Глобальні оголошення!



Пилосос...Який вибрати?

Модератори: олеся, Любов

Re: Пилосос...Який вибрати?

Повідомлення Vikibee » 22 січня 2017, 00:09

Дівчата, маю вже 1,5 роки Томас аквафільтр. Як ви їх миєте? Я полощу, потім щіткою, ганчіркою, зубною щіткою у важкодоступних місцях зубочисткою. А оце мама моя гостювала у мене, то каже, чого це він у мене такий страшний :crazy:
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Пилосос...Який вибрати?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 22 січня 2017, 00:53

Дівчата, просвітіть мене. Пилосос з аквафільтром це те смае, що миючий пилосос? :confused:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Пилосос...Який вибрати?

Повідомлення TattyMummy » 22 січня 2017, 10:48

В мене також він не найгарніший :( Але в нас вже 10 років. Я ще деколи наливаю в ємність води+хлорка і трохи залишаю так.
Пилосос з аквафільтром це коли порохи збираються не у мішок, а у ємність з водою. Але він може і пшикати водою і потім її збирати - миючий.
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Пилосос...Який вибрати?

Повідомлення flower » 22 січня 2017, 14:39

Є пилососи з аквафільтром, але не миючі! Вони просто збирають бруд не в мішок, а в резервуар з водою. У мене такий був, але там той резервуар мав такі закапелки, що бруд звідти не можливо було вимити нічим, ніякі щітки туди не залазили і він ужасно смердів. І коли попилесосити теж приходилось провітрювати. Тепер маємо миючий пилесос Томас, там дуже зручний бачок, все знімається, не треба ніяких зубочисток чи паличок, просто мочалкою можна промити.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Пилосос...Який вибрати?

Повідомлення Тиха » 22 січня 2017, 15:23

В мен пилосос з аквафільтром дуже зручний! Переважно мию просто душем :yes:
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Пилосос...Який вибрати?

Повідомлення vikilandi » 22 січня 2017, 16:09

Ми купили миючий пилосов 4 роки назад. Тепер у мене пилососить тільки чоловік))))))) :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: Він такий важкий і великий :aggressive: :aggressive: :aggressive:
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Пилосос...Який вибрати?

Повідомлення Vikibee » 22 січня 2017, 19:10

В мене теж миючий, ось такий, але все одно там всякі штучки, що мочалка не залазить
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Пилосос...Який вибрати?

Повідомлення flower » 23 січня 2017, 12:07

Vikibee то ще певно старіша модель, зараз інші ті аквафільтри в середині йдуть. Десь тут в темі є мій м'ятний красунчик пилесос :wink: І мамі ми недавно купували іншу модель ніж в мене, то теж той бачок такий як у мене.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Пилосос...Який вибрати?

Повідомлення nelly » 01 березня 2017, 23:56

Ми 5років назад купили такий як у Вікібі, бо мали ним і вікна і дивани мити :crazy: спочатку щe мив чоловік підлогу, тeпeр лиш пилососить. Класно що нeмає запахів після пилосошeння і вeлика потужність. Всe іншe мeнe кумарить, бо тяжки, нe повороткий і т.д.
Довго я мучилася зі сміттям,бо в нас нідe нeмає ковриків то за тиждeнь, бо муж частішe нe хочe пилососити було грязновати. Тeпeр купили типу такого
Зображення
Він класний тільки мeні трохи шнур мішає бо живлeння від розeтки, алe на разі задоволeні, навіть старша вжe сама пилососила. Замовляли з Китаю.
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Пилосос...Який вибрати?

Повідомлення vikilandi » 02 березня 2017, 09:54

У мене аналогічна ситуація. Маю миючий пилосос, яким тільки сухо пилососить чоловік. Я його купила, щоб після ремонтів все повідмивати. Тепер мрію про маленький з аквафільтром.
nelly а таким як у тебе, реально павутиння зі стелі знімати? Як він влаштований? Можеш дати посилання на Розетку? І ще таке питання, він дуже голосний?
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Побутова техніка



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron