Глобальні оголошення!



Обігрівачі

Модератори: олеся, Любов

Обігрівачі

Повідомлення TanenRom » 28 серпня 2014, 10:44

Дівчата у кого які обігрівачі ?
які краще масляні, конверсійні чи тепловентилятори???
а то у мене від усіх прочитаних статей голова йде обертом :crazy:
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Обігрівачі

Повідомлення ІРЦЯ » 28 серпня 2014, 15:47

Обігрівач ми купували минулого року.Причиною покупки стало те шо по планіровці одна кімната в нас кутова ну і відповідно там все було (особливо вночі) холодно і навіть трохи сиро.
Тоже вагались який брати.Спочатку зупинились на масляному але потім подумали шо він поки розкочегариться поки почне гріти то дуже довго :nea: .Вирішили купити дуйку(не знаю як правильно то називається) але таку велику (десь під 1м висоти ширина десь 20-25см) шо сама крутиться.Перший вечір як включили то десь за год його роботи почало смердіти пластмасою :scare: (не тому шо вона плавилась а тому що то був дешевий Китай).Занесли назад в магазин і поміняли на електричний,яким я дуже задоволена :dance: .Я навіть деколи як сильно зимно вкл його на цілу ніч. Включаєш і він зразу гріє не тре чекати як масляні і ше з плюсів шо не перегрівається бо має таймер то сам включається і виключається і коли падає то тоже викл. :yes: З мінусів в них рахується шо вони сушать повітря але так як в нас в тій одній кімнаті трохи сиро то нам такий обігрівач саме то. :wink:
Золотое правило жизни: не переживай из-за того, чего ты не в силах изменить, прими ситуацию такой, какая она есть. Ведь мы не пытаемся изменить погоду, а просто одеваемся по погоде.
ІРЦЯ Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 317
З нами з: 10 червня 2013, 16:24
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 430 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: Два синочки 5р. і 1р.

Re: Обігрівачі

Повідомлення nadusha » 28 серпня 2014, 21:32

І в нас є електричний на запас, такий
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Працює два роки, але користувались, коли не мали індивідуального опалення, на початку опалювального сезону.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Обігрівачі

Повідомлення Ulkanet » 28 серпня 2014, 23:21

як на мене то масляні до дупи (вибачайте за грубість). масляним треба гріти цілий день - щоб відчути що стало тепло, електрики зжере багато :sad:
в мене ось таке чудо китайське
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
тільки коричневий - під дерево.
я його купила в ті страшні морози зимою 2011-2012 рр. памятаєте???
в нас в хаті був такий дубар, що мала ходила в куртці і кросівках, вся хата в коврах, під коврами були коробки і упеплювач під ламінат. в кіснаті було 13-14, на лоджії всьо змерзло, аж стіни проверзли повністю, в кухні було 15-16. :crazy:
так, як нашому татові всьо до одного місця, то я сама пішла і на остані гроші купила той обігрівач. ледве донесла додому - так змерзла була :sad:
чому взяла такий??? в мене кімната велика і брала такий щоб скоренько нагрівав кімнату. за годину нагріває 25 квадратів з 14 градусів до 19. регулюється потужність "дуйки", регулюється температура. можна виставити час через який виключиться. я спочатку бавилася - то виставляла, а тепер вже й забула як там виставити. ще пише в інтсрукції що можна задати температуру до якої гріти - і тоді воно саме виключиться. я не пробувала. ну і він повертається.
має пульт керування. з пульта можна включити, виключити, включити повороти, зупинити повороти, підняти чи посити тепрепатуру дуву, виставити потужність "дуву".
недоліки - жре 2 кіловати за годину.

на дачу мій муженьок купив собі такі ото обігрівачі
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

там вони є різної потужності. в характеристиках пише що беруть мало електроенергії. як на мене то вони ідеальні для підтримання температури, тобто якщо приїхати на дачу і включити їх - то треба кілька годин щоб в заті стало тепліше. якщо використовувати для того щоб не замерзав підвал - то самого меншого вистачає на всі 100%. Ми самий менший на дачі цілу зиму тримаємо включеним - бо замерзають труби і кагалізація.
Недоліки: на мою думку ціна -якість не дуже відповідає, але все залежить для чого його використовувати.
обслуговується лише в Дніпропетровську. нам за чотири роки вже двічі ламалися, приходилося слати в Дніпропетровськ на ремонт. :sad:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Обігрівачі

Повідомлення Marichka » 29 серпня 2014, 18:20

В мене масляний Делонжі-задоволена повністю
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013


Повернутись до Побутова техніка



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron