Глобальні оголошення!



Принтер

Модератори: олеся, Любов

Re: Принтер

Повідомлення Ленка » 04 грудня 2012, 20:49

Дома Canon i-sensys LBP 2900B, на роботі hp моделька стара, не можу знайти моделі на ньому, йому вже 5 років.
Самое главное и ценное в жизни — это семья! Сначала, в которой ты рождаешься, а затем, которую создаешь!
Ленка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 327
З нами з: 18 листопада 2012, 00:39
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 209 раз.
Подякували: 271 раз.
Діти: Ана і Іка

Re: Принтер

Повідомлення taranjka » 04 грудня 2012, 22:37

мені епсони подобаються. якщо брати собі, щоб ще фото в нормальній якості друкувати, то на 6 кольорів. якщо суто для кольорових листків - то і на 4 баночки можна.
є принтери з додатковими функціями - принтер-сканер... краще таки то всьо окремо.
по самих принтерах - щоб вони служили довго і якісно, то друкувати треба 2 рази в тиждень, хоч 1 листочок. інакше засихає головка принтера, а це вже витрати, або втрачається якість (кольори, сипеться порошок). принтер потрібно тримати подалі від пилюки
СНПЧ - штука кльова, і якщо хочете друкувати справді дешево - необхідна (якщо правильно налаштувати все, то фото 10на15 буде вам обходитися в 5-10 коп - так кажуть ті хто їх продає і вони не сильно брешуть). якість фото буде залежати від: фарбів (пігментні і водні) і паперу (тут ціни різні).
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Принтер

Повідомлення flower » 04 грудня 2012, 23:30

а я навпаки за все в одному, класно бо є і сканер і прінтер і ксерокс і місця займає менше ніж 3 окремих девайси. роками користуємось і нарікань жодних.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Принтер

Повідомлення taranjka » 05 грудня 2012, 01:50

принтеро-сканери (фотопринтери) дорожчі (дшевше купити кльовий фотопринтер і сканер). або ціна коректується за рахунок якості у фото
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Принтер

Повідомлення Natalinda » 06 грудня 2012, 00:46

Ох, ще б мені хтось сказав - бери такий-то та й все)))))
мені так тяжко техніку вибирати шо то капець(((
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Принтер

Повідомлення Dribchuk » 06 грудня 2012, 01:03

Natalinda та не говори, я з тим принтером-сканером відчула себе якоюсь тьоткою забитою, яка компутера ніколи не бачила, стільки нового для себе дізналася. :confused:
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Принтер

Повідомлення taranjka » 06 грудня 2012, 01:08

все залежить від бюджету і того, що ти від нього хочеш
те що епсонах знаю - більш бюджетний варіант (десь 1300 грн) епсон т50 - без наворотів, для гарного друку фоток. ну і до нього снпч (в районі 300 грн) ну і форби-папір
йог
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Принтер

Повідомлення pepi » 24 травня 2015, 02:31

Натлінда ,ти вже придбала собі принтер ? Який і чи задоволена? Хочу купити кольоровий ,чоловік вчора дивився в магазині знайшов Epson L210 за 190 долр. Сижу читаю відгуки і характеристику. Не подобається те що в ньому рамка не забирається і тільки на 4 кольора . Але добре те що фарби можна заливати самому і друкувати 1-2 рази на тиждень, щоб не всихався. Є відгуки про те що видає полоси і більше червоної фарби.
Ще знайшла ось такий ,ніби трішки краще epson artisan 50. Порадьте в кого який ,чим задоволенні ,чим ні ? На ,що варто звертатати увагу. Бо я втому - "чайник" :impossible:
Измениться не может никто, но стать лучше может каждый.
pepi Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 216
З нами з: 28 листопада 2009, 23:00
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 228 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Павлушка (12.07.2011)
Сергійко (04.01.2013)

Re: Принтер

Повідомлення 1Liliya » 24 травня 2015, 16:51

в мене епсон RX 615, три в одному. давно купувала, але моделька добра, здається напівпрофесійний. Але якось почав погано друкувати, в сервісі сказали що треба замінити головку. Дуже зручно що 3в1, особо коли требі відксерити швидко документи
1Liliya Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 70
З нами з: 29 квітня 2015, 11:53
Звідки: Івано-Франківськ
Дякував (ла): 2 раз.
Подякували: 28 раз.
Діти: Дві дівчинки, хлопчик

Re: Принтер

Повідомлення Natalinda » 24 травня 2015, 16:57

pepi як каже моя сусідка, я тоді чоловіка не дожала))))) вибирали-вибирали і так і не купили, бо виникли інші потреби. Думаю як піде дитина в школу - то знову задумаюся про покупку.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Побутова техніка



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість