Глобальні оголошення!



Праска і догляд за нею

Модератори: олеся, Любов

Re: Праска і догляд за нею

Повідомлення LaScala » 03 липня 2012, 11:53

Я чищю так наливаю в резервуар воду з оцтом, ставлю на максимум температуру і прасую щось старе з парою, коли та вся водичка випарується то наливаю чисту і ще трошки пропускаю пару, щоб повилітали всі остатки накипу.
LaScala Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 58
З нами з: 28 вересня 2011, 20:45
Звідки: Файне місто
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 95 раз.
Подякували: 81 раз.
Діти: Синусик-котусик

Re: Праска і догляд за нею

Повідомлення svetla » 04 липня 2012, 14:20

LaScala написав:Я чищю так наливаю в резервуар воду з оцтом, ставлю на максимум температуру і прасую щось старе з парою, коли та вся водичка випарується то наливаю чисту і ще трошки пропускаю пару, щоб повилітали всі остатки накипу.


А яке співвідношення "вода:оцет" ?


олеся написав:В мене на прасці є кнопочка самоочищення. Нагріваю праску на макс температуру і щоб вода всередині була натискаю ту кнопку і вся зараза вилітає під тиском пари...


Може в мене також шось таке є,але інструкції на укр.чи рос. мові немаю. ТО ж і не знаю чи є,а якшо є то як виглядає...
svetla Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 530
З нами з: 22 березня 2010, 18:00
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 477 раз.
Подякували: 471 раз.
Діти: сестричка Оленка і братик Іванко

Re: Праска і догляд за нею

Повідомлення LaScala » 04 липня 2012, 14:27

Я на око, співвідношення точно не скажу. Я так само електрочайник чищю, то так оцту немало. На праску +- 50 грам .
LaScala Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 58
З нами з: 28 вересня 2011, 20:45
Звідки: Файне місто
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 95 раз.
Подякували: 81 раз.
Діти: Синусик-котусик

Re: Праска і догляд за нею

Повідомлення Nata.V » 15 липня 2012, 21:37

Для поверхні праски купую спеціальні олівчики для чистки праски у Watsons, дуже гарно і швидко чистить поверхню!
Nata.V Офлайн


 

Re: Праска і догляд за нею

Повідомлення mari » 15 липня 2012, 22:15

я навіть раз брудне виводила перекиссю а також засобом для зняття лаку- але пробуйте на свій ризик
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Праска і догляд за нею

Повідомлення Natalinda » 16 липня 2012, 00:46

Nata.V, а як звуться?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Праска і догляд за нею

Повідомлення nelly » 14 січня 2017, 13:20

А вчора згадала про свою праску і вирішила почистити від накипу. Алe згубила дeсь інструкцію то на свій розсуд. Всипала лимонну кислоту, ранішe просто витягувала ту штуку доя очистки, в мeнe Тeфаль. Людоньки, та з нeі якeсь і чорнe і коричнeвe витікало, корочe прополоскала ій мозги і вирішила олівцeм пройтися бо мала на підошві чуть чорного то пeвно чeрeз ті дирочки щe вилазив бруд тканина була коричнeва щe багато разів після олівця. В рeзультаті попeкла пальця алe задоволeна роботою :working:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Поперед.

Повернутись до Побутова техніка



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість