Глобальні оголошення!



Чоловік контролює витрати!!!

Модератор: Галина

Re: Чоловік контролює витрати!!!

Повідомлення mavpusya » 29 квітня 2011, 22:51

Перлинка Ну мій не такий вже шляхетний, часом любить нагадати, хто до дому тягне мамонтів :crazy: Але я не горда, ну нагадав, я йому теж можу щось придумати, що нагадати :P Ти ж вмієш свого покерувати заробити гроші? Думаю на це здатна кожна жінка. Якщо не скерувати туди, звідки гроші приходять, то надихнути(підхвалити) його дістати зірок з неба, а він сам знайде шлях. Якщо у тебе вірять, ти можеш більше. Цим користуються мудрі начальники. Можуть і користуватись мудрі дружини. :tipok:
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Чоловік контролює витрати!!!

Повідомлення Перлинка » 29 квітня 2011, 23:04

mavpusya написав: Ти ж вмієш свого покерувати заробити гроші? Думаю на це здатна кожна жінка. Якщо не скерувати туди, звідки гроші приходять, то надихнути(підхвалити) його дістати зірок з неба, а він сам знайде шлях. Якщо у тебе вірять, ти можеш більше. Цим користуються мудрі начальники. Можуть і користуватись мудрі дружини. :tipok:

нє не вмію,я ще не зустрічала настільки байдужої до грошей людини як мій чоловік.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Чоловік контролює витрати!!!

Повідомлення Радмила » 29 квітня 2011, 23:15

Просто жінка. Тут ситуація може бути не в грошах. Скоріш за все в чоловіка є комплекси, а от таке дзьобання жінки, то його спосіб самоствердження.
З грошима порядок робиться просто.
1. Домовитись про суму сімейного бюджету на місяць. Обговорити детально : харчі, квартплата...
2. Сума, яка йде на дитину (одяг, памперси,... тут можна трохи перебільшити, бо завжди є непередбачені витрати, наприклад лікування - соплі-кашлі і т.д.)
3. Сума, яка відкладається на чорний день чи може витрачатись на одяг, чи на що інше.
Все. До сімейного бюджету зась. Поклав гроші і забув. Це те, що ти тратиш на місяць спокійно. Якщо за хату заплачено, на столі є що їсти, значить не ма чого шукати. Можна записувати витрати. Краще в екселі, зразу підсумуєш, і маєш доказ на що все йде. Там де не ма чека, можна хитрувати і робити собі ничку.

Правда така розмова може за першим разом не вийти. Якщо чоловіку так вигідно завжди мати когось виного, то він буде максимально ухилятись. Може казати, що будем жить по мінімуму, треба економити і т.д. Але все одно це треба обговорити. Тут важливо дати йому зрозуміти, що всі зацікавленні в конструктивному вирішенню "проблеми", а не в звинуваченнях. Важливо, справді не звинувачувати в малому заробітку, чи ще щось.. то ж не є твоя мета, а твердо гнути свою лінію, щоб домовитись, настоювати на тому, що сама хочеш зробити лад в грошах, і т.д. а коли є вже угода, то тоді вже і не буде чим дорікнути.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Чоловік контролює витрати!!!

Повідомлення mavpusya » 29 квітня 2011, 23:57

Просто жінка А до одруження у нього яке ставлення до витрат було? Він оплачував кафе-кіно?
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Чоловік контролює витрати!!!

Повідомлення Просто жінка » 30 квітня 2011, 00:02

Так навіть гроші на вітаміни давав. колись я мала деякі проблеми з здоровям.
після твоїх слів починаю думати шо то може зі мною шось не так? я непеляю його.стараюсь підтримувати. але певно мало.
дякую всім всім. я вже який раз переконуюсь як у вас тут класно!
Просто жінка Офлайн


 

Re: Чоловік контролює витрати!!!

Повідомлення Перлинка » 30 квітня 2011, 00:09

mavpusya
зараз ми ше з просто жінки крайню зробимо,тіпа бачили очі що купували :grin:

я все таки згідна,що жадність,мєлочність важко приховати і вона навіть в невидимих на перший погляд деталях проявляється

але ж любов зла...
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Чоловік контролює витрати!!!

Повідомлення mavpusya » 30 квітня 2011, 00:17

Перлинка :oops:
Мені важко зрозуміти таку любов... Жадність це перше, що відбивало мій інтерес до людини. Не розумна ощадливість, а саме скупість. :evil:
Можу сказати, що мій муж мене також пресував і любив позалякувати на різні напрямки. Думаю то якісь комплекси з дитинства-юності. Зараз тьфу-тьфу, вроді полічили обоюдно наші комплекси. Але метод, "ах, які туфлі, шкода, що ми не можемо собі такі купити" працює ;-)
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Чоловік контролює витрати!!!

Повідомлення гра з вогнем » 30 квітня 2011, 00:18

Просто жінка, пробуй клин клином. хоче він всі чеки?, боженько, як то лиш одне що потрібно для вашого щастя, та збирай для нього ті чеки :))))))))

Он я колись хотіла, цілі мішки з чеками лежали, мав чоловік чек принести і крапка. Нічо, збилася, як носити почав :))))) І це я в декреті :)))
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Чоловік контролює витрати!!!

Повідомлення Перлинка » 30 квітня 2011, 00:20

mavpusya написав:Але метод, "ах, які туфлі, шкода, що ми не можемо собі такі купити" працює ;-)

Ну ти давиш на ще один комплекс,а в мого такого нема :cry: .
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Чоловік контролює витрати!!!

Повідомлення mavpusya » 30 квітня 2011, 00:29

Перлинка Зато який він красивий в тебе, нашо тобі туфлі? ;-)
На справді красивий :oops:
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Поперед.Далі

Повернутись до Психічне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron