Глобальні оголошення!



Пластикові вікна та балкони

Модератори: олеся, Любов

Re: Пластикові вікна та балкони

Повідомлення okcana » 06 червня 2015, 21:55

Дівчата, може хтось чув відгуки або сам замовляв у "Алькон", там профіль рехау
okcana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 701
З нами з: 18 вересня 2011, 14:21
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 935 раз.
Подякували: 607 раз.
Діти: дівчинка Настуся, 5 рочків

Re: Пластикові вікна та балкони

Повідомлення okcana » 19 червня 2015, 22:44

Поставили нам вже нарешті балкон, дуже довго вибирали, придивлялися, читали відгуки і взяли все ж таки від фабрики вікон Алькон (виготовляютть в Острові).
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Підійшов і по відгуках знайомих і по ціні... Профіль REHAU, фурнітура німецька Winkhaus. Сподобався підхід до клієнтів, менеджери все розкажуть, покажуть, порадять. Вчасно приїхав майстер і замірав балкон, на слідуючий день передзвонили і сказали остаточну ціну, підписали договір і за тиждень часу балкон виготовили (хоча казала що протягом 10 робочих днів). Поки сподобалося все, але про якість в користування буду бачити пізніше...
okcana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 701
З нами з: 18 вересня 2011, 14:21
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 935 раз.
Подякували: 607 раз.
Діти: дівчинка Настуся, 5 рочків

Re: Пластикові вікна та балкони

Повідомлення eney » 31 травня 2018, 16:46

Назріло питання ремонту у кухні, 3 роки збиралась з духом, меблі вже більш менш обдумані, а от вікна, хм... До якого салону краще звернутись? Як ведуть себе дерев'яні пластикові вікна? Як з програмою кредитування "теплий дім" чи варто в'язуватись? Пішла по кількох салонах і ще більше запуталась, бо всі своє хвалять, але я точно знаю що евровікна що постійно "плачуть" встановлені не правильно, а в нас половина таких у домі, і навіть повна відсутність мокрого одягу у домі+ водопоглинаючі таблетки не вирішили ту проблему, як наслідок грибок на стінах(благо майже поборола). Хочу зробити нормальний якісний ремонт на кухні, щоб потім не бігати і думати що за фігню купила.
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Пластикові вікна та балкони

Повідомлення Kisja » 31 травня 2018, 17:34

eney, теплі кредити - питаєш у банках (на разі Ощад, Укргаз). А купувати вікна - я б радила у виробника (Вікнаров, Перфект). Щодо дерев'яних (зі склопакетом) - різниці особливої не бачу в порівнянні з пластиковими: "дихають" однаково - потрібно провітрювати, мікровентиляцію використовувати.
Зображення
Kisja Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 762
З нами з: 10 листопада 2011, 20:08
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 173 раз.
Подякували: 442 раз.
Діти: Донечка Софія

Re: Пластикові вікна та балкони

Повідомлення кcuxa » 01 червня 2018, 21:44

Беріть з мікровентиляцією.
кcuxa Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 472
З нами з: 18 лютого 2016, 01:37
Дякував (ла): 122 раз.
Подякували: 184 раз.
Діти: 2

Re: Пластикові вікна та балкони

Повідомлення eney » 01 червня 2018, 21:52

Та вроді всі євровікна мають вентиляцію, а от з вількістю шибок? Хто що скаже, по кількості склопакетів? То кухня, опалення там взагалі нема, зимою температура і 8 градусів була :hi: а в люті морози і сніг на замку.
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Пластикові вікна та балкони

Повідомлення vikilandi » 01 червня 2018, 23:00

eney вікна не мають обігрівати, вони лише можуть зберігати тепло. Тому якщо там не опалюється, а є конденсат від приготування їжі, то як не крути від фізики нікуди не подінешся, іній на вікнах буде( Подумайте чи варто робити ремонт замінивши лише вікна? Може краще зробити опалення?
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Пластикові вікна та балкони

Повідомлення eney » 02 червня 2018, 12:10

Опалення нам на першому поверсі не потрібне;) колись був чугунний котел, кухня була тепла, потім змінили його, відповідно тепер єдине джерело тепла духовка, ми навіть не розглядали варіант робити опалення, бо реально зимою раз і прокинувся. А вікна двері міняти мушу бо ті що є старші за мене ;) а я чай не дівчинка вже, плюс вони таке враження що силініше вітер подує і виб'є то все, та і кухню вже нормальну хочу, все з нержавійки правда не потягнемо, робимо лиш цільний стіл з мойкою+ робоча поверхня і фартук з нержавийки, все інше вологостійка фанера. Підвіконня я хочу з'єднати з робочою поверхнею, тому спочатку заміна вікна, дверей, так вони не гріють;) але хоч сифонити не буде як зараз.
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Пластикові вікна та балкони

Повідомлення eney » 02 червня 2018, 12:16

Проблема конденсату вирішується хорошою витяжкою, її встановлення при євровікнах навіть не обговорюється. А от питання конденсату в опалених кімнатах з повною відсутністю волого( одяг сушимо в сушилці, вазони всі роздала викинула) фактору, ну крім нашого дихання на 100 м2, і грибок є, то точно проблема у правильності встановлення вікон. Тому з кухнею хочу не наступити на ті ж граблі і вибрати хороший салон, де майстри нормально працюють, а не на і так сайдьот.
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Пластикові вікна та балкони

Повідомлення vikilandi » 02 червня 2018, 16:16

eney де саме грибок?, в кутах чи біля віконних відкосів?
Грибок дійсно розвивається при підвищеній вологості. Не правильно встановленні вікна не увесь бич цієї проблеми. Найчастіше це недотримання технологій під час будівництва. А тут я можу перелічувати безліч варіантів (не правильно змонтовані каналізаційні системи або дахові ринви, відсутність обмостки , відсутність гідроізоляції фундаменту, наявність у бетоні будівельного сміття ( часто недолугі будівельникі використовують бій цегли за щебінь, цегла це глина яка поглинає і накопичує воду), у цементні розчини умудряються сипати знову таки глину, щоб була вязкість розчину і він не сідав, причина не лише у вікнах. А про нормальних майстрів... ой яка болюча темка... вони є, але практично усі отримують заробітну плату в євро. Іменитий салон ще не значить що там нормальні майстри. Усе потрібно контролювати самому, і принаймні теоретично знати як воно має буди.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Домашній затишок



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron