А от стосовно прибирання- попустилася. то дурного справа. Намагаюся тільки часто пил витирати і пилососити. А іграшки по хаті - навіть вже не збираю. Раз в тиждень тільки
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Система "Флай-леді". І як вам?

Повідомлення Marta » 07 липня 2010, 00:19

Мені подобається ця система, але якби ми жили без батьків. А то в нас 5 чоловік і всі "безсистемні", то нервів не хватить...)))
Marta Офлайн


 

Re: Система "Флай-леді". І як вам?

Повідомлення mari » 31 грудня 2010, 00:25

Як підготуватися до Нового року за кілька днів | +
За кілька днів до нового року багато хто з нас починає відчувати себе так, як ніби ми складаємо іспит, а не збираємося відзначити веселий сімейне свято. Підведення підсумків на роботі і в школі, купівля подарунків, генеральне прибирання, а ще б встигнути записатися до перукаря і на манікюр, купити і нарядити ялинку і ... встигнути в цій гармидері помітити новорічне диво! Отже, до нового року зовсім трохи. Давайте постараємося зустріти його у всеозброєнні і при цьому не зійти з розуму. У цьому нам знову допоможе система домоводства по флайледі.

Загальна готовність будинку

У цілому, ваш будинок буде готовий до будь-яких несподіванок, і тим більше до очікуваних подій на кшталт свята, якщо ви будете приділяти простим справах всього 15 хвилин вранці, після повернення з роботи і перед сном. Отже, згадуємо наші рутини:

* Вранці, вставши з ліжка, всі члени сім'ї відразу ж стелять їх.
* Навівши марафет у ванній, ми тут же забираємо на місця всі використовувані засоби.
* Вранці у ванній ми приділимо три хвилини для того, щоб сполоснути після себе раковину і унітаз, протерти дзеркало від бризок.
* Після повернення додому ми відразу ж розбираємо сумки, речі не скидаємо, а вішаємо на місце.
* Займаючись будь-якою справою, будь то готування, арт-проект або домашнє завдання, відразу ж після закінчення прибираємо всі застосовувані предмети на їхні місця.
* З вечора ми обов'язково переглядаємо список справ на завтра, готуємо одяг на завтра, і лягаємо відпочивати в такий час, щоб встигнути виспатися і відчувати себе на висоті!

Це наша основа. Але навіть "літаючи" за рецептами Марли Сілла протягом усього року, перед різдвяними святами ми можемо відчути, що земля тікає у нас з-під ніг. Що ж знаменита FlyLady радить робити в таких випадках своїм послідовницям.
Як швидко підготуватися до зустрічі нового року
Почніть прикрашати будинок

Прикраса будинку не повинно бути ідеальною, як у казці або голлівудському фільмі! Ні, ви ж можете виділити 10-15 хвилин навіть після найзавантаженішого робочого дня на те, щоб дістати одну єдину гірлянду і розвісити її, або щоб дістати новорічний вінок і прикрасити ним вхідні двері. Повірте, стрес відразу ж спаде, ви відчуєте, що свято не за горами і що ви вже почали до нього готуватися! Однак, розвісивши ліхтарики, мішуру або ялинові гілки не забудьте коробки, упаковки, кріпильні матеріали прибрати на місце.

Готуємо стіл

Отже, день номер два. Заглядаємо в шафу, дістаємо святкову скатертину, серветки, посуд. Саме час застелити стіл, за яким ви будете приймати гостей, і почати використовувати тарілки і прилади, які ви зберігаєте для особливих випадків. Підняти собі настрій красивими речами перед новим роком - це і є той самий особливий випадок!

У даному випадку зручно мати дві святкові скатертини і два набори серветок. Ви пам'ятаєте правило флайледі про те, що одна закладка прання щодня допомагає позбутися від необхідності раз на тиждень проводити цілий день, завантажуючи та вивантажуючи пральну машину? Навіть якщо несподіванка станеться з одним зі святкових наборів, ви швидко усуньте неполадки, і вже на наступний день скатертина і серветки будуть чистими і свіжими.
Позбавляємося від зайвого!

Витратимо п'ятнадцять хвилин на те, щоб обійти весь свій будинок з великим пакетом із супермаркету в руках. У цей пакет відправиться кожна річ, яка давно чекає, щоб її викинули: підшивка старих газет, зламана іграшка, старий чек з хімчистки і заблукалий носок, який вже півроку чекає свою пару на стільці. Ви здивуєтесь наскільки святково буде виглядати ваше житло без цих здавалося б непомітних дрібниць.

Використовуємо телефон та інтернет
А на наступний день ми не станемо бігати по господарству, а озброїмося телефоном та комп'ютером. Отже, що з подарунків ще не замовлено? Які зустрічі ще не призначені? Звичайно, і те, і інше добре робити заздалегідь, у передноворічні дні пошта може затримуватися і служби доставки перевантажені замовленнями, однак ми не будемо чекати ідеальних обставин і відкладати візит до перукаря або купівлю подарунка для двоюрідної бабусі на наступний новий рік - ми зробимо це зараз, не відкладаючи більше ні на хвилину.

Заглядаємо в холодильник і купуємо продукти

Меню на свята вже складено, а якщо ні, то саме час подумати про те, що ми будемо готувати в святкові дні. Однак ми не побіжимо в супермаркет штурмувати прилавки - ми почнемо з власного холодильника і камери глибокого заморожування. Що з того, що зберігається тут ми зможемо використовувати? Саме час трохи заощадити і побудувати своє меню на тому, що ви давно планували розморозити і використовувати. Однак! Не забуваємо про безпеку. У ході ревізії холодильника безжально викидаємо продукти сумнівної свіжості і те, на чому закінчився термін придатності.

За результатами перевірки складаємо список тих продуктів, які потрібні для запланованого меню і яких немає вдома, і вирушаємо до магазину. Беремо тільки заплановане, готувати ми будемо те, на що вже розрахувати час і свої можливості!

Плануємо сімейний бюджет

Коли куплені продукти і замовлені подарунки, саме час підрахувати свої фонди. З чим залишається сім'я на пост-святкові дні? Скільки днів до наступного дохідного дня? Чи є необхідність виплачувати кредит, сплачувати рахунки? Підрахувавши різницю між наявним і тим, що належить витратити, ви зможете зорієнтувати у вихорі пропозицій на час канікул - які поїздки, походи, розваги для сім'ї ви зможете собі дозволити.
Візити гостей

Чи очікуєте ви гостей у святкові дні? Чи будуть вони обідати з вами, ночувати у вас в будинку? Перевіряємо наявність необхідних спальних місць, постільної білизни, рушників, посуду та іншого. Якщо в гостях у вас будуть маленькі діти, заздалегідь поцікавтеся і обов'язково запишіть можливі обмеження по меню, а також подумайте про те, чим розважити малюків.

Подарунки та сюрпризи

Залишився час до свята?
Порадуйте себе і домашніх, займіться упаковкою подарунків самостійно або навіть зробіть декілька ялинкових прикрас своїми руками. Діти будуть у захваті, і святковий дух в будинку зміцниться! Перетворіть прикрашання ялинки ще одне святковий захід, а не справа по господарству, втиснуті в жорсткі рамки розкладів. Нехай ялинка буде не ідеальна, і будинок прикрашений не так старанно, як вам хотілося, головне, що ви займалися цим все разом і раділи проведеним з родиною часу.

Останні приготування до нового року

Обійдіть свій будинок. Постарайтеся дихати глибоко і спокійно, думайте про те, скільки ви зробили у першу чергу, і як відмінно ви справилися. Намагайтеся не піддаватися намальованою ЗМІ картинці ідеальних свят - як правильно зустріти новий рік, кожен вирішує для себе сам.

Ваш будинок готовий до свята, розміщення гостей продумано, подарунки куплені і упаковані. Навіть якщо ви щось не встигли, не турбуйтеся. Ідеальних свят не буває, проте буває відмінне святковий настрій, який ви самі можете собі створити.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Далі

Повернутись до Домашній затишок



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron