Глобальні оголошення!



Чоловік контролює витрати!!!

Модератор: Галина

Re: Чоловік контролює витрати!!!

Повідомлення Перлинка » 30 квітня 2011, 00:32

mavpusya написав:Перлинка Зато який він красивий в тебе, нашо тобі туфлі? ;-)
На справді красивий :oops:

так ото лиш тим себе й втішаю :dance:

і ше дітей гарних робить,шо немаловажно :idea: :grin:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Чоловік контролює витрати!!!

Повідомлення Shalimar » 30 квітня 2011, 02:07

mala-karta написав:а про що?

.... меня окружают одни наполеоны в палате?...
Сколько может стоить в Тернополе самое дорогое платье, которое может захотеть среднестатистическая тернопольская жена?
Да, я тоже предпочитаю модель отношений, когда основной добытчик в семье - мужчина.
А жена может зарабатывать и больше, чем просто "для души и на всякий случай". И те, кто имеют достойную з/п, не обязательно превращаются в рабочих загнанных лошадей.
И то, что жена, выйдя после декрета на работу, может позволить себе сама купить платье, которое ей хочется, не исключает того, что мужа надо хвалить, не пилять, подбадривать, стимулировать для бОльших достижений.
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Чоловік контролює витрати!!!

Повідомлення mavpusya » 30 квітня 2011, 08:42

Shalimar Заробляти може і більше, але як ти писала, скільки може мати з.п. середньостатистична жінка в Тернополі?...
Після декрету почнеться "нове життя", а що ж робити зараз?
Та й після декрету часто невдовзі починається другий декрет(третій)?
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Чоловік контролює витрати!!!

Повідомлення Shalimar » 30 квітня 2011, 11:17

mavpusya написав:Shalimar Заробляти може і більше, але як ти писала, скільки може мати з.п. середньостатистична жінка в Тернополі?...
Після декрету почнеться "нове життя", а що ж робити зараз?
Та й після декрету часто невдовзі починається другий декрет(третій)?

Ммда.. Хороший вопрос..
Подумаю и отвечу позже ))
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Чоловік контролює витрати!!!

Повідомлення mari » 30 квітня 2011, 11:39

Мій не те щоб контролював,але я намагаюь його не розчаровувати своїми похотеньками, я добре орієнтуюсь що я можу потратити і на що розраховувати. ЗНАЮ, Що я маю з своїх грошей, поки що незначних заробітків.Знаю що може отримати мій чоловік, і я зараз, і через пару років я. Не будую ніяких ілюзій з приводу цього. Намагаюсь отримувати задоволення з того що маю і з того що є. Не хочу мати поганий настрій через те, чого не маю, хоч інколи це дуже важко. Некуплю навіть якщо сподобається сукню більше 2000 гр і туфлі більше 1500. В такому разі я просто не зможу придбати щось інше- важливіше від таких речей. Краще зберу гроші на сімейну подорож. Для мене вдало проведений спільний час приносить більше задоволення аніж машини. шуби, діаманти і одяг.


Нещодавно в подруги купила 2 американських платтячка- позлилась і віднесла назад, чоловікові несподобалось, сказав що негарні і вульгарні. Каже- хоче купуй, хочеш- я тобі дам гроші на них, але мені не подобаються зовсім. Туфлі лишила,каже що туфлі вульгарними бути не можуть :cry:
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Чоловік контролює витрати!!!

Повідомлення мешканка » 30 квітня 2011, 12:54

В мене батько постійно контролював і постійно ставив рамки. Дійшло до того, що казав мамі "Нащо тобі купувати нові колготки-заштопай ці і вбери довгу спідницю". Частково це призвело до краху їх стосунків.
Мій чоловік не контролює і не шкодує мені нічого. Але проблема нас не минає: з грошима завжди напряжно і часто до зарплати залазимо в борги. Але то не вина мого чоловіка-то в нас держава така, що людина з вищою освітою не може вдосталь заробляти на звичайній роботі.
Просто жінка, думаю, в даній ситуації, важливо не пускати все на самотік, бо з часом ця проблема може стати тим каменем, об який розіб"ються ваші стосунки. Говорити, говорити і говорити....Залучати чоловіка до сімейних витрат, хай сам ходить на закупи, сам вирішує що купити, а без чого можна обійтись і хай сам потім без цього обходиться. Такі проблеми вирішуються, це не є щось непоправне...це просто вада характеру і треба навчитись якось з цим жити. Раджу вам проявити жіночу мудрість, адже тільки ви знаєте який "підхід" використати до свого чоловіка
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Чоловік контролює витрати!!!

Повідомлення Nin4ik » 30 квітня 2011, 14:08

Просто жінка, я вас дуже добре розумію, за 9 років спільного життя у нас було і таке і ще гірше, але компроміс завжди є!
Одна моя подруга навіть пропонувала провести для мене майстер-клас по стервозності, але то не з моїм чоловіком! В мене не слабкий характер, але в будь-яких проблемах винна я!, а якщо ні,то "замнем для ясності!"
Я тепер ніколи не починаю вияснювати відносини, бо така ситуація завжди закінчувалася тим, що я просила пробачення (хоч в більшості був винен він) Але в мене хороший чоловік! Я його люблю, я не ідеальна. Він дуже мене підтримав коли це було потрібно! І я знаю, що про багато чого можна домовитись! Перед покупкою добре зважити самій, а потім, ще й з чоловіком порадитись, дозвольте йому якийсь час (він довго таких дрібничок не витримає! :grin: ) вирішувати за вас!
Ось наприклад зайшли ви у магазин, перед тим як купити дитині соку чи печенька зателефонуйте йому (ніжним голосом покірної жінки :lol: треба бути акртисою! ): "Коханий, я тут хочу доні (чи синочку, чи собі) купити сочок. Коштує стільки-то. То як? Ти не проти" Але перед такими дзвінками треба з ним про це домовитись, щоб він не був шокований.
Коли ви перестанете вважати себе жертвою, у вас повинні налагодитись стосунки. Часто буває треба пробачити, спробувати подивитись на свій його очима, можливо усе не так однозначно. Я розумію (мабуть, як ніхто інший), що хочеться, щоб тебе любили і довіряли і пробачали усілякі недоліки, але це не зараз. Спробуйте зрозуміти чоловіка, якщо він вам потрібен. Шукайте компроміс і удачі.

П.С. Перечитала і подумала, треба сказати коханому, що я його кохаю!
Бо кохаємо ми не за щось, а всупереч усьому!
Зображення

Зображення
Nin4ik Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 292
З нами з: 27 квітня 2011, 10:15
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 686 раз.
Подякували: 385 раз.
Діти: Валерій та Матвій

Re: Чоловік контролює витрати!!!

Повідомлення Shalimar » 30 квітня 2011, 20:44

mavpusya написав:Після декрету почнеться "нове життя", а що ж робити зараз?

зараз - не знаю, просто Ты ж написала - (мужу) "колись зароблятимеш бильше"...
ходить облизываться на платье, и думать, как увеличить доходы ))
mavpusya написав:Та й після декрету часто невдовзі починається другий декрет(третій)?

кто выбирает себе такой путь - нерелигиозные рассчитывают на свои силы, а верующие - на Божью помощь :?
может, искать вариант работы на дому - маме
а папа.... выше своей головы все равно не прыгнешь. Не все.... могут прыгнуть..
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Чоловік контролює витрати!!!

Повідомлення Гість » 30 квітня 2011, 22:09

мешканка написав:Залучати чоловіка до сімейних витрат, хай сам ходить на закупи, сам вирішує що купити, а без чого можна обійтись і хай сам потім без цього обходиться.

Ага. він каже як хочиш тобто хочиш то купляй а не хочиш некупляй. нехоче брати на себе відповідальності. а потім мене і пиляє бо на вітер гроші пускаю.
Гість Офлайн


 

Re: Чоловік контролює витрати!!!

Повідомлення Marta » 01 травня 2011, 00:57

А які стосунки в тому плані в його батьків?
Бо часто буває, що чоловік бачив все життя таку модель розпоряджання грошима, коли грошима ніби то керує жінка, а чоловік потім те все вирішування контролює і каже своє фе, може він не знає, як може бути інакше, для нього так правильно?..
Варто було б приглянутись, як його мама веде себе в плані грошей і витрат з його татом?...може б для себе щось зрозуміли?..
Marta Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Психічне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron