Глобальні оголошення!



Чекання

Модератор: Галина

Чекання

Повідомлення mari » 03 липня 2011, 02:12

А ви вмієте чекати? Можете пригадати що і коли і для чого чекали? І чи воно було того варте? А може сміливо припинили чекати і зробили інший вибір?
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Чекання

Повідомлення Shalimar » 03 липня 2011, 02:24

Я умею
Но терпеть не могу ждать и ожидание!!!
как что-то глобальное, так и в бытовых мелочах - очереди, когда автобус/поезд/самолет/отправится, каких-то результатов, чьего-то приезда и т.п.

п.с. хорошая у Тебя подпись, Мари......... :roses:
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Чекання

Повідомлення Melisa » 03 липня 2011, 05:07

Не знаю, чи вмію, але дуже часто це витримую. :? Я сама по собі людина дуже пунктуальна. Дуже. Тому страшенно не люблю, коли запізнюються, і дуже вже не люблю, щоб на мене чекали. Зазвичай я стараюсь приходити на 5-10 хв раніше. Не те, щоб вже аж так старалась, просто навіть при посекундному плануванні часу я все одно приходжу швидше, ніж передбачалось. Тому чекаю на всіх. Рідко трапляється, що хтось таки приходить вчасно. :omg:
Але вже як приходить, то я неодмінно ділюсь з ним своєю радістю: "О, ти сьогодні вчасно! Рівно так, як домовлялись. :гуд: " .
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Чекання

Повідомлення мешканка » 03 липня 2011, 09:13

І я страшно не люблю, коли люди запізнюються! Сама дуже рідко запізнююсь і намагаюсь прийти трохи швидше, щоб на мене не чекали, тому, коли хтось заставляє себе чекати-розцінюю, як неповагу. А "брак пунктуальності" в нашому народі -це кась закономірність. І, цікаво, коли запрошують вгості на 19,00-то чекають, що ти прийдеш на 19,30...а коли приходиш на 19,00-то господиня ще в бігудях і халаті по хаті бігає :lol:
Найбільше втомлюють черги...Стоїш і не знаєш чим би то зайнятись, добре, як почитати є щось...
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Чекання

Повідомлення Перлинка » 03 липня 2011, 10:50

я запізнююсь :oops: ,а чекати не люблю :niger:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Чекання

Повідомлення ЗІрка » 03 липня 2011, 14:10

а я або надто рано або пізно, але майже ніколи вчасно :crazy:
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Чекання

Повідомлення Ira » 03 липня 2011, 14:20

Я частенько запізнююсь. Завди стараюсь зібратися вчасно, але...інколи не виходить :? :oops:
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: Чекання

Повідомлення Sawwku » 03 липня 2011, 17:25

я завжди запізнююся...ЗАВЖДИ!!! :o вже дістало, але ніяк не можу навчитися розраховувати свій час :istereka: а тепер ще й з дитиною :crazy: ...
а от чекати вмію. про черги і маршрутки то звичайне діло, але в таких випадках бішуся коли хтось перед носом тормозить :x ...

найдовше чекала 2 рази.
вперше свого хлопця з армії. і це таки виправдало мої страждання :dance: : маю прекрасного чоловіка :clapping:
вдруге - на народження донечки :grin: . м"яко кажучи, я не залишилася розчарованою :clapping:
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Чекання

Повідомлення oksana.tesliuk » 03 липня 2011, 17:40

Завжди і всюди запізнююсь, але як не дивно мені це всі пробачають :P
А чекати :? Напевно залежить від ситуації і настрою. Якщо заклопотана чи зла, то завжди йду напролом :niger: .
А як "нєжная і пушистая" і нема інших турбот, то можу й зачекати :)
Як ходила в ЖК на прийоми, то йшла туди завжди пішки (втомленій легше всидіти на одному місці :grin: ) і брала з собою цікаву книжку. Але то вже як була в декреті. А коли ходила ще на роботу, то завалювала в кабінет лікаря без всяких там черг і прошую-перепрошую :niger:
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Чекання

Повідомлення Yummy mummy » 03 липня 2011, 23:09

Я взагалі дуже терпелива і вмію довго чекати при потребі ;-) ,але якщо хтось без поваги до мене нехтує моїм часом-то злюся :niger: ...
Вот буває так,що домовилися з кимось на певний час, я лечу спотикаючись,щоб прийти вчасно,а їх немає,чекаю 5-10-30хв, а коли звониш і питаєшся ну де ви,то відповідь "ми ще дома,але вот вот вже виходимо" :dash: ....Або якщо хтось лізе без черги ,навіть не спитавши дозволу,коли ти вже годину,а то й більше прочекав :evil: ....
Дратує страшенно і в такому випадку я не промовчу :niger: ....
А сама я-пунктуальна :tipok: ,намагаюся бути вчасно(правда зараз з синочком не завжди так получається :oops: ),ну або просто попереджаю про своє запізнення...
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Далі

Повернутись до Психічне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей