Глобальні оголошення!



Порядок

Модератори: олеся, Любов

Re: Порядок

Повідомлення Перлинка » 27 грудня 2011, 02:08

а я мрію про доморобітницю ,через маму ,яка проти чужих людей в домі ,та ще має певні совкові стереотипи не можу поки найняти нікого.Вона не розуміє як можна задерти ноги і дивитись тєлік чи піти гуляти з дітьми в парк,поки хтось шось в хаті за тебе робить.Запитує,а шо ж ви тоді будете робити?

мені дуже шкода нашого часу,який доводиться тратити на домашнє господарство,якщо задуматись ,у відсотках і підсумувати,то одни день на тиждень і кілька годин щодня-це дуже і дуже багатоато

але якщо чесно,напевно основна проблема не в мамі,бо при бажанні я вмію бути наполегливою ,а в людині
Коли в мене був завал,я легше зважувалась на те аби запустит когось чужого складати в шафі мої труси ,бо просто напрсото,вони були б не складені ,і ще багато-багато всього було б не зроблено,а зараз коли ми з чоловіком та з маминою допомогою справляємось сильно не перенапружуючись ,то хоч дуже хочеться щоб хтось таки за тебе це робив,але не дуже хочеться займатись пошуком людини,тим більше нас географія обмежує,тре шукати серед сусідів,яких ітак не густо.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Порядок

Повідомлення Nymydora » 27 грудня 2011, 08:31

ПЕрлинка, я тебе розумію. Мені теж іноді хочеться прийти в хату, і щоб там було чисто. Я теж вже думала про допомогу з прибиранням :flag: Якось я не встигаю. І ніби робота не від 8 до 8, і мама під боком, і дитина одна, а не даю собі ради. Але - причина та сама. Мама певно би зі мною перестала говорити, якби я запросила домогосподарку
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Порядок

Повідомлення Milichka » 27 грудня 2011, 08:56

Перлинка написав:а я мрію про доморобітницю


В нас це питання зараз гостро не стоїть - дві кімнати і двохрічна дитина- даю собі раду, головне б не лінитися)))

але в період, коли дитина не зліза з рук круглодобово, не було можливості не те що прибрати-зготувати, а й поїсти, також мріяла, але у мене чоловік категорично проти чужої людини дома :( .
Порядків не вимагає, перше-друге-компот також не обов"язкове, але нікого на свою територію не впускає.

Перлинка написав:бо при бажанні я вмію бути наполегливою

Він також )))
Offtop.Ви з ним народились в один день, часто читаю твої дописи і бачу його)))
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Порядок

Повідомлення Перлинка » 27 грудня 2011, 10:49

в нас якраз в двох кімнатах і була

Milichka :grin: , я лиш пасіки поки не маю,але хз,хз може з часом і поставлю вулик другий на городі ,тоді ми з ним будемо один на одного ,та ше й на Юща схожі :lol:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Порядок

Повідомлення mari » 27 грудня 2011, 11:29

МІЙ ТЕЖ категорично ПРОТИ чужої тьотки яка буде лад наводити! Тому й прибираю тільки по суботах, а складаю як прийдеться. Вже примирилась з тим, що нікого таки щоб поміг не буде, Зате як тільки чую інколи при поганому настрої що в нас все не так як має бути- зразу кажу:я не встигаю а більше не має кому. ;-) а ..ще таке чую: ну в комп"ютері ти встигаєш сидіти :P А що- тут встигаю, хоч десь :P
:(
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Порядок

Повідомлення Milichka » 27 грудня 2011, 11:37

Перлинка написав:Milichka , я лиш пасіки поки не маю,


Перлинка, в цьому якраз ваші розбіжності :lol: :lol: :lol: . В тебе хоббі точно благородніші ;-) . В нас ще курочки цього літа на будові жили.
| +
Зображення

Боюсь, щоб скоро там корова не поселилась))))
Востаннє редагувалось Milichka в 27 грудня 2011, 11:45, всього редагувалось 1 раз.
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Порядок

Повідомлення flower » 27 грудня 2011, 12:27

mari написав:МІЙ ТЕЖ категорично ПРОТИ чужої тьотки яка буде лад наводити! Тому й прибираю тільки по суботах, а складаю як прийдеться. Вже примирилась з тим, що нікого таки щоб поміг не буде, Зате як тільки чую інколи при поганому настрої що в нас все не так як має бути- зразу кажу:я не встигаю а більше не має кому. ;-) а ..ще таке чую: ну в комп"ютері ти встигаєш сидіти :P А що- тут встигаю, хоч десь :P
:(


у мене те ж саме, неприємно часом чути докори від чоловіка, а зрозуміти мене він ну ніяк неможе, думає що якшо я сиджу дома то у мене купа часу...
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Порядок

Повідомлення taranjka » 27 грудня 2011, 12:34

а ми вже звикли до погрому. це більше напрягає мене, поприбираю, а воно опять :lol: :lol:
але муж мені каже, та не парся, краще за компом посиди, відпочинь, наразі ще знаходимо то шо тре. так що прибирання в нас десь тоді коли мають гості прийти
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Порядок

Повідомлення irinka » 27 грудня 2011, 14:51

Стараюсь до Нового Року в хаті навести чистоту, перу тюлі, мию підвіконники, прибираю :cleaning: але чомусь так важко заставити себе це зробити :dash:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Порядок

Повідомлення Milichka » 27 грудня 2011, 15:10

І стараюсь, навіть список робіт в суботу написала, але віз і нині там)))
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Поперед.Далі

Повернутись до Домашній затишок



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

cron