Глобальні оголошення!



Праска і догляд за нею

Модератори: олеся, Любов

Праска і догляд за нею

Повідомлення Natalinda » 06 березня 2011, 23:36

Дівчата, хелп!!!!!!!! :help: :help: :help:
Це правда більше в тему жаліємося :gore:
Ви бачили десь таку д....у яка не встигла погладити і сантиметра як спалила тканину. Ну тканина то таке, суть в іншому.

Включила новісіньку праску, не подивилася шо там стоїть максимум, точніше подивилася, але вірішила що то мінімум :stupid: в результаті спалила простинь з якоїсь такої моднячої тканини яка залишилася на дні праски.
Шо робити???? Як відчистити праску???? чим???? Хтось таке робив?????????
Новісінька філіпсяча праска :ugeek: Чоловіку навіть не признаюся, кажу шо пізніше буду прасувати.
Спасайте, хто може :help: :help: :help:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Праска

Повідомлення Tajga » 06 березня 2011, 23:44

Natalinda, головне, не шкрябати. Є спеціальні олівці, часом добре допомагають. Можна також нагріти і попрасувати шматок непотрібної х/б тканини, часом від нагріву знов починає плавитись те, що на прасці і просто перелазить на тканину, по якій прасуєш. Так ще спеціально стелити на ребро прасувальної дошки і праскою проводити з притиском, типу зішкрібаєш те припалене. Мені частіше всього такої процедури буває достатньо, а припалюю часом.. :ugeek: та й так якась наліпка з одежі завжди під праску залізе... :scare:
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Праска

Повідомлення mavpusya » 06 березня 2011, 23:52

Ми теж купили недавно нову філіпс, то продавець рекомендував чистити тільки спеціальними олівцями. Нечайно на дитячу наліпку наїхала, розмовляючи одночасно по телефону. Успішно відчистила так, як радить Тайга. Але замість тканини, беру а4 нового, обов"язково нового паперу :) Бо відпарите інакше літери, чи на праску, чи на дошку ;-)
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Праска

Повідомлення mala-karta » 07 березня 2011, 01:39

Natalinda, пробуй олівцем.
Раз моя сестра так спідницю чорну до праски сплавила - то олівцем відтерли без проблем.
Він трохи воняє, ну, не так як доместос, але трохи підвонює :mrgreen: - так шо то процедура не для псальні.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Праска

Повідомлення Natalinda » 07 березня 2011, 01:49

Засне чоловік буду шургати по папері, і по дошці. Дякую дівчата :roses: І знала ж про дошку, а шось так розгубилася шо нічого в голову не прийшло.

А ще на всяк випадок підкажіть де ті олівці шукати, там де праски продають? Вони дорогі?
То холодну праску тим олівцем малюють чи гарячу?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Праска

Повідомлення mala-karta » 07 березня 2011, 01:57

гарячу
я купувала в свому магазині, в тому відділі де всяка хімія.
Просто казала - олівець, щоб відчистити праску.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Праска

Повідомлення TanenRom » 07 березня 2011, 13:09

Natalinda той олівець коштує щось 5 гривень, і купляла там де хімія різна!!!
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Праска

Повідомлення Natalinda » 07 березня 2011, 16:03

mavpusya написав:Natalinda Як там твоя подруга праска?


Та шо пошургала до паперу, то трохи відчистилося. Прасувати можна, ну принаймні постіль я таки попрасувала. Але бруднуватий низ все одно, то сьоня поїду в Тернопіль куплю того олівця, бо так обідно, новісінька прасочка, а так нефайно виглядає після першого прасування. Чоловіку так і не прихналася :hhh:
Дякую вам, ви мене вчора до тями привели, а то я шось так розгубилася ніби то перший раз таке :D раніше стара радянська праска частенько до всього приліпала :hhh:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Праска

Повідомлення Natalinda » 22 березня 2011, 02:40

Ну шо, купила я нарешті той Карандаш для чистки утюгов SWOWTER і нічого, праска далі брудна, піволівця змалювала :( Спасайте мене дальше
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Праска

Повідомлення flower » 22 березня 2011, 09:39

я знаю такий спосіб на папір чи газету солі насипати, нагріти праску і по тій солі пошурати, але дивіться на своєж покриття чи не царапається якшо так то краще не робити так.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Далі

Повернутись до Побутова техніка



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron