Глобальні оголошення!



Чоловік контролює витрати!!!

Модератор: Галина

Чоловік контролює витрати!!!

Повідомлення Просто жінка » 29 квітня 2011, 08:49

Як же я втомилася! Як я втомилася від тих постійних дорікань "де ділися гроші???". А то шо дитині продукти купуюця, то нічо. А то шо я жінка і теж собі можу позволити раз в місяць маленьку недорогу радість то вопше нерахуєця. певно коли б вийшла на роботу всеодно чула б докори в свою сторону. достало! достало до ручки! складаєця враження шо скоро криша поїде бо тре постійно звітувати, нині купила отото,коштує стількито. а вчора я купила отакето відвалила стількито. де б взяти стільки розуму і терпіня шоб це все винести? розвестись чи шо? а тоді дитину в садок? а вона ж ще мала зовсім!!!
крик душі! хочеться шоб його почув чоловік.але толку з того певно ноль,бо і так не пойме. дундук-скупердяй. :dash:
Просто жінка Офлайн


 

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення Sawwku » 29 квітня 2011, 09:34

Просто жінка, а може спробуй написати на листочку, що потрібно дитині купити (не по-мінімуму) і вручи чоловіку, най сам піде і побачить ціни. якщо він то все купить, то думаю буде сидіти тихо
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення flower » 29 квітня 2011, 09:38

Sawwku написав:Просто жінка, а може спробуй написати на листочку, що потрібно дитині купити (не по-мінімуму) і вручи чоловіку, най сам піде і побачить ціни. якщо він то все купить, то думаю буде сидіти тихо


Згідна, певно чоловік давно в магазинах не був і не в курсі які зараз ціни...
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення mala-karta » 29 квітня 2011, 09:40

Просто жінка, а й справді, може справді, зроби як Sawwku запропонувала?
але дійсно, не по-мінімуму.
Щоб було видно, що навіть якщо від чогось відмовитися, то все-одно вийде досить таки багато.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення Просто жінка » 29 квітня 2011, 09:42

та в тому й то справа шо він ходить зі мною по магазинах. він знає ціни.але коли я шось купляю без нього а це переважно тоді коли він на роботі,то в кінці тижня вичитує мене так ніби я не його жінка а наймичка. якій дали ліміт 20 грн. і спробуй протягни на них цілий тиждень. :x :evil:
Просто жінка Офлайн


 

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення Просто жінка » 29 квітня 2011, 09:45

дякую за поради дівчата. але то певно така людина шо нічо їй недокажеш.все одно я це "гроші на вітер" от і все. проблема в тому як його таким сприймати і як знайти золоту середину. терпіти вже нема сил. ні вийти з кимось погуляти,ні купити собі щось...вже неговорячи про подарунки для РІДНИХ на день народженя. :istereka:
Просто жінка Офлайн


 

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення Melisa » 29 квітня 2011, 09:46

Дуже болюче питання, на яке я й сама відповіді не знаходжу.
Кріпись, Просто жінка.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення Русік » 29 квітня 2011, 10:05

Просто жінка, дійсно напиши на список і скажи, що тепер за покупки відповідальний він!
Мені недавно прийшлось написати список більш-менш великих покупок на дитину за останній час - бо брала гроші з бізнесу на ті покупки, а з чоловіком домовились, що такі витрати перекидаємо на його з/п. То він аж посивів! І ніби нічого лишнього! При тому, що різні дрібниці, типу зайти в продуктовий на 100 грн. - не враховувались.
Крім того, складання списку допоможе спланувати сімейний бюджет! І в деякій мірі зекономити - втримати від ситуативних покупок
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення krapk@ » 29 квітня 2011, 10:09

це мені таке треба. Мене правда ніхто не контролює, але то самій треба стоп машину включати хоч деколи.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення Marta » 29 квітня 2011, 10:59

Просто жінка як це не неприємно, але є просто такий тип людей. Це треба прийняти і якось з цим миритися, якщо ти цю людину любиш.
Є різні варіанти, які кожна сім"я знаходить для себе.
Знаю близько такі сім"ї, де виходом жінка знайшла таке, що просто приховує деякі свої доходи від чоловіка, але то треба мати ті доходи)), а як ти мама- то де їх взяти?...Та й не хочеться жити в брехні, але бувають такі, вибачте, жадіни, що по інакшому не виходить. Ну, і посилання чоловіка в магазин, розмова про те, що може варто постаратися більше заробляти (обом), а ще на такий тип людей діє слово "треба", тобто це позиціонує речі, які ти купила, в список необхідних, а не викинуті гроші на вітер. Мені треба на то-то і то-то. Коштує стільки і стільки. (якщо дозволяє совість- можна прибільшити ціну, а потім різницю витратити на свої власні потреби, але як ви разом по магазинах ходите- то не пройде))).
Деякі так живуть десятками років, як це не сумно або радісно...
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Загалом, щастя тобі, терпіння, багато-багато грошиків і по можливості старайся сама щось заробляти, тоді принаймні для себе ти зможеш купити те, що хочеться чи банально себе побалувати хоч деколи. Удачі тобі!
Marta Офлайн


 

Далі

Повернутись до Психічне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей