Глобальні оголошення!



Електрична м'ясорубка

Модератори: олеся, Любов

Електрична м'ясорубка

Повідомлення krapk@ » 11 листопада 2013, 22:24

От мама захотіла на ДН. Зупинилася поки на
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
-вроді такий непоганий набір терок насадок навіть млинок і шнекова соковижималка (звичайну маємо повноцінну окрему) і головне функція реверс. Розказуйте що у вас за помічники на кухні і бажано з висновками короткими-плюси і мінуси відповідно. Я от ще хотіла щоб на деруни була терка, то це для мене плюс.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Електрична м'ясорубка

Повідомлення Кокетка » 12 листопада 2013, 00:42

у нас така ж :yes: нам подарили , ( лиш без соковижималки і млинка ( млинок плануємо докупити , всі комплектуючі можна докупити), то в ціні наша дешевша ( в ельдорадо брали)) деруни я не терла, бо у мене ще комбайн є Браун, там зруніше, а свекруха моя каже що як для неї то на деруни вона загрубо тре ( у них теж така ), а от мясо меле вона супер! у неї пластмасові втулки, одних це лякає, та мій чоловік каже що то добре бо як десь кістка попаде то втулка зламається, а на мотор навантаження не буде тож не згорить ( ціна двох втулок 50 грн , щоб докупити )
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка


Повернутись до Побутова техніка



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron