Глобальні оголошення!



Чекання

Модератор: Галина

Re: Чекання

Повідомлення TanenRom » 03 липня 2011, 23:19

і я майже ні коли запізнювалась, коли потрібно завжди чекаю.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Чекання

Повідомлення Tajga » 03 липня 2011, 23:26

Мені найлегше чекати, коли точно знаю, скільки має пройти часу, або коли очевидно, що все безнадійно, типу в чергах. Був зі мною прикол, їхала далеко і довго на електричці, вирахувала, ніби їхати 4 години, а виявилось, що 6... (математик ще той :?) То я ті останні дві години мало на стелю не лізла, так нудно і довго мені було їхати, тих 2 год. тягнулись довше перших чотирьох...
А от сьогодні на стала чекати біля кіоску, доки продавець зверне на мене увагу, в неї були тааакі важливі справи :x що я собі плюнула і пішла в інше місце, але не тому, що не могла чекати, просто чекання було невиправдане...
Сама намагаюся бути пунктуальною, знаючи свою слабкість до запізнень, навмисне ставлю собі часові межі по зборам, краще вже трохи раніше прийти і почекати самій, ній бігти з усіх ніг і нервуватися.
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Чекання

Повідомлення Ludmila » 04 липня 2011, 11:37

В основному я пунктуальна, намагаюсь не підводити людину і не змушувати чекати (бо сама чекати не люблю), водночас, мій чоловік каже, що я можу довго збиратися, як ми йдемо кудись удвох або і з дитиною також, тому ЗАПВЖДИ чекає на мене він :grin: А взагалі я терпляча, ставлюсь із розумінням, якщо хтось спізнюється на зустріч чи якась подія відкладається, це життя! ;-)
Зображення
Ludmila Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 271
З нами з: 22 вересня 2010, 10:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 496 раз.
Подякували: 325 раз.
Діти: дівчинка Сашенька

Re: Чекання

Повідомлення taranjka » 04 липня 2011, 12:40

терпіти не можу чекати. коли якісь черги в магазині, то можу розвернутися і піти в інший. чи ше шось таке
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Чекання

Повідомлення Nymydora » 04 липня 2011, 15:31

Yummy mummy написав:Я взагалі дуже терпелива і вмію довго чекати при потребі ;-) ,але якщо хтось без поваги до мене нехтує моїм часом-то злюся :niger: ...
Вот буває так,що домовилися з кимось на певний час, я лечу спотикаючись,щоб прийти вчасно,а їх немає,чекаю 5-10-30хв, а коли звониш і питаєшся ну де ви,то відповідь "ми ще дома,але вот вот вже виходимо" :dash: ....Або якщо хтось лізе без черги ,навіть не спитавши дозволу,коли ти вже годину,а то й більше прочекав :evil: ....


от і в мене так. Я навтіь часом люблю довгі черги (якщо тільки вони не вибивають мене з графіка) - я собі музику слухаю, книжку читаю, за людьми спостерігаю.
А от щодо пунктуальності - ммм... :oops: намагаюсь приходити вчасно. Але не завжди вдається. НАвіть на пари, буває частенько, запізнююсь. Правда завжди у таких випадках дзвоню, якщо є можливість, і попереджаю.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Поперед.

Повернутись до Психічне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість