Глобальні оголошення!



Я і я

Модератор: Галина

Я і я

Повідомлення krapk@ » 06 жовтня 2011, 14:50

Відносини між людьми - це вічна загадка. Але сама незрозуміла річ на світі - це наші відносини з самим собою. Чим вони краще складаються, тим більше шансів у нас добитися успіху у всьому. Але як же складно, виявляється, любити і цінувати себе гідно (якби я мала такі то ноги чи такі то груди, якби я знала економіку чи математику, якби я мала 25 тис.євро.....ооо, тоді б ЯЯ). Психологи стверджують, що більше 80% сучасних людей відчувають будь-які комплекси і страждають від заниженої самооцінки. Якщо людину з низькою самооцінкою запитати: хто був незадоволений вами, для кого ви були недостатньо хороші - майже в 90% випадків відповідь буде: тато чи мама. Всі основи нашої самооцінки закладені батьками. Кажуть треба повернутися в ту, дитячу ситуацію, коли вас вперше почали критикувати батьки, і змінити - не їх, це вже даність, а своє ставлення до ситуації. Мене критикували часто і без приводу. Бачу,що роблю те саме з сином,але це ж майбутній мужчина!!! Адже критика, немов тонким лезом, зрізає з ще несформованої людини всю його енергію, його самооцінку. Але і не хочеться щоб ця оцінка була завищена, таким людям теж не солодко.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Я і я

Повідомлення mari » 06 жовтня 2011, 20:27

О, я власне про ці життєві сценарії і обіцяла вам написати. Скоро буде, не встигаю все поробити.

Це так званий базовий конфлікт.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Я і я

Повідомлення mavpusya » 06 жовтня 2011, 22:33

mari Із нетерпінням чекатиму! :flag: :roses:
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Я і я

Повідомлення гра з вогнем » 28 грудня 2011, 00:21

про шо тре писати в цій темі? :? :?: :?: :?:
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Я і я

Повідомлення Перлинка » 28 грудня 2011, 00:28

я своїх дітей більше хвалю ніж критикую
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Я і я

Повідомлення гра з вогнем » 28 грудня 2011, 00:38

і_я_свого_хвалю,-вважаю_так,_правильніше
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Я і я

Повідомлення гра з вогнем » 05 січня 2012, 01:51

а я взагалі то не пригадую той перший раз. коли мене батьки критикували :))))

але дивлюся я свого Андрійка напевно трошки критикую і то неправильно?
якщо я йому кажу, дивись як хлопчик чемно йде коло мами. а ти себе як поводиш - то базовий конфлікт чи ше нє?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Я і я

Повідомлення Akula » 17 грудня 2012, 16:48

я завжди стараюсь хвалити доцю, навіть коли потрібно покритикувати і посварити, ну це коли я в хорошому настрої. А буваю інколи зла, от тоді починається..... через що себе картаю, але ніяк не можу змінитись, це в мене не контролюється.
Akula Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 9
З нами з: 11 березня 2012, 14:34
Дякував (ла): 3 раз.
Подякували: 19 раз.
Діти: Дівчинка РІТОЧКА

Re: Я і я

Повідомлення TaniaPicaSSo » 17 грудня 2012, 17:40

гра з вогнем написав:але дивлюся я свого Андрійка напевно трошки критикую і то неправильно?
якщо я йому кажу, дивись як хлопчик чемно йде коло мами. а ти себе як поводиш - то базовий конфлікт чи ше нє?


Десь колись читала, що ніколи не можна порівнювати дитину з іншими. Достатньо обмежитись критикою самої дитини, не додаючи після цього "а та дівчинка чи хлопчик роблять отак".
Опираючись виключно на власний досвід, повністю підтримую таке твердження, бо моя мама навпаки вважала, що треба постійно порівнювати дитину з кимось. Звісно, вона не хотіла принизити мене, а просто хотіла показати хороший приклад, як хтось робить щось правильно. Але в результаті я після таких порівнянь завжди почувала себе гіршою за тих, з ким мене порівнювали (при тому, що порівнювали тільки одну якусь якість, я ж почувала себе гіршою у всьому), а також я починала страшно не любити тих, з ким мене порівнювали. А це часто були мої подруги, сусідки, однокласниці, після чого я починала їх всіх недолюблювати. :ireful:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Я і я

Повідомлення Перлинка » 17 грудня 2012, 18:04

мене мама тоже порівнювала не на мою користь,але мені було байдуже ,бо я вже тоді знала шо нєсравнєнна :crazy:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Далі

Повернутись до Психічне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron