Глобальні оголошення!



Вибираємо фотік

Модератори: олеся, Любов

Вибираємо фотік

Повідомлення Natalinda » 14 липня 2011, 02:17

Ми вообше то маємо. Кенон 50D. Але то ж громадіна. Кожен раз обєктив прикручуй-відкручуй :crazy: Та й дорогий, будь-куди з собою стрьомно брати і не завжди зручно. Фотки канєшно хорошенькі, як каже гра, виходять, але от на море ми його не брали.
Мали знайомі фотік, але ж то кожен раз ходити брати-віддавати....коротше рішила шо тре маленький фотік так шоб як мала-карта завжди з собою носити і всілякі приколи фоткати.
Ну але ж і якості хочеться, бо ж звиклося вже.

Дівчата розповідате які маєте (хфівма, модель), як вам (задоволені-недуже) де і за скільки купували? На що звертати увагу при покупці?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: ВИбираємо фотік

Повідомлення mala-karta » 14 липня 2011, 06:36

в мого фотіка фотки зато :mrgreen: , сосбливо якщо світла мало - ну як з мобілки.

А подобається фотік пана коцького. І фотки гарні, і маленький (трохи більший від мого). Може вона прийде і розкаже.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: ВИбираємо фотік

Повідомлення Tajga » 14 липня 2011, 10:53

Викладаю інструкцію, якою користувалася свого часу при виборі фотіка. Складена інтернет-знайомою, професійним фотографом з російськомовного форуму. Взяла на себе сміливість лишити мову оригіналу, адже тексту багато і загалом він досить колоритний :)
| +
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Буду дуже рада, якщо комусь стане в пригоді. ;-)
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: ВИбираємо фотік

Повідомлення Sawwku » 14 липня 2011, 13:08

в нас Кенон сх130.
якістю задоволена, але він теж не маленький, то хіба чоловік з ним тягається
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Вибираємо фотік

Повідомлення taranjka » 16 липня 2011, 17:32

в нас є два - кенонівська дзеркалка і маленький пентакс люмікс xl-5. по якості маленький не гірше дзеркалки, легенький і зручний. його ще рекомендують для модніх хфотографіф "про запас".
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Вибираємо фотік

Повідомлення TanenRom » 16 липня 2011, 18:32

у нас кенон Іксус 70, уже 3,5 роки - задоволена всім: якість фотографій, маленький, легенький і найголовніше з стальним корпусом, що дуже важливо, коли є маленька дитина, яка любить подивитись на себе гарну в фотоапараті, а він випадково падає з її рук на асфальт :)
ось такий він:
Зображення
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Вибираємо фотік

Повідомлення alenka » 16 липня 2011, 21:47

У нас теж кенон Іксус 75 (на вигляд такий самий як і 70), вже 4 роки. Перед купівлею порадилися з другом-фотографом, і він порадив вибирати Кенон чи Нікон, а далі керуватися грошима, які спроможні виділити на фотоаппарат.
Як і пише TanenRom, падав неодноразово, (при чому частіше з моєї вини, так як я його основний користувач), їздив із нами всюди. Якістю фоток задоволені всі, хоч фотографую в основному в автоматичному режимі.
ЗображенняЗображення
alenka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 266
З нами з: 18 березня 2010, 15:13
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 243 раз.
Подякували: 316 раз.

Re: Вибираємо фотік

Повідомлення Льоля » 17 липня 2011, 01:18

Моя знайома купила собі олімпус то же маленький, невеликий, компактний пораділа тиждень пішла на пиво бо був випускний і передала подружці та вчасно його не взяла і фотоапарат втопився в стакані пива , для мене висновок не купляти маленьких фотоапаратів.
Льоля Офлайн


 

Re: Вибираємо фотік

Повідомлення pan_kotskyy » 18 липня 2011, 18:13

Льоля написав:...та вчасно його не взяла і фотоапарат втопився в стакані пива , для мене висновок не купляти маленьких фотоапаратів.

Ну не скажіте :) тут не від розміру залежить. Я мала олімпус середніх розмірів, в кишені не поміщався, на зустрічі випускників майже мягко опустила на землю, від чого поламався об'єктив.

Отже, ми теж в пошуку фотоапарата, заглядаємо якраз за невеличкими, щоб в кишеню можна було покласти.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Вибираємо фотік

Повідомлення Melisa » 18 липня 2011, 21:11

pan_kotskyy написав:ми теж в пошуку фотоапарата, заглядаємо якраз за невеличкими, щоб в кишеню можна було покласти.

А ми-навпаки, щоб якісні фото і можливість затримати мить, що триває долю секунди. :dance: Ото я вже певно з ним розлучатись ну буду. :dance:
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Далі

Повернутись до Побутова техніка



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron