Глобальні оголошення!



Зволожувач повітря та поглинач вологості

Модератори: олеся, Любов

Re: Зволожувач повітря та поглинач вологості

Повідомлення Ysmishka » 30 січня 2014, 12:56

Лікарі всі тепер за зволоження повітря. А в нас від того зволожування почали зацвітати кутки біля вікон. В когось є такі проблеми? От і думаю, що гірше - сухе повітря чи цвіль біля вікна? :cray:
Ysmishka Офлайн


 

Re: Зволожувач повітря та поглинач вологості

Повідомлення Anjuta » 30 січня 2014, 13:53

Ysmishka написав:Лікарі всі тепер за зволоження повітря. А в нас від того зволожування почали зацвітати кутки біля вікон. В когось є такі проблеми? От і думаю, що гірше - сухе повітря чи цвіль біля вікна? :cray:

Краще прислухайтеся до свого організму, ми не маємо зволожувача і він нам не потрібен. В попередньому садочку одна мама катастрофічно всіх переконувала що треба зволожувач в групу, бо її дитині важко цілий день дихати - бо в них вдома є зволожувач, а інша кричала, що її дитина категорично не пє в садочку ніяких компотів і тд - тому давайте всі разом поставимо кулер.
Ну і чесно кажучи теперішні лікарі як вчаться так і лікуюють, звісно є одиниці відддані своїй роботі, але .....
Тому впершу чергу треба дивитися самому як краще :wink:
Anjuta Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 693
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 739 раз.
Подякували: 540 раз.
Діти: Хлопчик Арсенчик !

Re: Зволожувач повітря та поглинач вологості

Повідомлення Tajga » 30 січня 2014, 14:14

Ysmishka, а ви контролюєте підняття вологи гігрометром? Грибок і пліснява потребують певного рівня вологи, не варто до нього підніматись. Ще може бути, що водогість в кімнаті ні жо чого. Просто перепад температури з вуличною створює конденсат, від нього і грибок.
В нас з морозами вологість впала, не більше 40 тепер. :sad: грибок нам не загрожує, зате малий почав кашляти почав і сухі носи у всіх.
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Зволожувач повітря та поглинач вологості

Повідомлення Sms » 30 січня 2014, 14:47

Tajga написав:Просто перепад температури з вуличною створює конденсат, від нього і грибок.


Це проблема пластикових вікон. В мене в мами вдома зволожувача немає. Інд.опалення. Коли включене, коли ні... Не скажу, що в хаті жара, але в одній (лише в одній) кімнаті так само почали "цвісти" кути біля вікон.... Постійний конденсат, від того і "цвіте"... До влогості це відношення не має, мені здається... Бо в квартирі вологість однакова близько 50%.

А от в мене з загальним опалення 23%-27% вище ніяк не підняти. Вже і зволожувач працює безперервно (він в нас маленький на кімнату в 10 кв.м розрахований, тому стоїть в спальні), в великій кімнаті і тарілку з водою на підвіконня ставлю і рушник мокрий на батарею, вологість не піднімається.
Нещодавно балаказа з знайомою, вона порадила "озеленити" квартиру. Каже там де купа квітів вологість нормальна... Не знаю - не пробувала, бо не маю в хаті жодного вазона... Я за них забуваю і вони засихають :dash:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Зволожувач повітря та поглинач вологості

Повідомлення TYulia » 30 січня 2014, 16:33

я теж думаю що то через пластикові вікна. В нас цього року вікна щось дуже запотівають, а по кутках так ніби зацвітає, минулого року ще так не було. Думаєм причина в тому, що того літа ми вже поміняли останнє вікно і балкон на пластикові, і маєм тепер вакуум :crazy:
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Зволожувач повітря та поглинач вологості

Повідомлення Liza » 31 січня 2014, 19:35

Вакуум, бггггг :))))
Чи герметичнiсть?
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Зволожувач повітря та поглинач вологості

Повідомлення TYulia » 31 січня 2014, 22:34

герметичність :hi: :crazy:
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Зволожувач повітря та поглинач вологості

Повідомлення Tajga » 02 лютого 2014, 02:43

Sms написав:Це проблема пластикових вікон. В мене в мами вдома зволожувача немає. Інд.опалення. Коли включене, коли ні... Не скажу, що в хаті жара, але в одній (лише в одній) кімнаті так само почали "цвісти" кути біля вікон.... Постійний конденсат, від того і "цвіте"... До влогості це відношення не має, мені здається... Бо в квартирі вологість однакова близько 50%.

Згідна на всі сто. писала якраз про вікна, але не дописала толком з телефону. Однокамерні склопакети всі цим страждають. Вікна "плачуть".
Sms написав:А от в мене з загальним опалення 23%-27% вище ніяк не підняти. Вже і зволожувач працює безперервно (він в нас маленький на кімнату в 10 кв.м розрахований, тому стоїть в спальні), в великій кімнаті і тарілку з водою на підвіконня ставлю і рушник мокрий на батарею, вологість не піднімається.

Навіть не знаю.. :confused: Вологий рушник наше все, з 35 до 45 якщо дуже постаратись можна підняти. Плюс пара керамічних зволожувачів і мисочок з водою. В будь-якому випадку гігрометр фіксує підвищення, хоча від батареї та вікна він на пристойній відстані. Да, і кімната в нас 16 квадратів, двері практично завжди відкриті, вікно пластикове, температура повітря 25 градусів в середньому.
а часто провітрюєш кімнати? В мене від провітрювання падає і температура, і вологість, десь на 5-7 процентів запросто.
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Зволожувач повітря та поглинач вологості

Повідомлення Суничка » 03 лютого 2014, 11:40

Диву дивуюсь що в людей взимку буває вологість 50%))))! В нас центральне опалення 23-26вологість, восени було 35. Чесно кажучи мені при 55 - вже важко дихати, таке враження що важке повітря - мабуть привикла до сухого повітря. Я купила восени зволожувач з гідрометром, він зволожує тільки до встановленої норми, зараз не виключається- до 55 не може зволожити з закритими дверима кімнатку малесеньку. Я правда включаю тільки коли сопельки починаються.
Суничка Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 19
З нами з: 18 липня 2013, 12:13
Дякував (ла): 6 раз.
Подякували: 7 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка)

Re: Зволожувач повітря та поглинач вологості

Повідомлення Марійка » 03 лютого 2014, 11:49

Зволожувач повітря через поради дитячого лікаря чоловік ще минулого року купив. У нас, особливо коли батареї включені, сухе повітря (це відчуває тільки чоловік, мені якось немає значення). Наші вікна старі дерев'яні, у кімнаті не євроремонт, то поки що ніяких проблем не було.
Зображення
Марійка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 167
З нами з: 22 лютого 2012, 21:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 409 раз.
Подякували: 73 раз.
Діти: Дві донечки-красунечки

Поперед.Далі

Повернутись до Побутова техніка



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей