Глобальні оголошення!



Яких фірм у вас побутова техніка?

Модератори: олеся, Любов

Яких фірм у вас побутова техніка?

Повідомлення happymami » 22 листопада 2010, 19:21

Чим мотивувалися при виборі тих чи інших побутових товарів? Яким фірмам надавали перевагу? Чому? Питаюся, юо інколи треба купити якийсь товар, а шо вибрати - ума не приложу. То може чийсь досвід допоможе

У мене пралка - Електролюкс.
Пів інтернету перелопатили, поки вибрали згідно відгуків, шоб було якісне. А потім ше всі магазини оббігали,Ю шоб знайти шо тре було саме нам

Праска Рейнфорд - шняга. Купили в Києві, шоб подешевше. Полетіла за рік

Кухонний міні-комбайн Скарлєт. Якість - середня. Гудить дуже

Пилосмок Самсунг. Купувала, шоб не надто дорого, на щодень. Зауважень по роботі нема, але смердить дуже
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Яких фірм у вас побутова техніка?

Повідомлення Любов » 22 листопада 2010, 20:56

у нас майже вся техніка Braun, якість відповідає і служить довго. праска - Філіпс, прасує прекрасно. пральна машина - Індезіт, щось не дуже нею задоволена.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Яких фірм у вас побутова техніка?

Повідомлення TanenRom » 22 листопада 2010, 21:32

так:
пральна машинка - Канді, 6 років тому була популярною, тому і купили, задоволені нею 100%, ніяких скарг за стільки років немає.
Комбайн кухонний - задоволена 100%(не купляла - подарували), соковижималка - не дуже добре витискає сік - як купляла повелась на фірму, мікрохвильова - задоволена 100%(не купляла - подарували) , блендер - задоволена 100% (не купляла - подарували) - Мулінекс.
Хлібопічка - Філіпс - незадоволена я нею, дуже вона примхлива, відхилення від рецепту на пару грам - невдало випечений хліб, невибирала - подарували.
ось влітку купили холодильник Горенья - вибирала по хороших відгуках, і пилосмок також у нас Горенья - вибирався аналогічно до холодильника - трохи голосно гуде, а так поки нарікань немає.
вага кухонна - Вінзер - купила, бо ціна була дешевша на 60 гривень ніж усюди :) - нарікань немаю.
йогуртниця Оріон - відгуки читала, багато негативних, але є і позитивні, просто вирішила не переплачувати.
вага напольна (вибачте за русизм, але не знаю як правильно буде українською) - Вітек, чоловік подарував, думаю вибирав по принципу: ПОБАЧИВ - СПОДОБАЛОСЬ - КУПИВ.
останнє, що купила кавомолку - фірма якась Делфа, але мені на ній цукор молоти, тому дорогу і не купляла.

здається про усе написала.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Яких фірм у вас побутова техніка?

Повідомлення lore1ei » 23 листопада 2010, 16:36

пральна машина LG - задоволена
холодильник LG - в загальному норм, але вибрали незручну модель.
пилосос LG - не дуже
праска zemler - суперова!
пароварка tefal - як на мене середня по якості.
блендер philips - задоволена
соковижималка zemler, от купили на днях, якістю задоволена, сік смачний, жмих сухий, 2-3 яблука то стакан соку
ноутбук apple - для чоловіка не в конкуреції)
старий ноут toshiba - колись був норм.
нетбук isus - тиждень назад куплений замість читалки, чоловік не може нарадуватись)
фотоапарат panasonic як не на дзеркалку фоткає супер!
мій сенсорний телефон nokia - однозначно не раджу нікому!
морозілка zanussi - поки задоволені.

в Тернополі ще є обігрівач Scarlett - задоволені.
бутербродниця - CLATRONIC, теж непогана.
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Яких фірм у вас побутова техніка?

Повідомлення Liza » 04 березня 2011, 17:16

- холодильник Snaige (лише недавно розморожувала, бо раніше не знала, що це треба робити :D ) - нарікань не маю. не пам"ятаю, чому його купили. близько 10 років.
- пралка Indesit - нарікань не маю, лише всього-навсього кілька тижнів тому чоловік міняв зозаду в неї таке "колесо", без якого барабан не крутився. і останнім часом вона при викручуванні видає більше шуму, то ж напевне очікуватимемо нагоди купити нову пралку в недалекій перспективі. купили вроді через відомість виробника. близько 10 років.
- телевізор Соні - ніколи ніяких нарікань. для чоловіка то один з найкращих друзів. купила я, бо радив продавець, а як вибирати сама - не знала. більше ніж 7 років.
- хлібопічка Мулінекс - купили через відомість виробника. не жалкую. в інструкції я не знайшла інфо про те, яким боком вставляти перемішувальні лопатки, поставила не тим боком і трошки пошкрябалося покриття лотка. після того вже ставлю їх правильно. використовуємо менше року.
- блендер Браун - нарікань немає. використовуємо менше року.
- праска Вітек - нарікань немає. праска як праска. попередня Скарлет швидко почала протікати.
- сокодавка Скарлет - мокрий жмих. давно є. зараз не користуємося - не люлбю мити її.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Яких фірм у вас побутова техніка?

Повідомлення eney » 04 березня 2011, 23:21

холодильник і пралка - атлант, задоволені, в селі вічні перепади напруги, в тата зварка, працюють не реагуючи.
хлібопіч - горенія, якість - дизайн - ціна нам підійшли, довольно,
блендер - бош, все класно, якби ше вінчик для збивання був, а то на коробці намазякали, а в коробку не положили, потужний, зручний в використанні,
пилосос купили самий дешевий самсунг на 1600 ват, довольна, бо компактний, не шумить, і вартував 500грн.
соковижималка кенвуд, гарна, просто гарна :D но сік давлю рідко, не витримує вона 90 літрів в сезон вичавити, добиваю стару українську, біленьку таку,
плитку купили гефест, але так і не встановили поки, також користуємось старою, престарою.
вафельниця клетронік, більше нічого з німецької, дешевої техніки не куплю, вафлі правда печу :D
фотоапарат кодак, файний, дуже файний,
ноут асер, служба доставки (пііі) тримала його 2 тижні при 15 градусному морозі, в перший же тиждень в ньому материнка накрилась :scare:
міксер зелмер сімбіо, файний, но дала ліпшій подрузі на користування, сама добиваю старий.
Востаннє редагувалось eney в 22 березня 2011, 18:30, всього редагувалось 1 раз.
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Яких фірм у вас побутова техніка?

Повідомлення olgakr » 22 березня 2011, 13:23

У мене блендер фірми браун. Уже служить більше року.
olgakr Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 318
З нами з: 10 березня 2011, 18:15
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 421 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: дівчинка ,хлопчик і ще раз дівчинка,і ще раз хлопчик..,і ще раз дівчинка...

Re: Яких фірм у вас побутова техніка?

Повідомлення mather » 14 грудня 2012, 17:24

У нас все різне: пралка- індезіт, холодильник - LG, телевізор - соні, міксер, мясорубка - зелмер. Все поки що працює добре.
Зображення
mather Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 55
З нами з: 02 квітня 2012, 14:14
Дякував (ла): 22 раз.
Подякували: 73 раз.
Діти: Синочок Сашуня

Re: Яких фірм у вас побутова техніка?

Повідомлення eco » 16 січня 2013, 14:41

літом купили соковитиская і м'ясорубку з насадками Зелмер-в інеті дуже розрекламовані. Але якість так-собі. Соковитискач витискає нормально, але все ж відходи ще вологі.
А в м'ясорубці класно, що різні насадки тепер швидко все можна натерти, нашинкувати, подрібнити, але ножі для м'яса ржавіють... :(
Екотовари-це не данина моді, а необхідність!!!
eco Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 39
З нами з: 04 грудня 2011, 00:40
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 5 раз.
Подякували: 20 раз.

Re: Яких фірм у вас побутова техніка?

Повідомлення мама » 16 січня 2013, 15:20

Пралька - самсунг
Телвізор - LG, Тошиба
Ноут - Тошиба
Хлібопічка - Мулінекс
Духовка і поверхня - Піраміда
Комбайн - Браун
Мікрохвильва - Самсунг
Комп - збірний, маловідомі фірми (але нічим не гірші)
Фотик - Нікон
Блендер - щось маловідоме(нічим не гірший)
Морозилка - Лібхер
Ходильник - якась нім фірма
Бойлер - LG

Все працює добре, дещо вже і до десятка років доходить.
Тішуся, що можу з вами спілкуватися!
мама Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 93
З нами з: 24 лютого 2012, 11:25
Звідки: Івано-Франківськ
Дякував (ла): 12 раз.
Подякували: 92 раз.
Діти: хлопчик

Далі

Повернутись до Побутова техніка



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей