Глобальні оголошення!



А ви любитель попсіхувати?

Модератор: Галина

Як часто ви псіхуєте?

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

 
 
Переглянути результати

Re: А ви любитель попсіхувати?

Повідомлення Марійка » 20 березня 2014, 09:36

Якщо я на щось очікувала, щось сподівалася, то зазвичай псіхую, хоч біля мого чоловіка собі не варто цього дозволяти. Навіть якщо не в усіх випадках я можу виявити своє невдоволення, то це не означає, що всередині не "киплю". Останнім часом зробила висновки, що треба надіятися тільки на себе, ні від кого нічого не хотіти, тоді менше розчарувань і приводів псіхувати :yes:
Зображення
Марійка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 167
З нами з: 22 лютого 2012, 21:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 409 раз.
Подякували: 73 раз.
Діти: Дві донечки-красунечки

Re: А ви любитель попсіхувати?

Повідомлення TYulia » 20 березня 2014, 14:29

і я то діло вмію. Тепер певно навіть трохи більше, бо трохи більше замучуюсь з малим, недосипаю, от і зриваюсь. Богу дякувати, таки на дитину не дозволяю собі нічого виплескувати, що б не було на душі, до малого з усмішкою, а от чоловік деколи получає :crazy: Знаю, що то себе треба стримувати, але не завжди так можу зробити... деколи думаю, що мені тре заспокійливе пити, але ми на ГВ, так що практично на всі медикаменти в мене табу.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: А ви любитель попсіхувати?

Повідомлення Фіона » 18 жовтня 2014, 16:06

Так, коли ти сам собі господарь, то менше на когось надієшься, всі проблеми вирішуєш сама. Мені здається, що так менше затрачуєшь нервів.
Фіона Офлайн


 

Re: А ви любитель попсіхувати?

Повідомлення Касівочка » 21 жовтня 2014, 13:37

Фіона написав:Так, коли ти сам собі господарь, то менше на когось надієшься, всі проблеми вирішуєш сама. Мені здається, що так менше затрачуєшь нервів.

+100! Коли мужа нема по 3-6міс., роблю спокійно все сама, автоматом спрацьовує принцип "хто як не я". Але коли є, розраховую і на його участь, і біда, коли її не дочекаюсь :crazy: "Как говорила моя бабушка, хорошо всё уметь, но не дай Бог всё самой делать" :hi:
Касівочка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 224
З нами з: 06 грудня 2011, 21:03
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 174 раз.
Подякували: 224 раз.
Діти: Дві доцьки

Re: А ви любитель попсіхувати?

Повідомлення Lana » 29 жовтня 2014, 11:13

І я з цим погоджусь на всі 100!!!
Ситуація дуже подібна. І коли сама - то іноді дивуюсь скільки всього можна встигнути :dance:
Зображення
Lana Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 18
З нами з: 22 березня 2010, 14:00
Дякував (ла): 5 раз.
Подякували: 5 раз.

Поперед.

Повернутись до Психічне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей