Глобальні оголошення!



Чи потрібен телевізор?

Модератори: олеся, Любов

Re: Чи потрібен телевізор?

Повідомлення alenka » 18 жовтня 2010, 16:34

а мені мій телевізор дуже потрібен. Ми з чоловіком використовуємо його як великий монітор,при чому кожного вечора, як мала засинає ми вмощуємося з ногами на дивані, набираємо собі смакоти і дивимося аніме. Чоловік цілком поділяє моє захоплення, тому ми назбирали грошей і придбали саме для цього великий телевізор. Часто запрошуємо друзів на перегляд чогось цікавенького.

А от телебачення мені не потрібне. В цьому питанні я з чоловіком підтримую більшість, що тут зібралася. Але його ніхто і не заборонить, воно несе в собі дуже багато функцій, корисних тим хто має владу. Воно дає їм можливість маніпулювати всіма хто його дивиться, кимось більше кимось менше.
ЗображенняЗображення
alenka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 266
З нами з: 18 березня 2010, 15:13
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 243 раз.
Подякували: 316 раз.

Re: Чи потрібен телевізор?

Повідомлення Любов » 18 жовтня 2010, 17:52

ми також телевізор не дивимося, колись на компі стояв тв-тюнер, але і того зараз зняли. Чомусь не хочеться його навіть вмикати, батьки іноді ввечері можуть дивитися старі фільми. Новини можна і в інтернеті прочитати :). Раніше коли включала, то тільки негатив можна було спостерігати з екрану, а зараз - очі не бачать, душа не болить ;)
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Чи потрібен телевізор?

Повідомлення Dashko » 18 жовтня 2010, 18:01

І в нас немає телевізора :)
Десь читала класний вислів (вибачайте, російською): "Телевизор превращает семейный круг в полукруг".
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Чи потрібен телевізор?

Повідомлення мешканка » 18 жовтня 2010, 19:51

в нас він є, але включається дуже рідко. Хіба чоловік місцеві новини подивитись хоче, або малим якийсь хороший мульт включу...а так-то могла б від нього вдімовитись і, думаю, все, що треба можна знайти в неті і прочитати те, що саме тебе цікавить, а не те, що тобі нав"яжуть.
По темі анекдот: Раніше мав кабельне-зовсім не було що дивитись.... Тепер поставив тарілку і стало набагато більше "нічого дивитись". :)
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Чи потрібен телевізор?

Повідомлення гра з вогнем » 18 жовтня 2010, 20:01

а у нас є :yahoo: :yahoo: :yahoo: великий-превеликий. може скоро купимо ще більший :D 8-)
тільки телебачення у нас нема :D
ми собі скачуємо кіна переважно. тільки шкода. що за останній рік гарних фільмів вкрай мало :(
якщо знаєте, де реально можна скачати класні передачі про тварин, про природу, буду дуже вдячна. бо зазвичай найти легко, а скачати не можливо.
я про хорошу якість говорю...

звідки негативне ставлення до телевізора понять не можу :unknown: я. наприклад, завжди багато цікавого дізнаюся зі всяких класних передач, а куховарські передачі, як на мене, вещ у домашньому госпадарстві воопше суперважна :)))))))

от недавно я була щиро вражена, коли дізналася, що такі прикольні штучки, які часто є в композиціях засушених квітів, які я зазвичай знаходжу на березі річки і кілька років вважала насіниною якоїсь рослини насправді яйця ската!!! :scare:

:good:
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Чи потрібен телевізор?

Повідомлення Naya » 18 жовтня 2010, 20:05

то негатив не до телевізора, як до такого.
а до бруду, який з нього лиється.
Якщо використовувати телевізор, як засід для відображення (величезний монітор) то класно:)

А якщо тільки для ТВ - то :mrgreen:
ІМХО.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Чи потрібен телевізор?

Повідомлення гра з вогнем » 18 жовтня 2010, 20:17

ми колись обирали між великим телевізором і проектором. спинилися на телевізорі. проектору лампи тре часто міняти, а це трохи недешеве задоволення :(
ну і мені особисто, картинка з проектора не нра :(
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Чи потрібен телевізор?

Повідомлення Naya » 18 жовтня 2010, 20:23

а ми хочемо на лазерний проектор....
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Чи потрібен телевізор?

Повідомлення гра з вогнем » 18 жовтня 2010, 20:26

оце я скоро піду дивитися кіно 3д про акул на проектоі, вроді лазерному, то скажу чи класно
нє, скоро то поняття кунешно відносне, бо йти тре до чоловіка на роботу і щоб нікого не було. щоб не мозги які мені включали, чи проморолик, а справжнє кіно про акул :yahoo:
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Чи потрібен телевізор?

Повідомлення Natalinda » 19 жовтня 2010, 00:37

А от уявіть що нема у вас ні інтернету ні компютера :scare:
В такому випадку телевізор потрібен?

І ше про діскавері. Я теж жила без діскавері, але коли з чоловіком теперішнім зустрічалися, то любила слухати якісь розповіді про тварин, а зараз із задоволенням дивлюся ці канали, правдв вкрай рідко. Так шо то таке, кому тварини, кому кухня, кому Ейфелева вежа...
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Побутова техніка



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість