Глобальні оголошення!



Зволожувач повітря та поглинач вологості

Модератори: олеся, Любов

Зволожувач повітря та поглинач вологості

Повідомлення Natalinda » 22 грудня 2009, 17:32

Дівчатонька!!! Може хто з вас має зволожувач повітря???!!! Може знаєте де в Тернополі купити???!!! :? Бо мені по магазинах ніяк не вибратися, а чоловік виконує тільки конкретні побажання: там-то і там-то купиш те-то і те-то. Бо щось мені мокрі пеленки не дуже допомагають, потім така задуха в хаті що ужас! :ugeek:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Зволожувач повітр'я

Повідомлення Liza » 23 грудня 2009, 18:14

мій чоловік купив Air-O-Swiss E2241 в "Білому Лебеді".
там є дві позиції інтенсивності зволоження. хтілося би м, шоб трохи тихіше шумів.
Зображення
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Зволожувач повітр'я

Повідомлення Natalinda » 23 грудня 2009, 18:30

Дякую, Liza. А крім шуму ефект відчувається? Варта чогось та штукенція? Може приблизну ціну памятаєш, то я б чоловікові на Новий рік подарунок замовила б :D
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Зволожувач повітр'я

Повідомлення Liza » 24 грудня 2009, 15:33

важко сказати про ефект, але вроді при його застосуванні в моєму носі не такі сухі соплі.
ціну не пам"ятаю, шо-то там не одна сотня грн.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Зволожувач повітр'я

Повідомлення Olenka » 10 січня 2010, 01:54

А ми в минулу неділю цей девайс купили! Я дуже задоволена, бо то була моя ідея-фікс 8-) . Дихати в кімнаті, реально, легше стало. Купили в Епіцентрі найпростіший найдешевший - 179 гр. (акція там у них якась...), без наворотів і функціональний. А головна фішка - лямпочка, яка світиться різними кольорами! Синулькин від тої лямпочки в захваті! :D
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: Зволожувач повітр'я

Повідомлення Natalinda » 01 березня 2010, 12:43

Мучилася я мучилася і от нарешті на Валентина зявився в мене "зволожувач" :D . Ще прикольніший ніж я хотіла, ось нарешті сфоткала
Приєднані файли
1.jpg
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Зволожувач повітр'я

Повідомлення happymami » 01 березня 2010, 12:56

вауу. А який він за розмірами? якусь сірникову коробочку покладіть, чи шо))) А ціна? Може б то й собі купити. Бо відкривати вікно всю добу не виходить.
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Зволожувач повітр'я

Повідомлення Natalinda » 01 березня 2010, 13:03

Десь 20 на 30 см. То це наш. А вони є різні за величмнами та і за цінами. Ми дали 240грн. на ринку. Там за півтори тис. такий стіл був що капець! Але то перше тре свою хату і т.д. і т.п. Ну і лишніх півтори тис.
На коробці писало водяна помпа чи водяний насос. щось таке. Я його зволожувачем через те назвала що водичка там журчить, відповідно і випаровується, а значить і зволожує. І для красоти. І журчить - заспокоює. Брат правда підколює. щоб у нас енурез не почався :D
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Зволожувач повітр'я

Повідомлення mari » 01 березня 2010, 20:42

В мене теж такий схожий фонтанчик є. Правда йому до зволожування і поглинання непотрібного з повітря- як від неба до землі. Хіба що у Вас є така спец.функція. Але що гарний, то гарний Я теж шукаю зволожувач. Поїду і собі в епіцентр. А може по нету хтось такі штучки купляв?
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Зволожувач повітр'я

Повідомлення mari » 08 квітня 2010, 00:18

Вичитала, що є тепер дуже класний дитячий зволожувач- новий від Чікко- ІЗІ НЕБ.Ультразвуковий. Безшумний. Безперервно працює- 8 год, автомат.виключається. В мене дочка спить біля батареї, роздумую над цим придбанням. Може хтось бачив в нас?
А ще в них є за 900 гр. І зволожувач і іонізатор.
Прочитала відгуки. В результаті не знаю вже й що купляти на зиму... :phone:

І ось ще що пишуть... Влітку (та й взимку) зволожувач треба використовувати тільки при зачинених (бажано щільно, в кого є мікровентиляція) вікнах, бо інакше ефекту буде нуль, адже вся випарувана волога вилітає у вікно. Тобто влітку варіант зволожувача практично нереальний, адже перманентно відкриті вікна.
І ще такий нюанс: взимку, відкриваючи вікна, якщо різниця температур між кімнатною та вуличною більше 10 градусів, холодне повітря, потрапляючи до хати, одразу дуже сильно висихає! Переконатися можуть ті, в кого є гігрометр або домашня метеостанція: рівень вологості дуже швидко впаде!
Тобто якщо хочете провітрити хату, вимкніть на той час зволожувач (бо працюватиме вхолосту), а після провітрювання щільно закривайте вікна та вмикайте зволожувач на повну потужність.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Далі

Повернутись до Побутова техніка



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей