Глобальні оголошення!



Як побороти гнів?

Модератор: Галина

Re: Як побороти гнів???

Повідомлення Melisa » 21 березня 2010, 00:59

Я теж пила, валер"янку правда. Але тим вирішила не увлєкатись. Бо поки вона подіє, то можна десять раз викричатись. Тому спочатку-м"яч, потім-заспокійливе (два дні тримаюсь без неї, яка ж я молодець). :)
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Як побороти гнів???

Повідомлення mari » 30 березня 2010, 00:30

Як подолати свою злість – вправа “Вогнище” :girl_hospital:


Якщо зараз ти сильно злишся і тобі важко взяти себе в руки, спробуй ось таку вправу.

Сядь у кімнаті і переконайся, що найближчі 10-20 хвилин тебе ніхто не потурбує.

Заплющ очі і уяви, що перед тобою велике вогнище – це твоя злість. Все, що дратує тебе, підкидай, як гілки, до цього вогнища. Кожна думка (а її можна і говорити вголос) – це нова гілка або шмат паперу. Не спіши, підкидаючи, дай собі час – дивися, як росте вогнище твоєї злості.

Коли воно стане дуже великим, у своїй уяві залий вогонь водою. Відчуй, як тобі зараз.

А тепер знову роздуй вогнище, і знову підкидай все, що залишилося у тебе – все, що заважає, дратує, дає силу твоїй злості. Підкидай, дивися, ще підкидай… і знову залий вогнище.

Цього разу вогнище буде меншим.

Знову і знову роздувай вогнище і заливай його, поки ти відчуєш, як із останнім димком забереться вся твоя злість.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Як побороти гнів???

Повідомлення Любов » 30 березня 2010, 06:24

десь читала, якщо розбити чашку чи тарілку (яких не шкода), то допомагає подолати раптовий гнів. пробувала і допомогло, тільки головне не захоплюватися таким методом. а коли людина дуже зла в такий момент, то тарілка може і не розбитися :)
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Як побороти гнів???

Повідомлення lore1ei » 31 березня 2010, 13:06

mala-karta написав:ой, і мені актуально
рятуюсь "самовнушенієм"

і пробую відключитись від того, що мене нервує


+100 за самовнушеніє)))
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Як побороти гнів???

Повідомлення mari » 01 червня 2010, 21:28

Як заспокоїтися і взяти себе в руки

Ви не завжди можете показати себе з кращого боку під час суперечки або конфлікту. Що робити, якщо емоції беруть гору:

1. Фізична «відволікаюча»

Коли ви відчуваєте, що емоції ось-ось вийдуть з-під контролю і вирвуться назовні, влаштуйте собі маленький больовий «шок»: прикусіть щоку або язик, ущипніть себе, встроміть нігті в долоні. Фізичний біль нагадає вам, що ви не одна суцільна вибухова емоція, а людина ,здатна міркувати розсудливо.

2. Вийдіть з гідністю

Ви знаходитеся в епіцентрі суперечки, і відчуваєте, що ось-ось зірветеся. Найкраще у такому разі, зібрати волю в кулак, спокійним ввічливим тоном сказати: «Ви мене вибачте, я на хвилину відлучуся» і піти, не вдаючись до пояснення причин, не хлопнувши дверима, звичайно.
Ви, таким чином, ставите опонента, противника в безвихідь, оскільки суть ваших дій, подана у ввічливій формі, не ясна. Подібна стратегія дає вам деякий час, щоб заспокоїтися і обдумати свої дії. .

3. Поверніться мислячим раціонально

Ви скористалися порадою номер 2 і виграли час, за який вам необхідно заспокоїтися і поглянути на ситуацію неупереджено і об'єктивно. Щоб усунутися від ситуації і поглянути на неї збоку, не потрібно намагатися вирішити проблему негайно. Відкладіть рішення на деякий час.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Як побороти гнів???

Повідомлення Melisa » 01 липня 2010, 23:21

Дівчата, хочу вам сказати, що вчені провели дослідження і вияснилось, що виплескувати гнів за допомогою м"яча, подушки чи боксерської груші НЕ Є ПРАВИЛЬНИМ! Оскільки такий гнів породжує в майбутньому агресію! Про це я нещодавно прочитала в одній з книг Чепмена "Гнів: як опанувати негативні емоції". Ой, дівчата, книга просто безподобна. Я вражена. Досі я вважала, що гнів - гріх. Але насправді це не так. Ой, яка ж я рада, що ця книга потрапила мені до рук (спасибі нашому великому і могутньому Тайгеру :) ).
Матимете можливість, обов"язково придбайте! Там стільки фраз і висловлень цікавих, що хочеться це все або попідкреслювати, або занотувати в окремий зошит.
Успіхів вам у боротьбі з гнівом!
А я вже знаю, як з ним боротись :P :P :P
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Як побороти гнів???

Повідомлення mala-karta » 01 липня 2010, 23:49

я наступна на книжку тоді ;)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Як побороти гнів???

Повідомлення Melisa » 14 липня 2010, 13:31

Виявляється:
"Бог дав людині гнів, щоб спонукати нас до активних і конструктивних дій перед обличчям усього того, що несправедливе і неправильне.
Гнів має підштовхнути нас до позитивних дій, коли ми натикаємося на несправедливість."
Як конструктивно справитись з гнівом:
1. Свідомо зізнайтесь самі собі, що ви розгнівалися.
2. Утримайтеся від негайної реакції.
Уникайте будь-якого прояву гніву або замикання у собі і мовчазності. Не піддавайтесь спокусі вчинити так, як зазвичай поводитесь. Невелика пауза допоможе уникнути і слів, і вчинків, про які пізніше ми неодмінно пошкодуємо.
3. Визначте причину гніву і зосередьтеся на ній.
4. Проаналізуйте варіанти своєї реакції.
Існує два конструктивних виходи з ситуації: з"ясування стосунків у доброзичливому тоні або ж свідоме рішення залишити все, як є, і забути про свій гнів.
5. Вчиніть конструктивно.
Якщо ви обрали рішення "забути все", тоді у молитві визнайте свій гнів і готовність віддати кривдника в руки Божі. Також віддайте Богові свій гнів. Якщо ви обрали очну ставку з особою, що вчинила якесь зло проти вас, то поводьтесь делікатно. Вислухайте всі пояснення. Це може відкрити вам нову перспективу на вчинки кривдника і його наміри. Якщо ваш співрозмовник визнає свою провину і просить прощення-пробачте.


Я не могла втриматись, щоб не поділитись із вами деякими фразами з цієї книги. :heart: :heart: :heart:
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Як побороти гнів???

Повідомлення happymami » 25 листопада 2010, 12:16

А я нині знайшла ше один спосіб для себе не злитися. Вірніше, мені про нього колєга давно розказував, але то стосувалося лише розмов по телефону. І так
Якшо вас "грузить" розмова з кимось по телефону - задійте правило червоної кнопки. Як тільки чуєте, що слухати людину невиносімо - тисніть червону кнопку - завершення розмови))))) Психологічно - важко. Але таке круте відчуття через 2 хв після такої дії :good:

А якшо ви не хочете з кимось розмовляти на неприємну тему (це я вже сама нині дійшла), то просто йдете мити посуд і кажете "Вода шумить, не чую". Або йдете мити голову)) Або починаєте феном сушити волосся і кажете "Сорі, не чую" :lol: . Мені так захавалося ;) :good:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Як побороти гнів???

Повідомлення Naya » 25 листопада 2010, 12:32

О, червона кнопка на телефоні - це моє улюблене - вирубила і все. Хочете зі мною говорити - не компостуйте мозок.
Чоловік навчив :D
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Поперед.Далі

Повернутись до Психічне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей