Глобальні оголошення!



Швабри. Проведіть мені лікбез :)

Модератори: олеся, Любов

Re: Швабри. Проведіть мені лікбез :)

Повідомлення Ulkanet » 09 серпня 2014, 20:25

в нас паркет з сосни і дуба розблять, а ще граб. то тверді породи дерева. а у вас там певно таких сосон нема :ha: тому розлять з тих які є, а вони певно не є такими "твердими". в нас тоже є ялина, ялиця, смерека (то вообше плюнув і вмятина :hi: ::Р: :ha: , але зато дуже легенька). всьо пахне сосоною, але не сосна. :В):
ти в місцях частих падінь коврики постели :crazy: міксера шкода :hi: :hi: але він бачу в тебе якийсь протиударний ::Р: ::Р: :hi: :hi: :ha: :ha:
але ще може бути що в тебе не справжнів паркет, а ламінат, або щось в тоту роді.

а про розводи я питаю, бо мені в підїзді треба. на кожен поверх нове відро води, вода чиста, прозора. а висохне і видно сиві розводи :dash: :dash: я би вже змирилася, але ж всіх решта таке "не влаштовує" :dash: :dash: певно тре попробувати руками виркучувати :confused:

а про спреї до вікон - то ними дійсно класни мити різні поверхні. особливо металеві - ліфт, щитки, залізні двері. таке всьо гарне і чистеньке і без розводів :В):
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Швабри. Проведіть мені лікбез :)

Повідомлення flower » 10 серпня 2014, 09:35

При ремотах розводи мию оцетом, то може і ти оцетом в коридорі спробуй.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Швабри. Проведіть мені лікбез :)

Повідомлення Marichka » 10 серпня 2014, 22:59

Мене оцет взагалі виручає,як начиталася на форумі
Швабра в нас з віджимом.Миє гарно.В нас ламінат і плитка.Про блиск я і не думаю.Лиш,щоб чистенько.Запаску купляю польську за 15 грн,тепер 18 грн.Новенька завжди краще миє.Але я тільки таку мала,то навіть не порівняю,з шнурками,наприклад.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Швабри. Проведіть мені лікбез :)

Повідомлення Natalinda » 20 серпня 2014, 09:29

Швабра з віджимом виявилася для мене не зручною((( Забагато в мене закуточків куди вона не дістає((( Тому на черзі якась із "лапшів"))) я так думаю.
Але для більшечких невстелених ковриками і доріжками кімнат і коридорів думаю в самий раз :yes:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Швабри. Проведіть мені лікбез :)

Повідомлення erinaceus » 12 листопада 2017, 13:20

Хтось має італійську швабру для підлоги Apex, поролон з віджимом? Які вони по якості і в користуванні? Бо ціна не маленька...
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Поперед.

Повернутись до Побутова техніка



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron