Глобальні оголошення!



Плюси і мінуси наших мобільних телефонів

Модератори: олеся, Любов

Re: Плюси і мінуси наших мобільних телефонів

Повідомлення Shalimar » 06 червня 2011, 13:15

happymami написав:Shalimar аналогічно колись думала про такий тел. Блін, а в якому ж то кіно він був??? Я теж бачила і теж захотіла собі ;-)

я его увидела не в фильме
а фильм - русский, антикиллер-з
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Плюси і мінуси наших мобільних телефонів

Повідомлення Ira » 06 червня 2011, 15:29

Мені найбільше подобається Nokia, користуюсь цією фірмою уже три роки (тільки міняю моделі періодично - то слайдер, то жабка, то знов слайдер). Найпершим телефоном був Сіменс ще чорнобілий, правда з поліфонією :) Потім ще був Sony Ericson. Теж непоганий був телефон.
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: Плюси і мінуси наших мобільних телефонів

Повідомлення TanenRom » 06 червня 2011, 16:20

найперший мій телефон був Соні Еріксон - служив мені вірою та правдою 3 роки, після нього уже друга Нокіа.
Нокіа найбільше мені подобається, у мене вже 4 роки, в чоловіка 5 - нарікань взагалі немає, в чоловіка телефон падав з 4 поверху - нічого йому не сталось.
на роботі чоловіку подарували були Флай на дві картки, за рік часу в ремонті був 4 рази :scare: ось сьогодні подзвонив, що видали йому в сервісному центрі новий телефон.

ось така у мене Нокіа:
6131:
Зображення
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Плюси і мінуси наших мобільних телефонів

Повідомлення lore1ei » 06 червня 2011, 16:28

В мене Нокія 5230, такаЗображення
Сенсорна, постійно глючить. Дуже ніжна, за рік вже встигла поміняти дисплей, бо тріснув, обійшлось 450 грн. :istereka:
Короч телефон не для мене. Але поки користуюсь, бо гарно фоткає, знімає відео, поки дзвонить :lol:
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Плюси і мінуси наших мобільних телефонів

Повідомлення happymami » 21 червня 2011, 15:20

Мій перший тел Mitsubishi Trium Aria. На той час (років 10-15 тому) був адсько крутий. Бо вже був схожий на жабку. А тоді жабки тільки починалися і були ше кручє, ніж зараз сенсорки. Короче, до сих пір є в мене. Але нема ні зарядного, ні батареї. Бо доносилася я його до того, що з розетки не виключалася :lol: . Дуже зручний, легенький, тоненький, для жінок - супер. Мрію знайти йому ретро-батарею і ще понтуватися, як ретро-телефоном :lol: . Ч/б екран, будильник і СМС були. А шо ше тре? ;-)
Зображення Зображення Зображення
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Плюси і мінуси наших мобільних телефонів

Повідомлення happymami » 21 червня 2011, 15:49

Дальше якийсь час користувалася Нокією 3310. Тато здається привіз. Не пам'ятаю. Бо користувалася мало - татові пішов. Телефон убойний. Вірніше неубойний був. Падав міліон разів (мої ручки дзюраві), тримав батарею довго й нудн по 3-4 дні (при тому шо я висіла на ньому годинами). Але був "цеглинкою" як не крути
| +
Зображення


Потім виграла тел Samsung CGH X 650. Прослужив мені 5 років без проблем. Убойно прослужив, бо і падав не раз і від'їздив зі мною пів світу і витримував години мого сидіння на телефоні і безкінечний потік СМС і записував звуки малої, і навіть трішки фоточки робив, правда манюні. І носила його без чохла і переважно в задній кишені штанів. І радіо на ньому слухала огого скільки. Недоліком були навушники. Тричі міняла. Через 5 років почалися проблеми зі звуком
| +
Зображення Зображення
Оце такі фотографії він робив. Страшно, но зато на крайняк крупні плани могли би мати право на існування. Шо, власне, і роблять
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Ще один тел виграла - хлипенький такий, але на чорний день відслжив своє, поки не трісла. Alcatel OT E157
| +
Зображення

Зараз за 500 грн купила беушний сенсорний. Задоволена. Бо фотки нормальні робить і відео на чрний день знімає. І має диктофон, шо мені немаловажно і ще й картку пам'яті можна докупити. Зручно заряджати через ноут. І колір - винний. Общім - мені нра. Не слизький, такий ніби прорезинений корпус
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Плюси і мінуси наших мобільних телефонів

Повідомлення гра з вогнем » 21 червня 2011, 16:02

Що таке сенсорний?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Плюси і мінуси наших мобільних телефонів

Повідомлення happymami » 21 червня 2011, 20:40

гра з вогнем написав:Що таке сенсорний?

такий шо кнопок не має, а просто тиснеш на екран ;-) . Вон, Лорелейка виклала сенсорни також. Типу торкаєшся букв на екрані
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Плюси і мінуси наших мобільних телефонів

Повідомлення Nika » 04 вересня 2013, 18:58

Дівчата, а хто має телефон-смартфон? Поділіться враженнями (+-). :dreams:
Nika Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 49
З нами з: 11 лютого 2012, 14:31
Дякував (ла): 31 раз.
Подякували: 19 раз.
Діти: 2 синочки

Re: Плюси і мінуси наших мобільних телефонів

Повідомлення мама » 08 вересня 2013, 20:16

Трошки не в тему, але сьогодні востаннє прозвучала мелодія Нокії. Такого бренду вже немає :sad:
Тішуся, що можу з вами спілкуватися!
мама Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 93
З нами з: 24 лютого 2012, 11:25
Звідки: Івано-Франківськ
Дякував (ла): 12 раз.
Подякували: 92 раз.
Діти: хлопчик

Поперед.Далі

Повернутись до Побутова техніка



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron