Глобальні оголошення!



Система "Флай-леді". І як вам?

Модератори: олеся, Любов

Re: Система "Флай-леді". І як вам?

Повідомлення гра з вогнем » 01 лютого 2013, 18:54

я тобі скажу. колись я працювала на кількох роботах.
потім з однієї звільнилася.
у мене цілий тиждень була купа вільного часу. я всьо встигала пороботи і ше ходила гуляти і умудрялася на бам зїздити в магазини подивитися може там шом інтересненьке є.
а потім то одне то друге, то лінь, то ше шось і той весь вільний час (він ж реально є. бо перед тим я його витрачала на роботі) - кудись зник.

знову нічого не встигаю, капець як мало годин в добі і т.д.
просто розслабляєшся. знаючи шо вже чогось не треба робити.
якось так
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Система "Флай-леді". І як вам?

Повідомлення taranjka » 01 лютого 2013, 19:05

ше є така закономірність - чим менша площа - тим важче втримати чистоту. кожна не туди покладена річ одразу "кидається" в очі. ну і від самовиховання багато залежить - в кого з дитинства "закладено" прибирати за собою, класти речі на свої місця, то й встигається більше, бо не тре розбирати завалів :hi: ну і від дітей і їх кількості теж немало залежить
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Система "Флай-леді". І як вам?

Повідомлення Natalinda » 01 лютого 2013, 19:19

ну так те що наявність вільного часу розслаблює то я погоджуюся
Але от таке враження що якщо раковина не начищена до блиску то це кінець світу
Сьогодні начищена, завтра не начищена....
мене ідеальні порядки в принципі напрягають, таке враження що там ніхто не живе
але то справді з дитинства, тепер от пробую флаймамити так би мовити, може якраз дитину до цього привчу :hi:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Система "Флай-леді". І як вам?

Повідомлення mavpusya » 01 лютого 2013, 20:00

Ми жили у власному будинку із городом і тп. То скажу, що на поверсі напряжніше жити :)
Зранку сніданок, потім гуляння, потім ще треба обід придумати, потім гуляння, потім ще вечерю і ще щось попрати. А в своїй хаті випустив дитину на подвіря, займаєшся своїми справами, дитина десь коло тебе. Чи на городі, чи з вікна наглядаєш одним оком. І робота робиться і дитина гуляє.

А на рахунок раковини до блиску, то я вже сприймаю як хворобу. Вона не дозволяє людям просто бути щасливими саме зараз, саме за таких не досконалих обставин і даже не щодня митою раковиною і не дуже ідеальною укладкою, якщо вона взагалі є :hi:
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Система "Флай-леді". І як вам?

Повідомлення Оксанютка » 02 лютого 2013, 20:44

А я начиталася про тих флай-леді, і одразу ж давай драяти раковину.Але витирати весь час насухо, вибачте, це вже не для мене!І так склалося враження, що з того часу як в декреті, тільки те і роблю, що весь час ходжу з тряпкою.десь побачила якусь пилинку - і вперед. :working:
Оксанютка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 286
З нами з: 19 березня 2012, 11:19
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 210 раз.
Подякували: 150 раз.
Діти: Два хлопчики-горобчики

Re: Система "Флай-леді". І як вам?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 02 лютого 2013, 22:32

Оксанютка написав:І так склалося враження, що з того часу як в декреті, тільки те і роблю, що весь час ходжу з тряпкою.десь побачила якусь пилинку - і вперед.


Аналогічно. Коли ходила на роботу, то багато чого не помічала.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Система "Флай-леді". І як вам?

Повідомлення Nin4ik » 02 лютого 2013, 22:50

Оксанютка, насухо і до блиску варто її витирати ввечері, коли всі вже повечеряли, щоб зранку прокинувшись зайти на кухню і зрадіти, що раковина чиста! А щохвилини її надраювати немає сенсу. Не варто себе заганяти і доводити до перфекціонізму. Я по собі точно знаю, що зранку мені посуд зовсім не хочеться мити, тому зранку мені дуже важлива та чиста раковина, і я її витираю вологовпитуючими тряпками, тобто не рушником до суха, не бачу аж такої в цьому необхідності. Просто чиста раковина тягне за собою чисті робочі поверхні чисту плиту, то так само по собі виходить
Зображення

Зображення
Nin4ik Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 292
З нами з: 27 квітня 2011, 10:15
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 686 раз.
Подякували: 385 раз.
Діти: Валерій та Матвій

Re: Система "Флай-леді". І як вам?

Повідомлення Радмила » 02 лютого 2013, 23:16

А в чому проблема? Помила посуд. Протерла шматою раковину. Якщо десь забруднилась, то трішки засобу миючого, навіть тієї самої фейрі, за хвилину часу вже чисто. Витерла гарненько, щоб не було потічків і крапель. І все. Навіщо її дряпати?

Мені теж здається, що в селі певним чином легше. Минулого літа ми трохи жили на дачі. Так в хаті взагалі нікого ніколи не бувало. Своє подвір'я, огорожене. Діти цілий день на дворі. Тут вариться, тут сапаєш. Там дитина замастилась, пішла під краном злегка підіпрала, на сонці за годину висохло, вже одразу і вділа. І не переймаюсь, яке воно там.Підлогу помила, та й усі порядки. А так як в хаті нікого не має, то і не має кому смітити.
А як у місті. То треба гуляти хоча б по 2 години. А це вже треба з хати вийти і просто гуляти. І добре, якщо у дворі, а як двір нікудишній, то треба йти десь до сквера, чи у парк. Не на асфальті ж. Це купа часу, а діти таки хочуть на вулицю. Отож наготувати треба перед тим.
Знов таки будь-як не вийдеш. Мусить бути і чисте, і напрасоване, і на заміну.
А коли однокімнатна квартира, в яку в принципі не влазять речі двох дорослих і двох дітей, то буть яка нова річ, то маленька катострофа. Я взагалі останім часом не купую нового, доки щось не викину, або доки не придумую куди її заткнути. Бо інакше нічого нікуди не влазить. В мене основна проблема з порядком, що дуже багато речей, яких не має куди скласти. Наприклад на кухні під столом стоїть велечезна виварка, на 30 літрів - купили як старша народилась, кип'ятили воду. Тепер там стоїть стратегічний запас води. В результаті, ноги як сидиш за столом не має куди діти. А ще там бутильок - 10 літрів, я в ньому влітку роблю квас. Балкона не має, в підвалі не має місця, там і так чоловік вирив яму на бараболю, а біля неї стоять бочки з квашеними огірками, помідорами. капустою.
А повною катастрофою стали банки. Вони просто виповзли вже на півкухні. Бо купували, купували - катали, катали. А тепер вони пусті, і як ота сарана, множаться і множаться. Трохи закаток тримала у мами. Частину свекор передав. Тепер мама банки назад не приймає, бо вони в неї теж під сервантом стояли, до свекра вести далеко і дорого. Скоро потону в тих банках. :dash: :dash: :dash:
Хоча може Наталінда і права, мабуть у місті, ми трохи розслаблені, і все залежить від самоорганізації.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Система "Флай-леді". І як вам?

Повідомлення westa » 03 лютого 2013, 00:26

Прочитала і зрозуміла - моя мама флайледі !В неї все блищить , все на своїх місцях і завжди є чим зустріти несподіваних гостей. А я поки вчуся.
Сиситема мені подобається. Я взагалі дуже люблю прибирати , я так відпочиваю.
[quote="mavpusya"]Ми жили у власному будинку із городом і тп. То скажу, що на поверсі напряжніше жити :)
Зранку сніданок, потім гуляння, потім ще треба обід придумати, потім гуляння, потім ще вечерю і ще щось попрати. А в своїй хаті випустив дитину на подвіря, займаєшся своїми справами, дитина десь коло тебе. Чи на городі, чи з вікна наглядаєш одним оком. І робота робиться і дитина гуляє.

Це точно. Я також виросла в селі . Тепер вже 6 років в квартирі. Зараз поки одягнешся , одягнеш дитину , стягнеш з 4 поверху .... А час то йде ! А обід то не вариться :)
Якби не було можливості відвозити зайве до батьків , то квартира перетворилася б на звалище. А так і банки пусті , і старі речі , і все що шкода викинути.
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Система "Флай-леді". І як вам?

Повідомлення Ulkanet » 03 лютого 2013, 02:00

Радмила а якшо зробити такі вузенькі полички під самою стелею, на цілу стіну і туди поскладати ті банки пусті?? (тобто одна довга і вузька поличка через цілу стіну :wink: ) а на кожну банку приліпити якусь наклейку (квітку чи мультяшного героя), так щоб не було сильно страшно. :=):
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Поперед.Далі

Повернутись до Домашній затишок



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей