Глобальні оголошення!



Чи допомагає вам кольоротерапія?

Модератор: Галина

Чи допомагає вам кольоротерапія?

Повідомлення mari » 03 січня 2014, 21:51

Чи впливають на вас кольори, на ваш настрій, натхенння, допомагають коли вам сумно ? Особливо коли сумні сірі дні та мало сонечка.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Чи допомагає вам кольоротерапія?

Повідомлення Ulkanet » 03 січня 2014, 23:15

ніколи не звертала увагу на таке. :ha: :ha: але точно знала, що в мене нема "улюбленого" кольору - бо мені подобались різні кольори на різних речах. :ha: наприклад, я не переношу червоний колір в одязі, але ровер в мене червоний і я собі придивилася ще одного - тоже червоного :crazy: :crazy:

а от, останнім часом замітила, що мені дуже подобається переглядати сайти з дитячим одягом Крейзі8 і Джимборі. там такі гарні кольорові поєднання. :love: тако посижу, з пів години - на ціни навіть не дивлюся :hi: - і настрій піднімається. :hi: :rose:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Чи допомагає вам кольоротерапія?

Повідомлення !OLGA! » 03 січня 2014, 23:29

Часто чула про те, що потрібно носити яскраві, світлі кольори бо вони притягують лише світле і позитивне. Та я продовжую любити чорний колір, звичайно, що маю одяг і інших кольорів, але найбільш комфортно почуваю себе в чорному. І чому так, сама зрозуміти не можу)))
Зображення
!OLGA! Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 191
З нами з: 22 вересня 2013, 11:54
Дякував (ла): 289 раз.
Подякували: 162 раз.
Діти: Синочок

Re: Чи допомагає вам кольоротерапія?

Повідомлення Кокетка » 04 січня 2014, 00:40

я люблю фіолетовий і червоний) недавно ще й синій ( насиченояскравий ) приєднався до улюблених. фіолетовий я люблю чистий у всіх відтінках, а от всі інші люблю в поєднанні . в побуті теж приємно сісти за стіл застелений білою скатертиною з фіолетовими квітами) і кастрюлі у мене з фіалками , тарілки з великими рожевими квітами, а свої вазони я посадила в цьому році у фіолетові горщики, мені їх не хватило то докупила яскраво жовтих і салатових)дивлюся і радісно стає :yes: значить то таки точно кольоротерапія :yes: і вона мені допомагає)
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Чи допомагає вам кольоротерапія?

Повідомлення Фіона » 18 жовтня 2014, 16:08

Я десь читала, що коли подабається фіолетовий, то людина знервована, коли червоний, то збуджена, чорний - замкнута, а ось жовтий колір характеризує, що людина урівноважена.
Фіона Офлайн


 

Re: Чи допомагає вам кольоротерапія?

Повідомлення Marichka » 18 жовтня 2014, 22:45

Мій улюблений білий і рожевий,але теж око відпочиває в гарному поєднанні,як для Ульканет.Теж в одязі не люблю червоного:)
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Чи допомагає вам кольоротерапія?

Повідомлення erinaceus » 19 жовтня 2014, 00:56

І я не люблю червоного. А ще вишневого ::Р:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Чи допомагає вам кольоротерапія?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 06 березня 2015, 18:19

Помітила, що для мене кольори дуже важливі. Яскраві та насичені справді піднімають настрій. Наприклад, я дуже люблю осінь, то восени для мене все завжди прекрасне і настрій чудовий. А от таку пору як зараз, ранню весну або безсніжну зиму, я переношу досить тяжко. Відчутна схильність до меланхолії. Дуже гнітить, коли навколо все таке ніяке, безколірне. Але тоді я просто стараюсь сама рятувати себе кольорами - носити яскравий одяг, оточувати себе різними кольорами навколо. Як писала вище Ульканет, теж можу просто розглядати красиві речі в інтернеті, гарний одяг, меблі, інтер"єр, картини, дитячі книги з ілюстраціями.
Ми з чоловіком коли робили ремонт в квартирі, вибирали в які кольори малювати стіни, то ми хоч між собою трохи сперечались щодо самих кольорів, але однозначно були обоє за яскраві та насичені. Наші ж батьки, мої і його, а особливо мами, дуже застерігали від такого, просили вибирати щось більш спокійне, казали, що яскраві кольори будуть втомлювати. Як каже мій чоловік про них, що це покоління бежевих кольорів. У них все має бути бежеве, ніжно-персикове, сіре, ніжно-рожеве, яке-завгодно, але не яскраве. Але ми все ж задоволені тим, як помалювали стіни - оранжевий, зелений, жовтий. А туалет чорний з жовтим. Чоловік виступав за ще темніші кольори - фіолетовий, синій, але я не ризикнула. Все ж боялась, щоб не було темно. Хоча, як на мене, це все одно краще, ніж бежевий. Відсутність кольорів мене просто вбиває.
Так що все яскраве й кольорове однозначно покращує мій настрій.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Чи допомагає вам кольоротерапія?

Повідомлення Natalinda » 06 березня 2015, 21:26

Я раніше любила все кофейно чорне, а зараз старість якась чи що))))) Страшно хотіла оранжевої куртки)))) купила правда оливкову :pardon: Але почала носити кольорові сумки, кольорові спідниці, бо таки да, дивишся на сірість і сіро((((( А дивишся на яскраві кольори і розумієш що життя продовжується і треба жити.

Цей рік то якось себе стримувала від кольорового, а потім прочитала як Кароль Борсук придумав гру "Суперфермер" і як вона допомогала вижити полякам у сумні повоєнні роки. Жити таки треба і дітей треба виховувати в оптимізмі! Тому кольорове таки носитиму
Юра мій, до речі, теж дуже любить кольорове, то стараюся йому купувати кольорові футболочки, такі щоб аж як веселка!
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Чи допомагає вам кольоротерапія?

Повідомлення Христинка » 29 серпня 2017, 10:55

Ніколи не замислювалася над кольоротерапією. Але сама люблю чорний і червоний колір. Як-то вони мене тішать)
Христинка Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 34
З нами з: 14 липня 2017, 15:37
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 2 раз.
Діти: донька


Повернутись до Психічне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron