Глобальні оголошення!



Випромінювання й захист від нього

Модератори: олеся, Любов

Re: Випромінювання й захист від нього.

Повідомлення Nymydora » 12 грудня 2010, 23:34

Стосовно торсійних полів, то фізики, дійсно, не всі визнають їх існування, але останнім часом все більше говорять про те, що ці поля таки існують, а вікіпедія - не остання інстанція істини.
Перевірити, як працює спінор:
станьте прямо, одну руку відставте під прямим кутом від тіла вбік, хай вам хтось натисне на ту руку - ви спокійно можете чинити спротив.
у тому самому положенні в опущену руку візьміть мобілку і притисніть до грудей, хай знов хтось натисне на відставлену руку вниз - чинити спротив буде значно важче, рука подасться
тепер якщо взяти спінор разом з мобілкою і повторити всю процедуру, то відставленою рукою знов можна спокійно чинити спротив.
Замість того, щоб тиснути (якщо не довіряєте тій людині )) ) можна просто взяти в руку важку книжку - вага відчувається зовсім по-різному
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Випромінювання й захист від нього.

Повідомлення alenka » 13 грудня 2010, 00:54

Цитую свого чоловіка:
"- Не люблю бути голослівним, тому, для зміцнення своїх аргументів, провів запропонований експеримент. В руку взяв не книжку, а ящик з інструментами (сподіваюсь це на чистоту експерименту не вплинуло ;) ).
Потримав ящик у руці витягнутій вперед (і в сторону) без мобілки... важкенький ящик. Взяв мобілку, притис до грудей - ящик тримати важче! Невже правда?! Невже страшні торсіонні поля забирають мою силу?! Відклав мобілку в сторону, а ящик не легшає! Хм, можливо залишкова дія цих смертоносних полів досі проявляється? Щоб з'ясувати це, повторюю експеримент після відпочинку, але навпаки: спочатку кілька секунд з мобілкою, а потім без неї: ящик все важчає і важчає :( Не думаю, що це через те, що тримати у витягнутій руці важкі речі з часом стає важче, це точно страшні, смертоносні, гіпотетичні торсіонні поля, єдиним доказом існування яких поки є рівень продаж різних "захисних" пристосувань. ;)"

Знову цитую свого чоловіка :):
" - З тією ж метою усунення голослівності, уважно перечитав інформацію про Форпост-1.
Перший цікавий абзац:
... Однако, несмотря на то, что уровень электромагнитных излучений, например, у LCD телевизоров (мониторов) значительно ниже чем у телевизоров (мониторов) с электронно-лучевой трубкой (ЭЛТ), «мощность» торсионной (информационной) компоненты у LCD телевизоров (мониторов) практически такая-же как и у телевизоров (мониторов) с ЭЛТ.
Тобто, потужність (чомусь в лапках?) торсіонної компоненти електромагнітного випромінювання (ЕМВ) не залежить від потужності самого ЕМВ? Тобто, кількість борщу який зварить господиня не залежить від кількості інгредієнтів покладених в баняк. Хм, цікаво, цікаво. Щоб розібратись в цьому надзвичайно цікавому феномені, йдемо по ссилці "Как проверить?". Маємо 2 способи перевірки.
У першому способі за допомогою "высокочувствительного селективного измерителя электромагнитного поля" визначають безпечну відстань до монітора без/та з "захистом". Виявляється з захистом можна працювати йорзаючи носом по монітору. А от про саме головне, як саме "селективный измеритель электромагнитного поля" реагує на торсіонне поле, нажаль не пояснили. Адже реакція на торсійне поле повинна бути беззаперечним доказом існування того ж таки поля.
Другий спосіб полягає у візуалізації аури всього тіла людини по свіченню пальців рук. Експеримент проводять у три етапи: до роботи за комп'ютером, після 10-ти хв. роботи за комп'ютером, та після десяти хв. тримання в руках "захисту" подалі від комп'ютера.
Тут варто згадати ще один цікавий абзац з першої сторінки:
Устройство "Форпост-1"представляет собой генератор правого формового статического торсионного поля. При взаимодействии правого торсионного поля, генерируемого устройством "Форпост-1", с негативно влияющим на здоровье человека левым торсионным полем монитора компьютера (телевизора, других электронных устройств), происходит взаимная компенсация полей, создается биобезопасная зона как перед монитором (телевизором), так и вокруг него.
Отже прилад генерує праве торсіонне поле, яке при взаємодії зі шкідливим лівим полем, взаємокомпенсуються - чим і створюють безпечну зону.

Тож як в третьому етапі вище наведеного експерименту нескомпенсоване праве (безпечне?) поле покращить стан людини?

А як вимкнути цей генератор без елементів живлення, коли вимикаємо телевізор?"
ЗображенняЗображення
alenka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 266
З нами з: 18 березня 2010, 15:13
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 243 раз.
Подякували: 316 раз.

Re: Випромінювання й захист від нього.

Повідомлення мешканка » 13 грудня 2010, 09:44

Мій чоловік, здебільшого скептик, теж не дуже вірив, але коли спробував той експеримент на собі-таки приклеїв спінор до мобільного. Головне в цьому експерименті: зняти всі металеві речі із себе і перед тим, як пробувати брати знову щось важке в руку-відпочити, дати м"язам розслабитись.
Я достименно не вивчала всякі там впливи і т.д. але знаю, що в багатьох закордонних фірмах ставлять схожі захисти перед комп"ютерами для покращення працездатності і зменшення втомлюваності працівників. Хай хтось відноситься до цього скептично, але я вважаю, що хоч якось захищаю свою сім"ю таким чином і цієї думки мені досить.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Поперед.

Повернутись до Побутова техніка



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей