Глобальні оголошення!



Чим знімаєте стрес??

Модератор: Галина

Re: Чим знімаєте стрес??

Повідомлення vikilandi » 19 березня 2017, 14:36

То, дійсно, в кожного різні смаки до музики. Я відео не дивилась, чесно кажучи, лише включила звук, то мені сподобалось)
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Чим знімаєте стрес??

Повідомлення Tajga » 20 березня 2017, 13:55

Natalinda написав:Я лиш трішки послухала. Мeнe отe нло напрягло і в стрeс ввeло :impossible:

Це точно! Я рознервувалась через усю випливаючу рекламу! :crazy: :crazy: :crazy:
Настрій піднявся тільки від того, що посміялась з ситуації)))
Це мені нагадало, як я одного разу капала собі заспокійливе. Дуже якась погана була крапельничка на пляшці, і не хотіло капать, а треба ж рахувати.. я почала трохи нервуватись з того, а тоді розсміялась з комічності ситації: каплі так кепсько капають, що доводять до сказу людину, що хоче заспокоїтись, якесь антизаспокійливе! Посміялась і мені полегшало. Напевно, сміх - це справді, найкращі ліки! :wink:

Але часом я стрес знімаю теж музикою. Такою, що подобається саме мені, і яку, зрештою слухаю тільки, як настрій нижче нуля... В списку і агресивна, і депресивна, і мелодійна, але загалом і переважно - сумна-сумна. Переслуховую і якби позбуваюсь невеселих думок і настроїв, відходять разом з музикою...
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Чим знімаєте стрес??

Повідомлення vikilandi » 20 березня 2017, 14:42

phpBB [video]

а таке я собі закачала в планшет, включаю як вишиваю або читаю з того ж планшету...
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Чим знімаєте стрес??

Повідомлення thestarnataly » 11 травня 2018, 16:29

А мені допомогає зняти стрес після тяжких робочих буднів гарний масаж. Коли жила в Черкасах відвідувала цей салон
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
. Там були декілька видів класичного масажу, які мені подобалися. Дівчатка, порадьте щось схоже у Тернополі, буль ласка!
Життя - це не ті дні, які пройшли, а ті, які запам'ятались.
thestarnataly Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 21
З нами з: 17 квітня 2018, 16:25
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 7 раз.
Подякували: 1 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Чим знімаєте стрес??

Повідомлення Варварочка » 19 червня 2018, 15:53

я люблю очень громко слушать музыку и танцевать)) помогает всегда
Варварочка Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 6
З нами з: 19 червня 2018, 15:14
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: сын

Re: Чим знімаєте стрес??

Повідомлення Ланка » 09 листопада 2018, 18:18

..насамперед-не допускати до самого стрессу. нервувати-це суто жіноча проблема, але й частина нашої природи. проте нервування чи підвищений рівень емоцій-це одне а стрес-інше.
я маю два шляхи-це До й По Факту.
До-це йога,настрій самої себе на доброзичливе сприймання щоб не трапилося та захист за допомогою антиоксидантів, я приймаю 1-2 капсули Вератролу від Acino, кожного дня. Вератрол це захисник від стресу,захисник нашого серця й імунитету. Багато функцій,але найважливіша- не допустити зриву,не дати мені саму себе втягнути у стрес. Дуууже задоволена роботою цих маленьких але таких корисних та зручних капсул.
а По Факту-вже коли таки нервую- це знов- молитви,настрій себе на те що я маю просто пройти цю ситуацію,навіть якщо не можу на неї вплинути.Часто допомагає повний розбір ситуації, треба знайти корінь- з чого саме я почала нервувати.
Каву в таких випадках я не допускаю, тільки гірше буде для серцевої системи,можу замість 1,прийняти дві капсули вератролу,так рекомендують лікарі..
Ну й найкраща швидка допомога від стресу-обійняти свою дитину. В мене троє, тож завжди є кого міцно обійняти й почути себе самою щасливою у світі!
Ланка Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 68
З нами з: 22 червня 2016, 20:03
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 62 раз.
Діти: Ліза, Егор,Данилко
10 років, 6 років, 4 роки

Re: Чим знімаєте стрес??

Повідомлення Prada » 15 грудня 2023, 19:24

Ой, дівчатка, зараз щось взагалі не допомагає.
Prada Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 14
З нами з: 01 листопада 2023, 17:42
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Поперед.

Повернутись до Психічне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей