Глобальні оголошення!



Як дізнатися коли вже час до психіатра?

Модератор: Галина

Re: Як дізнатися коли вже час до психіатра?

Повідомлення Marta » 15 березня 2011, 00:58

От мені, в принципі, подобається, як в фільмах західних- чуть якесь погане самопочуття душевне, зразу до психолога (чи кого там).
В нас або до подруг (але це чревато тим, що ще хтось взнає про твої проблеми), або на сповідь (але зачасту на звичайній сповіді так про все не поговориш з священником), або.....тримаєш все в собі....А воно потім яяяяк рвоне.... :scare:
Можна помагати сам собі, але так хочеться деколи комусь просто виговоритись, і ти впевнена, що тобі стане легше, а от нема кому. (хіба щоденнику)
Хоча, до психолога чи до психіатра все ж не пішла б....Не знаю, чому. Хіба би була дійсно якась проблема, яка не давала б мені жити (голоси, страшні сни, ще щось...якісь припадки...ттт....), і то, мені здається, ця вся ситуація мене б дуже веселила, і , напевне, психолог би направив мене до психіатра....)))))чи хто там посерйозніше...)))) :ugeek:
Marta Офлайн


 

Re: Як дізнатися коли вже час до психіатра?

Повідомлення гра з вогнем » 15 березня 2011, 01:02

нє. Март. коли ото чуєш голоси, чи бачиш шось, то швидше не веселишся, а лякаєшся.
кажуть. якось то дядько мало з розуму не зійшов. бо йому постіно кури кокали. а то оказалося сусід кур вирощувати на думав. то той сусід ледве живим лишився :)))) може то і анекдот не знаю. але знаю, шо подібне буває.

вот. меін кажеться. шо починаш лякатися самого себе. ховаєшся від себе і воно все більше і більше тебе поглинає. а психіатра тоді боїшся, адже точно знаєш. шо у нього надії шукати марно...
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Як дізнатися коли вже час до психіатра?

Повідомлення Marta » 15 березня 2011, 01:35

Ой, ні, я не так трошки написала....Я хотіла сказати, що не ситуація з голосами мене б веселила, а ситуація, коли я сиджу в кабінеті психолога і маю йому шось розказувати....Я б не змогла, певне...
гра з вогнем написав:вот. меін кажеться. шо починаш лякатися самого себе. ховаєшся від себе і воно все більше і більше тебе поглинає. а психіатра тоді боїшся, адже точно знаєш. шо у нього надії шукати марно...

Згідна.
Думаю, тут врятувати може віра в Бога, молитви, можливо, якийсь стан, подібний до медитації, коли відпускаєш розум "провітритись"))
Але ще буває таке, як просто накручування себе, а буває дійсно реальна проблема, то певно, таки без спеціалістів не обійтися....?
А ще мене завжди лякали такі фільми, коли людина каже правду, а її вважають божевільним і запроторюють в психлікарню і роблять з неї поступово медикаментами слухняний овоч.... :shock:
Marta Офлайн


 

Re: Як дізнатися коли вже час до психіатра?

Повідомлення mari » 15 березня 2011, 12:13

happymami написав:Пішла питати вікіпедію, яка різниця між Психологом, психіатром і психотерапевтом ;-) Прочитаю. проаналізую, тоді і буду думати, чи хтось з них та людина, котра зрозуміє




http://www.mamusi.org.ua/forum/viewtopi ... 857#p18857
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Як дізнатися коли вже час до психіатра?

Повідомлення happymami » 15 березня 2011, 12:16

mari написав:
happymami написав:Пішла питати вікіпедію, яка різниця між Психологом, психіатром і психотерапевтом ;-) Прочитаю. проаналізую, тоді і буду думати, чи хтось з них та людина, котра зрозуміє




http://www.mamusi.org.ua/forum/viewtopi ... 857#p18857

оооо. дякую. марі. Шось таке, як я собі і уявляла. Клас :kiss:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Як дізнатися коли вже час до психіатра?

Повідомлення Радмила » 18 березня 2011, 02:23

Дівчата, чого зразу до психіатра? Я довший час консультувалась у психотерапевта. Пішла, коли подумала, що криша поїхала і забула попрощатись. Нічо, все нормально. Розібралась в собі і своїх проблемах. І психіатр не знадобився.
Не знаю як там психіатр, а з психотерапевтом дуже цікаво працювати.
Це наша така неграмотність суспільства, що як ти йдеш, до такого спеціаліста, то все тебе таврують. Насправді, бувають такі моменти, коли людина заплутується, і їй потрібна допомога. Психотерапевт, корегує і направляє, але працювати над собою треба самому. І від бажання змінити своє життя і себе багато залежить. Для себе під час цієї корекції, я відкрила нову сторінку, знайшла свою сутність, а результатом стала праця по створенню громадської організації і робота в ній. Це та ВЕЛИКА заслуга лікаря, яка мою енергію направила в конструктивне русло. За що я дуже вдячна.

гра з вогнем написав:вот. меін кажеться. шо починаш лякатися самого себе. ховаєшся від себе і воно все більше і більше тебе поглинає. а психіатра тоді боїшся, адже точно знаєш. шо у нього надії шукати марно...

Ось тут як раз і потрібний спеціаліст, який поможе розібратись, що воно таке і де його коріння. А часто те коріння лежить дуже глибоко, а сама того і не знайдеш, бо не знаєш де шукати. А воно проросло, та спотворилось життям, і його і не вапізнати. А лікар ото витягає, і бачиш, чого ж я боялась? Ось воно, те що турбує, і зовсім не таке страшне.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Як дізнатися коли вже час до психіатра?

Повідомлення гра з вогнем » 18 березня 2011, 17:43

ну просто интересно, когда час саме до психіатра :)
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Як дізнатися коли вже час до психіатра?

Повідомлення Радмила » 18 березня 2011, 21:06

Никогда. Тьфу-тьфу-тьфу. ;-)
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Як дізнатися коли вже час до психіатра?

Повідомлення happymami » 22 вересня 2011, 00:16

Лучше плакать у психолога, чем смеяться у психиатра. (с)
офтоплю :oops:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Як дізнатися коли вже час до психіатра?

Повідомлення гра з вогнем » 05 січня 2012, 01:49

а я недавно читала, що психологи каки-бяки, намутять своїми тренінгами. а психіатри доліковують :grin: :grin: :grin:
психіатр писав :grin: :grin: :grin:
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Поперед.

Повернутись до Психічне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron