Глобальні оголошення!



Комплекси

Модератор: Галина

Re: Комплекси

Повідомлення Русік » 28 лютого 2011, 16:43

krapk@ написав: а за груди я і забула

якщо забула, значить не комплекс)
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Комплекси

Повідомлення krapk@ » 28 лютого 2011, 18:59

якби ж то, просто зараз вони ще півбіди, а от як закінчу годувати то буду плакати певно. Як каже моя подружка чи є в вас ліфчики -1
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Комплекси

Повідомлення Перлинка » 05 березня 2011, 12:46

mari написав:У вас вони є? А які? Признавайтесь :beer:

mari
щось мені підказує,що ти всі наші комплекси бачиш,або принаймні так мало б бути з огляду на твій фах ;-)
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Комплекси

Повідомлення mari » 05 березня 2011, 14:38

Дякую, можу заспокоїти що не бачу,особливо на відстані і без детального знайомства, може дещо й логічним шляхом зрозуміло, але ж це може не бути для людини комплексом, а може бути навпаки. Не бійтесь, я тут спілкуюсь як кожен з Вас. :D
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Комплекси

Повідомлення Перлинка » 08 березня 2011, 23:10

Я точно знаю що вони в мене є,але які не знаю.
Мій чоловік ще давно сказав ,що в мене комплекс підлітка бо я себе почуваю раз красунею а раз уродіною.
Ну воно насправді десь так завжди було і є.Бо я природня і я з макіяжем укладкою в правильних шмотках ,які приховують недоліки та підкреслюють достоінства -то 2 різних людини,мене просто не впізнають і я бачу відверте здивування,коли мене звикли бачити в одному образі ,і раптом я зявляюсь в іншому.
Просто останнім часом ,будучи заміжнею,я спокійніше до цього відношусь(завдяки своєму чоловікові,бо він єдиний хто не реагує,мені навіть здається не помічає,коли і як я виглядаю.)
Тепер я стала більше любити свою уродіну :emphaty: .
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Комплекси

Повідомлення Любов » 09 березня 2011, 12:27

також почала задумуватися над своїми комплексами :head: , напевно найбільший комплекс, то боязнь чи невміння спілкуватися з малознайомими людьми. ще люблю потримати, пом'яти своє вухо :hhh: , іноді і не помічаю цього, а як хтось з рідних робить зауваження то стає соромно :oops: може це і не називається комплексом, скоріше то залежнісь :(
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Комплекси

Повідомлення Ромашка » 23 березня 2011, 00:57

Ця тема якраз для мене,бо комплексів в мене достатньо

Щодо зовнішньості,то в мене дуже негарні руки:широка лодоня, задуже видно вени,нігті коротенькі(запустити ніяк,бо швидко ламаються),а ще деякий час мала дерматит на руках,то було дуже соромно.Ну і не дуже мені подобаються мої вуха,але тут волоссячко все легко виправляє ;-)
А тепер до справжніх комплексів.
Не завжди правильно і зрозуміло вмію сформулювати свою думку,часто "лізу за словом у кишеню",одним словом оратор з мене ніякий,я воно мені останнім часом ой як потрібно.
Не відстоюю своєї думки,і не тому,що мені нічого сказати,а через несміливість.
а найгірше,декілька раз мені давали зауваження,що я одіваюсь негарно :cry: .Тай справді,одіваюсь я простенько(і не в грошах справа)просто мені так зручно.Після цих зауважень,краще одіватись я не почала,але порівньвати себе з іншими так. :crazy:
Ромашка Офлайн


 

Re: Комплекси

Повідомлення Перлинка » 23 березня 2011, 01:37

Ромашка написав:Ця тема якраз для мене,бо комплексів в мене достатньо

Щодо зовнішньості,то в мене дуже негарні руки:широка лодоня, задуже видно вени,нігті коротенькі(запустити ніяк,бо швидко ламаються),а ще деякий час мала дерматит на руках,то було дуже соромно.Ну і не дуже мені подобаються мої вуха,але тут волоссячко все легко виправляє ;-)


ой,читаю,аж мурашки по шкірі ,уявляю собі якогось маленького монстрика :)



Не завжди правильно і зрозуміло вмію сформулювати свою думку,часто "лізу за словом у кишеню",одним словом оратор з мене ніякий,я воно мені останнім часом ой як потрібно.
Не відстоюю своєї думки,і не тому,що мені нічого сказати,а через несміливість.

давай пиши тут побільше і частіше,практикуй ,страшно тільки перший раз,а потім звикаєш :)

а найгірше,декілька раз мені давали зауваження,що я одіваюсь негарно :cry: .Тай справді,одіваюсь я простенько(і не в грошах справа)просто мені так зручно.Після цих зауважень,краще одіватись я не почала,але порівньвати себе з іншими так. :crazy:


Знаєш,думаю незалежно від того подобається тобі одягатись та доглядати за собою чи ні,якщо тебе це бентежить,треба цю вершину підкорити.побачити якою ти можеш бути іншою,може тобі навіть і сподобається,а як не сподобається і ти вирішиш ,що тобі комфортніше залишатись природньою і не випендрюватись,ти будеш спокійнша і впененіша що до своєї зовнішності,тому що знатимеш що це твій вибір бути такою ,а не такою.

Якщо маєш бажання ,думаю,ми з дівчатами з задоволенням допоможемо і шмотки підбрати і над зовнішністю почаклувати.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Комплекси

Повідомлення Перлинка » 23 березня 2011, 01:40

у мене також екзема,але ніколи через це не коплексувала,то ж не остання стадія сифілісу ,що доводиться без носа ходити :scare: .
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Комплекси

Повідомлення Ромашка » 23 березня 2011, 22:40

Ой ,Перлинка,ти так гарно мене підтримала, аж настрій піднявся (особливо про монстрика :lol: )

А в мене не стільки проблем з одягом ,як з тим,щоб навчитися незважати на критику людей в мій бік.

Дякую :kiss:
Ромашка Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Психічне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron